אם יש לכם ילדים אז אתם בטח מכירים את הקונפליקט שמתלווה אליהם: האם צריך להציב בפניהם גבולות או שאולי לאפשר להם ליהנות מהחיים ולעשות מה שהם רוצים כל עוד הם יכולים.

 

הקונפליקט הזה עומד ביומיים האחרונים במרכז החדשות (הצהובות) של בריטניה. פרינסס תיאמי כריסטל אסתר – שם ארוך לילדה בת 8 – יצאה ערב אחד עם אמה כשהיא לבושה כמוה ומאופרת. ולא סתם מאופרת כמו שילדות נוטות להתאפר בשביל המשחק לפעמים – עם קצת אודם וסומק מוגזם - אלא ממש צלליות מעושנות, מייק אפ מסכתי ואודם מבריק.

 

אמה של פרינסס הקטנה היא קטי פרייס, סלבריטאית של הממלכה שהתפרסמה אחרי שהצטלמה חשופת חזה לעמוד 3 המפורסם ומאז היא עושה הכל – החל מצילומי עירום, דרך תוכניות ריאליטי ועד לקלטות לילדים. אביה של פרינסס הוא המוזיקאי מן הנייטיז פיטר אנדראה, מה שאומר שהתמונה של הילדה ואמה המפורסמות הולכות זו לצד זו כתאומות הפכה לוויראלית ומיד ספגה ביקורות.

 

 

בין התגובות הקשות היו כאלו שטענו שהיא הופכת את הבת שלה לאובייקט מיני. מגיב אחר כתב: "למה קטי פרייס מלבישה את הבת שלה כמו בובת בראץ?" ומגיב נוסף טען "תמונה נוראית. פרינסס היא ילדה לא בובה".

 

כתגובה לכל המלעיזים, קטי פרסמה בעמוד האינסטגרם שלה סרטון קצר שבו הבת שלה מגינה על עצמה ועל אמה. "דרך אגב, אני זו שרוצה להתאפר, לא אמא שלי, אני. ובכל מקרה, זה לא עניינכם אז תשתקו".

 

 

 

A video posted by Katie Price (@officialkatieprice) on

 

 

כמובן שהסרטון עורר לא פחות תגובות, וכנראה שבצדק. זה שהילדה היא זו שרצתה לצאת להצגה עם איפור כבד – זה בסדר. כנראה שיש עוד הרבה ילדות שהיו רוצות לעשות את זה. אבל האם זה אומר שגם צריך לאפשר לה את זה?הרי סביר להניח שאם הילדה היתה מבקשת לאכול חפיסת שוקולד שלה רק כי בא לה, אמא שלה היתה כבר מסבירה לה למה זה לא בריא, או משמין או סתם לא עושה טוב אחר כך בבטן. אז נכון, לכאורה איפור לא מזיק כמו שוקולד, אבל כשמצרפים אותו לתמונות עם שפתיים משורבבות ועיניים מפונפנות, בהחלט מתקבל מסר שספק עם ילדה בת שמונה יכולה לעמוד בהשלכות שלו.