הפעם יצאתי לבקר את עדי נעים, שלה יש סגנון אופנתי מובהק מאוד שקשה להוריד ממנו את העיניים. בנוסף היא אישה חדה ואינטליגנטית במיוחד, שמתהדרת באג'נדה מאוד סדורה בענייני פמיניזם ודימוי גוף. כשהכרתי אותה לעומק גיליתי כמה שני הדברים הללו קשורים עבורה בתהליך הקבלה העצמית שעברה.
עוד באון לייף: 
נעים מאוד עדי! ספרי קצת על עצמך
אז אני עדי, תל אביבית, בת 34, נשואה. אני מנהלת פרויקטים דיגיטליים, מאפרת מקצועית ומנחת קבוצות.
מהי אופנה בשבילך?
אופנה בשבילי זו דרך נהדרת לבטא את עצמי, ואני מרגישה שהסגנון שלי אומר המון על מי שאני. אני גם חושבת שמעל הכל אופנה זה כיף, ואין סיבה שלא נהנה כשאפשר.
איך היית מגדירה את הסגנון שלך?
אני חושבת שהסגנון שלי ייחודי בנוף שבו אני נמצאת (המשרדים שלנו באמת צבועים באפור!) ואפשר לזהות בו כמה השפעות:
הראשונה בהם היא פינאפ - אני מאוד מתחברת לנשיות ולרומנטיקה שיש בסגנון הזה ומרגישה שהוא מאוד מחמיא לי. אני גם מאוד אוהבת לשלב בלבוש שלי השפעות משנות ה50 ופריטי רוקאבילי - היו אז גזרות מצוינות עבור נשים.
תמיד תמיד על עקבים (בעוד שבעלי טוען בתוקף שיש לי מספיק נעליים, אני תמיד שואפת להגדיל את הארון) וסיכוי טוב שלא תתפסו אותי בלי ליפסטיק אדום (יש לי שלושה זהים מפוזרים בתיקים שונים ובמגירות של המשרד).
חשוב לי ללבוש צבעים (המעיל האדום בתמונה הוא מעיל המזל שלי ואני מאמינה שהקסם האישי שלי מועצם בזכותו) אבל דווקא את התכשיטים שלי אפשר לספור על יד אחת. אני מעדיפה מראה נקי כשזה מגיע לאקססוריז.
אם יש לי חשק למכנסיים זה בוודאות יהיה סקיני שחור .
מעיל של H&M מיפן, שמלה של הל באני מאוסטרליה ונעליים מ-modcloth
האם האהבה ללבוש ואופנה היתה קיימת אצלך מגיל צעיר או שזה התפתח בשנים האחרונות?
אני חושבת שתמיד אהבתי להתלבש אך בשנים האחרונות התחדדה אצלי ההבנה מה מחמיא לי וכן התחלתי לברור בקפידה את הרכישות שלי, כי אני מעדיפה פריט אחד מנצח על 5 פריטים שהם "ליד."
איפה את אוהבת לקנות? רשתות, מעצבים, אינטרנט?
אני קונה בגדים בעיקר באינטרנט - modcloth ,lindybop  ו-asos הם האתרים החביבים עליי, וכן ממעצבות ישראליות כמו טליה, צילה מיכאלי והאני בי. יש לי גם כמה פריטי רשתות גדולות מנצחים שאני לא מוותרת עליהם, בהם של רנואר, H&M וטוונטיפורסבן.
מיהי אייקון האופנה החביב עלייך?
באשר לאייקון אופנה אני מאוד מחבבת את טנישה מהבלוג Girl With Curves ומושפעת מהסגנון שלה, וגם מ- Miss Osiria Rose שהיא אושיית פינאפ אוסטרלית ששווה לעקוב אחריה.
מה לא תלבשי לעולם? ומצד שני – מה חשבת שלא תלבשי והיום את ממש אוהבת?
אני חושבת שאני לעולם לא אלבש פרוות ווסטים נפוחים והאמת- גם חולצות עם צווארון גולף. לא מבינה את הדבר הזה, אולי רק בחורות מאוד דקיקות מרגישות עם זה בנוח. זה חם ומציק ומסתיר את כל האזורים הכי יפים
בעבר חשבתי שאין סיכוי שאלבש מנומר. היום יש לי חצאית אחת כזאת היום והיא עדיין מאתגרת אותי.
