הת'ר ויטן, צלמת, חיה עם בן זוגה תומס וארבעת ילדיהם ליליאן, לינה והתאומים פוקס ופרספונה בדרום אריזונה, ארה"ב. תמונה שהעלתה לאחרונה לפייסבוק הפכה לאחת התמונות הוויראליות ביותר שידעה הרשת החברתית, עוררה סערה וגררה עשרות אלפי תגובות, שיתופים ולייקים. בתמונה: הבעל תומס מחבק את הבן הקטן פוקס.

עוד באון לייף:

התמונה צולמה בנובמבר 2014 לאחר שפוקס, אז בן שנה בלבד, היה בעיצומה של מחלה שכללה שלשולים, הקאות וחולשה כללית. בעקבות הפרסום הואשמה ויטן על ידי חלק מהגולשים בהפצת חומרים פורנוגרפיים ופדופילים, אמהות גרועה, הגזמה וחציית גבול ועוד ועוד. ויטן הגיבה בפוסט ארוך בו סיפרה את הסיפור המרגש מאחורי התמונה:

"בשנת 2014, באחד מלילות חודש נובמבר, פוקס התאשפז בעקבות הרעלת סלמונלה [שאין לנו מושג עד היום כיצד הוא נחשף אליה).

תומס בילה איתו שעות במקלחת, מנסה לשמור על חום הגוף שלו ולשטוף ממנו שוב ושוב את הקיא והשלשולים התכופים.

זה היה רגע חזק עבורנו כהורים. האינטואיציה שלנו התחילה לבעור והרגשנו שמה שקורה כאן הרבה יותר רציני מסתם עוד וירוס שילדים לוקים בו אבל כבר אמרו לנו בעבר ש"אתם מגזימים" אז משכנו עוד קצת.

כשישבתי במקלחת עם שניהם הייתי פשוט המומה מהסצינה מולי. האיש הזה, הבעל הזה, השותף לחיים, האבא הזה. הוא היה כל כך סבלני וכל כך אוהב וכל כך חזק עם הבן הקטן שלנו שכב בחיקו. הלחישות שלו באוזן של פוקס שהוא יהיה בסדר ושאבא כאן והוא ידאג לו היו כל כך כנות וכל כך עוצמתיות.

מבין התאומים שלנו, פוקס תמיד היה יותר "התאום שלי". הוא נצמד אליי הרבה יותר מאחותו פרספונה בשנה הראשונה שלהם ותמיד העדיף אותי על תומאס. אבל ברגע הספציפי הזה הוא היה זקוק לאבא שלו ותומס היה שם בשבילו.

יצאתי לרגע מהמקלחת וחזרתי עם המצלמה שלי כדי לצלם כמה תמונות של הרגע המדהים הזה כדי שאוכל לחלוק אותו אחר כך. כשפרסמתי את התמונה נדהמתי לגלות כמה אנשים החמיצו את הסיפור וראו בהיעדר הלבוש של שניהם את עיקר הסיפור. אנשים פשוט נתפסו לעובדה שהם עירומים ונמצאים ביחד במקלחת. אמרו לי שחציתי קו, שזה יותר מדי אינטימי, שזה לא אמור להיות גלוי לציבור.

אבל, אני לא מסכימה.

המשפחה שלי עשויה להיות שונה מהמשפחה שלכם  אבל זה לא הופך את הדרך שלכם לנכונה או את הדרך שלי ללא נכונה. אתם מוזמנים לא לצלם את המשפחה שלכם בכל הזדמנות כמוני, אתם יכולים לא לשתף עם אחרים את התמונות האלה כמו שאני עושה אבל זה לא נותן לכם את הזכות להשתיק את הקול שלי, לשלול ממני את זכותי לחלוק את החוויות שלנו בצורה לא מצונזרת.

אין שום דבר מיני או נצלני בתמונה הזו. אפילו לא רואים בה "איברים מוצנעים".

הלוואי שיכולתי להביע את כל זה בצורה טובה יותר. הלוואי שהייתי טובה יותר. אני מקווה שיום אחד תהיה פלטפורמה שלא רק שתאפשר סוג כזה של חופש לאמנים ולמשפחות כמו שלי אלא גם תקדם אותם בברכה וללא חשש".