חברת ג'ויה-joya מעבדות לקוסמטיקה שבבעלות אשר גלאי וצורי לוזון מהמובילות בישראל לפיתוח, ייצור, שיווק, ייבוא, מסחר והפצה בתחום הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי. מזה 16 שנה מייצרים ב joya קוסמטיקה עבור עשרות מותגים מובילים בארץ ובעולם ומספקת ללקוחותיה ולמותגיה מפעל ייצור אופטימלי באיכותו ויכולותיו, העומד בתקנים וסטנדרטים בינלאומיים מחמירים.


 

עתה מציגה החברה את סדרת KERATIN MY COLLECTION  .

מוצרי הסדרה מבוססים על פורמולות ייחודיות, ללא מלחים, מועשרות בחלבון קראטין טהור וקומפלקס ויטמינים המכיל תמצית שמן ארגן, ויטמין E  , רכיבים אנטי אוקסידנטיים וחומצות שומן חיוניות המסייעים לשיקום סיב השיערה וחיזוקה, מעצימות את עומקו ועמידותו של צבע השיער, שומרות על איכות השערה לאורך זמן תוך החדרת לחות עמוקה ועשירה והגנה מירבית לשיער. התוצאה? השיער נותר עם מגע משי, זוהר, ברק עשיר ורכות, קל לסירוק וסידור ובעל ניחוח נפלא.

 

 הקראטין

היא קבוצה של חלבונים סיביים בלתי מסיסים ובלתי ניתנים לעיכול שיוצרים את הרקמות הקרניות של הגוף, כגון ציפורנייםשיער והשכבה החיצונית ביותר של העור.

הקראטין הטהור הנמצא בסדרת KERATIN MY COLLECTION   מהווה רכיב חשוב בהרכב סיב השיערה. הוא שעוטף את סיב השיערה בשכבת הגנה נוספת הסוגרת את הקטיקולה ומסייעת לשיקום שיער פגום.

 מוצרי הסדרה מתאימים לשימוש יומיומי, לכל סוגי השיער ובמיוחד לשיער שעבר פעולות כימיות כגון החלקה, הבהרה, צבע וסלסול.

 

 

 

 

 

 

מה בסדרה?

 

השמפו מנקה את השיער ביסודיות ובעדינות, מטפח, שומר על בריאות השיערה ועור הקרקפת ומעניק לשיער ברק, גמישות ונפח טבעי. מתאים לשימוש יומיומי ובמיוחד לשיער שעבר פעולות כימיות כגון: החלקה, סלסול, הבהרה ועוד.

ניתן להשיג בשני גדלים:  

   שמפו קרטין ללא מלחים 500 מל' ? מחיר מומלץ לצרכן 35 ש"ח

  שמפו קרטין ללא מלחים 1000 מל' ? מחיר מומלץ לצרכן 59 ש"ח

 

המסכה  מותאמת במיוחד לשיער שעבר פעולות כימיות כגון: החלקה, סלסול, הבהרה ועוד.

שומרת על איכות השערה לאורך זמן, מעניקה לה הגנה אינטנסיבית ומחדירה לעומק סיב השיערה חומרי לחות והזנה עשירים.   מסכת הזנה קרטין ללא מלחים ? מחיר מומלץ לצרכן 55 ש"ח 

המסכה מתאימה לשימוש יומיומי, לשיער צבוע, פגום ולאחר החלקה ומאפשרת את עיצוב השיער ביתר נוחות. 

 


הסרום מבוסס על פורמולה ייחודית, ללא מלחים המועשרת בחלבון קראטין טהור לטיפול וטיפוח אינטנסיבי לשיער. הסרום מסייע בחיזוק ושיקום שיער פגום ובמניעת קצוות מפוצלים

הסרום מתאים לשימוש יומיומי גם בין החפיפות.     סרום קרטין ללא מלחים ? מחיר מומלץ לצרכן 50 ש"ח.

לשמוש בסרום יש למרוח כמות רצויה מהסרום על שיער לח או יבש, באופן אחיד ובעזרת כפות הידיים, תוך שימת דגש על קצוות השיער ולעצב לפי הצורך. אין צורך לשטוף.

 

 

 

 

 

 

מוצרי ג'ויה קולקשיין משווקים בחנויות נבחרות.

הצטרפו לדף הפייסבוק של joya

 

 

 

 

 

 

ריקי ברוך-בחירות נכונות. בלוגרית.