אני הראשונה לדבר בזכות השמירה על אורח חיים בריא. מזון טרי, בישול מהיר והימנעות ממזון מעובד. כבר שנים שאני אוכלת ומבשלת בתא המשפחתי שלי אוכל טרי ממתכונים מהירים וממעטת להכניס לתפריט שלנו מזון מעובד. 

לא, אינני קיצונית ואני אוכלת לעיתים גם מה שנחשב לפחות בריא. בכל שקשור לפירות וירקות אני אוכלת אותם בכמויות מכינה סלטים טריים ומבושלים באופן שהם מהווים נתח של 50 אחוז מתפריט המשפחה.

 

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר ספקים ונותני שרות המאמצים לעצמם את הגישה של אורח חיים בריא ומשווקים בהתאם לכך את מוצריהם. חברת OIG מהוותיקות שבתחום מוצרי החשמל הביתי, השיקה לאחרונה את מותג Hurom Israel המובילה בעולם את תחום מסחטות הבריאות בטכנולוגיית "סחיטה איטית" 

במהלך מסיבת העיתונאים הוצגה הפרזנטורית החדשה של המותג- מיכל צפיר, אמנית החיים הבריאים. צפיר תוביל את פעילות התקשורת השיווקית של החברה אשר תתרכז ביישום אורח חיים בריא, בדגש על מסחטות הבריאות מהדור החדש של  Hurom ישראל, והמטבח הבריא של מותג הפרימיום DAVO.

  

 

 

מסחטות המותג    Hurom Israel  הן מסחטות בריאות דור שני המפיקות עד 60% יותר מיץ ממסחטה רגילה, מיץ טעים ובמרקם עדין.  טכניקת הסחיטה האיטית מחקה בדרכה שלה את תהליך הכבישה הקרה ובכך מונעת את החמצון והחימום הפוגעים בויטמינים והאנזימים שבפרי ובירק. עוד משמשות מסחטות HUROM   בנוסף למיצים גם להכנת מחית תינוקות, לבישול ואפיה, מרקים ורטבים. 

 

 


 

 

כל דגמי המסחטות מצויידים במנוע AC   תעשייתי המאפשר עבודה שקטה ועוצמת סחיטה גבוהה עם 150W   בלבד, ומסוגל לעבוד 30-40 דקות ללא הפסקה.

 

 

המסחטה משמשת לסחיטת פירות וירקות רכים וקשים, עלים ומיצוי עשב החיטה ומאפשרת שילובים שונים של ירקות, פירות ועלים. וגם חלב אורז, חלב סויה או חלב שקדים.

 

ניתן להשיג דגמים שונים של מסחטות HUROM   בטווח מחירים של 1,590-5,900 ?

 

 


חשוב: חלקי המסחטה תוכננו לניקוי פנימי קל המתאפשר באמצעות הוספת 2 כוסות מים, והעברתן במנגנון הסחיטה. פעולה זו משלימה כ- 80 אחוז מפעולת הניקוי, לאחר שטיפה זו ניתן להכניס את החלקים למדיח עד 60 מעלות.

שימו לב: 5 שנות אחריות למסחטות הרגילות, 10 שנות אחריות למסחטות הדור החדש. 

לפרטים נוספים הצטרפו לדף הפייסבוק של OIG

 

 

 

 

 

 

 

ריקי ברוך בחירות נכונות, בלוגרית