החלטתי לעזוב את עולם הסטרטאפים יום אחרי שהחברה הקודמת שלי נרכשה על ידי חברת Ebay. הרגשתי שהגיע הזמן לעזוב הכל לטובת חלום שהיה לי תמיד בתור ילדה - לעבוד בכלא. רציתי ללמוד קרמינולוגיה והלכתי להגשים את החלום. נכנסתי למסלול דוקטורט בבר אילן, ובמסגרת ההכשרה של התואר, עבדנו בכלא. את רוב הזמן העברתי במחלקות סגורות עם פושעים שמאחוריהם יש מגוון סיפורים מעניינים.

 

עוד באון לייף:

 

 

 

חלומות קטנים - אך רחוקים

במהלך ההתמחות העברתי לא מעט זמן במחלקות הפסיכיאטריות הסגורות וגם במעון שעוזר לנשים שחוו אלימות, זנות וסמים. במסגרת העבודה יצא לי להנחות קבוצות, והיתה לי קבוצה משלי שנקראה 'לתת תקווה'. במהלך אחת הסדנאות שאלתי את הנשים: "מה החלום שלכן? עזבו את העבר. מה שהיה היה. מה עכשיו? לאן פנינו מועדות? מה בא לכן לעשות עם החיים שלכן? מה החלום?". הופתעתי לגלות כמה החלומות שלהן היו פשוטים. אחת רצתה להיות קוסמטיקאית, השניה רצתה להיות קונדיטורית, ועוד אחת חלמה לאלף כלבים.

 

לי זה היה נשמע מאוד פשוט מהרקע שאני באה, אבל עם הזמן הבנתי שלהן זה לא פשוט בכלל. זה הרגע המדויק שבו Misbeez נולדה. היום יותר מתמיד אני יודעת שלהקים עסק זה אמנם ממש קשה,  אבל זה נותן לי את החופש האינסופי לעשות דברים בדרך שלי, בדרך שאני בוחרת, וזה נותן לי את העצמאות להגשים את החלום שלי, ועל הדרך את החלום שלהן.

 

צפו בנאום המלא של מאיה גורה, מנכ"ית Missbeez מתוך ועידת אינטרנט ומובייל של און לייף:

Missbeez