חולצה של רנואר, חצאית מ-modcloth ונעליים של מליסה מסטורי
האם את מושפעת מטרנדים או מעדיפה מלתחה קלאסית?
לגבי טרנדים- אני מניחה שלפני שהסקיני היה כל כך שכיח הייתי בטוחה שזה מאוד לא מחמיא לנשים עם מבנה גוף כמו שלי, אז כנראה שאני אכן מושפעת מטרנדים ברמה כלשהי. יחד עם זאת, רוב המלתחה שלי מושפעת מטרנדים של לפני 70 שנה ולא בהכרח מטרנדים של ימינו.
מה העדפות הקניות שלך: זול והרבה או יקר ומעט?
בנוגע להעדפות המלתחה- חד משמעית יקר ומעט עדיף על זול והרבה. באופן כללי מעדיפה תפירה מהוקצעת ובדים איכותיים, זה נראה יותר טוב ומחזיק שנים. שלא תטעו - אני לא קונה בכיכר המדינה, אבל גם לא תמצאו אצלי גופיות מהשוק.
האם האופנה והלבוש השפיעו על דימוי הגוף שלך לאורך השנים וכיצד?
לי ולגוף שלי יש היסטוריה ארוכה של תיעוב, דחיה, אשמה ובושה והווה של קבלה ואהבה, כל זאת במסגרת תהליך משמעותי שאני עוברת בשנים האחרונות, ולאופנה היה חלק משמעותי בו.
אני חושבת שלהיות שמנה בעולם שמציג רזון כאידיאל וגופות מרוטשים כאמיתיים זה מעשה אמיץ, ולהתלבש באופן שמבליט את הנוכחות שלך ולא מקטין אותה זה אקט של העצמה (ומומלץ!).
לראשונה אחרי שנים של קושי עם הייצוג הפיזי שלי בעולם, הבנתי מהם הכוחות שדוחפים אותנו לשנוא את עצמנו, ולמדתי לזהות את התעשיות העצומות שמרוויחות מכך. ניפצתי את אותן אשליות שמכרו לי כל השנים שרזה זה יפה, רזה זה מצליחה, רזון פירושו משמעת עצמית ובריאות ושמן זה חולה אומלל ודחוי, ואני עוזרת לנשים לעשות זאת במסגרת הסדנאות שאני מעבירה בתחומי הנשיות, יופי וגוף. להיות אישה זה להיות ממושטרת עד לזרא בהיבט הגופני, כי אם את לא מושכת ואטרקטיבית בעיני גברים אין לך זכות קיום. נגד הדבר הזה נשים רבות נלחמות היום וזו מטרה ראויה מאין כמוה.
לא אשכח את הפעם הראשונה בה אזרתי אומץ והעלתי תמונה ל"פורום אופנה מלאה" בפייסבוק. נשים אהבו את התמונה שלי. הן חשבו שאני  נראית נפלא! זו הייתה חוויה כל כך מחבקת שאיזנה את כל מה שלחשו לאוזניי שנים ("שמנה"). אין ספק שזה העצים את האהבה שלי לעצמי ולאופנה.
חצאית מmodcloth שעלתה 70 דולר ושווה זהב, חולצה מפוראבר21 ביפן, נעליים של מליסה מסטורי
טיפ אופנה לסיום, ויותר חשוב מזה – טיפ לחיים:
אל תחששו לרכוש ברשת, יש שם עולם שלם של דברים שבארץ אפשר רק לחלום עליהם, בייחוד במידות גדולות יותר.  ואם כבר קונים- לא לקנות חיקוי סיני זול אלא את הדבר האמיתי. אתן עוד תודו לי.
וטיפ לחיים:
הגוף שלנו זה הכלי שלנו, והוא הדבר הכי יפה בעולם. גם אם הבטן רופסת, והזרועות עבות וכו'. נסו לעשות תרגיל שאני נותנת בסדנאות שלי: שבו ורשמו לפחות 5 דברים שאתן אוהבות בגוף שלכן. בהתחלה זה קשה אבל זה הולך ונעשה קל יותר (לי יש יותר מ20!). רדו לפרטים, ותכתבו הסבר עבור כל דבר שאתן רושמות. שיח חיובי כזה כלפי הגוף הוא נדיר אך נדרש מאוד, מבטיחה שזה ישפר את דימוי הגוף שלכן. גם אם זה צעד קטן זה צעד קטן בכיוון הנכון.