אני שונאת סדקים ואני שונאת לשפץ אבל בבית שלנו כל הזמן בונים ומשפצים. הבעל שלי כבר 32 שנה, הוא אדם קפדן, דייקן ויסודי מה שהפך את התחביב שלו להרגל ובכל פעם שאנו משפצים כאן הוא הרבה יותר מאושר. אלא שאצלנו לא עושים כלום בלי בי ג'י בונד. שנים שאני שומעת אותו מקפיד שאנשי המקצוע יוסיפו למלט, לטיט, לטיח, להדבקת הקרמיקה ולאיטומים את המוצרים השונים והמוספים של בי ג'י בונד.

מאז שאני מכירה את עצמי אני מכירה את שילוב המילים בי-ג'י בונד בית גוברין. ולא רק בגלל היותי בת מושב במרחק קטן מאותו קיבוץ, יש לי חיבה יתרה לקיבוץ בית גוברין. הורי היו ממקימי הקיבוץ (1949) ומייסדיו בעוד שאחותי נולדה כבת הבכורה של בית גוברין ותמונתה התנוססה על העמוד הראשי של עיתון "למרחב" של אז.

אני מניחה שיש נשים רבות שמבינות בבניה ושיפוצים הרבה יותר טוב ממני, אבל ב 32 שנות נישואין לבעל שכזה (כזה כמו שכתבתי מעל... ) לא יכולתי שלא להבין את יתרונות מוצרי הבי-ג'י בונד לבית.

 

 

מכירים את זה שכולם צובעים לקראת הפסח? מתחילים "רק" בקיר אחד ומסיימים כבר בכל הבית? אלא שבעשייה לא מתוכננת של צעד אחד קדימה, אנשים משקיעים בצבע יוקרתי עם מרקם יחודי והחורים או הסדקים נשארים בדיוק כמו שהם רק בצבע חדש... 


בדיוק לשם כך מציעה בי-ג'י בונד את הפתרון המושלם לאיטום חורים וסדקים בקירות הבית: BG Finness  . 

 

 


 

 

BG Finness הינו חומר למילוי וסתימה של חורים וסדקים שאינו מתכווץ עם הייבוש, מהיר וקל לשיוף. הוא נוח לעבודה ומתאים במיוחד כתשתית לצבע. המוצר אוטם חורים וסדקים בקירות, כך שבעת צביעת הקיר, הצבע יקבל מראה חלק ונטול סדקים. חשוב לוודא ששטח הקיר יבש ונקי מאבק ושמנים לפני השימוש. 

 

 

איך משתמשים?

מכניסים לכלי הערבוב מים ורק לאחר מכן את החומר

מערבבים היטב עד לקבלת משחה חלקה ונוחה ליישום, 2.5 ליטר מים לשקית 5 ק"ג אבקה.

לאחר מכן יש להמתין 5 דקות ולערבב שנית.

כדי ליישם את התערובת באזור הנדרש, יש להשתמש במרית (שפכטל) חלקה ולהמתין לייבוש מלא.

כדי לקבל קיר חלק לחלוטין, יש להחליק בעזרת נייר לטש עדין. 

מחיר: 25 ? (5 ק"ג)

 

 

ניתן להשיג: בחנויות לחומרי בניין, עשה זאת בעצמך, חנויות למוצרי בית וסניפי הום סנטר ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים: http://www.bg-paint.co.il/ 

חפשו אותנו גם בפייסבוק

 

 

 

 

 


 חברת בי. ג'י  בונד, מקבוצת אשטרום, מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות הדבקה, חיפוי, איטום ובידוד, חומרי שיקום לבטונים, ציפויים אפוקסיים, צבעים וציפויים דקורטיביים דבקים אקריליים לתעשייה ועוד. מוצרי החברה מיוצרים במפעל שבקיבוץ בית גוברין ונשענים על ידע טכנולוגי רב שנצבר במהלך עשרות שנות ניסיון. איכות המוצרים ושביעות רצון הלקוחות הם היסודות עליהם נשענת החברה. החברה מחויבת לחדשנות, שירות ואיכות ברמה גבוהה, והיא מוסמכת על ידי מכון התקנים ל- ISO 9001  . 

 

 

 

 

 

  

ריקי ברוך בחירות נכונות, בלוגרית