אם אתם נמצאים בזוגיות, סביר להניח שגם לכם זה קורה לפעמים: יש לכם את הכוונה הכי טובה בעולם לשמח את בן הזוג, אבל במקום זה אתם רק גורמים לו לעוגמת נפש גדולה יותר. כן, זה קורה לכולם, אבל אין ספק שהמקרה של ג'ייסון היוולט הוא דוגמא קיצונית ודי מטופשת לכך.

 

עוד באון לייף: 

איך נראית בגידה בעידן הדיגיטאלי 

מחקר: אנשים בעמדות כוח נוטים יותר לבגוד

הסעירה את הרשת: מיניקה את בנה וילד נוסף

 

 

בשבוע שעבר העלה היוולט סטטוס לעמוד הפייסבוק שלו, בו סיפר איך הוא כמעט בגד באשתו. אבל אל דאגה – יש טוויסט לעלילה.

 

"זה קצת מביך להודות, אבל נראה לי שדי בגדתי באשתי היום", כתב היוולט. "הייתי בטארגט כדי לקנות כמה דברים...וכשהלכתי לשלם ראיתי אישה שהפילה אותי מהרגליים. 'וואו, מי שאיתה הוא גבר בר מזל', חשבתי ובאותה שנייה קלטתי שזו אשתי! אתם יודעים, פשוט לא ציפיתי לראות את אשתי באותה החנות".

 

היוולט מספר כי הוא היה יכול לנצל את הרגע על מנת לבצע תעלול שישפיל את אשתו, אבל במקום הוא בחר דווקא לצפות בה מרחוק ולהתמוגג. "שוב פעם נדהמתי מעד כמה שהיא יפה. אני מאמין שאני רואה את זה לא מעט, אבל היום כשנתקלתי בה במקרה, ראיתי אותה בעיניים חדשות ופשוט לא האמנתי שאני נשוי לה".

 

 

 

היוולט המשיך וכתב בסטטוס, שכבר עשה לכמעט 115 אלף לייקים ו-78 אלף שיתופים, כי העובדה שהיא לא שמה לב אליו יכולה לפעול לטובתו או לרעתו. לטובתו משום שזה אומר שהיא לא "משוטטת עם עיניה" ולרעתו משום שמה יקרה אם מישהו אחר יסתכל עליה ככה והיא אפילו לא תדע?  

 

היוולט המשיך להביט באשתו מרחוק תוך שהיא שילמה ויצאה מהחנות, וכל הזמן הזה חשב כמה מאמצים הוא עשה עד שהיא הסכימה לצאת איתו לדייט הראשון, ואיזה מזל יש לו שמאז היא איתו. את דבריו הוא סיים עם "השיעור של היום: זה טוב להסתכל על אלו שאנחנו אוהבים בעיניים חדשות מתי שאנחנו רק יכולים, כדי להזכיר לעצמנו עד כמה אנחנו ברי מזל שיש לנו את האור שלהם בחיינו". הקיטש במייטבו.

 

נראה שהתגובות לפוסט הזה נחלקות לשניים: היו את אלו שהתמוגגו מכל מילה, כמו איילין סקיילר שכתבה "זה ככל הנראה הפוסט הכי מתוק שאי פעם קראתי בפייסבוק", או לורי דון שכתבה "אשתך היא ברת המזל". מאידך, היו גם תגובות הרבה פחות נלהבות, בהן נכתב למשל "אני די בטוחה שאשתו לא תקח את זה כמחמאה, אלא כווידוי של מישהו שכמעט בגד בה", או "אז אנחנו אמורים להאמין שהוא ככה סתם פתאום הסתכל על אישה ובמקרה היא היתה אשתו? יותר סביר להניח שהוא מסתכל ככה על כל אישה".   

 

 

 

אני יודעת שזה יהיה יותר רומנטי ומתוק להיות עם הצד התומך. אחרי הכל, היוולט באמת צודק - אנחנו נוטים להסתכל על הקרובים אלינו כמובן מאליו ולפעמים שוכחים עד כמה הם יפים מבפנים ומבחוץ. לכן, תזכורת קטנה מדי פעם יכולה בהחלט לרענן לנו לא רק את הזיכרון, אלא גם את כל מערכת היחסים.

 

עם זאת, אני ממש לא הייתי רוצה שמחמאות כאלו מבן הזוג יגיעו תחת הכותרת "איך כמעט בגדתי בה", כי זה בדרך כלל אומר שהיו עוד לא מעט פעמים בהן הוא – לכל הפחות  - "כמעט בגד", או שסתם עיניו הסתכלו על נשים אחרות. הפעם פשוט היה לו או לה מזל. כך שאם יש איזה בעל שרוצה להביט על אשתו ב"עיניים חדשות", הוא יכול פשוט להתחיל להסתכל על כל הדברים שהיא עושה ואומרת ולהעריך אותם. לא צריך להתגנב אחריה, אלא פשוט להתבונן ולהיות מודע לכל הדברים שגרמו לו להיות איתה ושעד היום מחזיקים אותם ביחד. ומה אתם יודעים – אפילו לא צריך פייסבוק בשביל זה.