השבוע קבלתי להתנסות את קופסאות "מתוקתקת" מבית היוצר של היבואנית-קורטיקו. קורטיקו היא הספק המוביל של פתרונות כוללים לתעשיית הפלסטיק. המציעה ללקוחותיה מוצרים בעלי ערך מוסף.

"מתוקתקת" היא חגיגה של קופסאות איכותיות בסגירה הרמטית! שרק אני יכולה להתלהב מהן עד שילדי שלי יעלו בת צחוק של לגלוג מתחושת הנחת שליוותה אותי כשסיימתי לארגן את כל הבישולים במקרר.

 

כן, לכל אחד יש את ה"פטיש" שלו. אצלי זה (גם) לקופסאות פלסטיק בכל גודל ובעיקר הרמטיות ומאיכות בלתי מתפשרת. לא יודעת מהיכן זה בא לי אבל אני תמיד קונה אותן ובעיקר בגלל שלא חסר לי מהן בכלל...

 

 

 

 


בתפיסת העולם שלי הסדר הוא נוחות ואיכות חיים. קופסאות עם פינות מרובעות ומלבניות מאפשרות חיסכון מקום וזה יתרון משמעותי כשמדובר במזווה ובמקרר אצלי. מטבח מאורגן אינו רק מקרר עמוס בישולים טעימים, אלא האופן שהם ארוזים ונגישים לכל באי הבית שיוכלו לראותם ולהוציא אותם בקלות יתרה לפני שהם "נוטשים" וממהרים למגרת הפריזר כדי לחמם להם פיתה.

 

 


אבל הקופסאות אינן רק במקרר. הן תמיד עמוסות עוגות, עוגיות, ירקות חתוכים לטיול, אבטיח קר עם קוביות קרח בדרך לים, מצוינות לסלטים והרמטיות במשלוחים של אוכל לבת (ואבוי אם היא לא מחזירה אותן בזמן...)

הקופסאות ממשפחת "מתוקתקת" ננעלות מארבעה צדדים מה ששומר על טריות המזון לאורך זמן, ניתנות לשימוש במיקרוגל, במקפיא ובמדיח. ראוי לציין כי הקופסאות אינן מכילות ביספינול ומתאימות לאחסון מזון תינוקות. הן בעלות נפח 650 סמ"ק שקופות, ובגוונים של תכלת, ורוד ושקוף. לצרכים שלי הן מצוינות.

 

 

 

בנוסף מייצרת קורטיקו: ריהוט מפלסטיק לילדים ומבוגרים, כסאות, שולחנות, שרפרפים, משטחים שונים, מוצרי פלסטיק לתעשייה ועוד. 

 

לרכישה בהום סנטר, באתרי האינטרנט ובחנויות כלי הבית המובחרות.

 

 

 

 

ריקי ברוך בחירות נכונות, בלוגרית