מלאני וארני ילדה את בנה הבכור ב-11 במרץ 2013. שנה מינוס יום בדיוק אחרי כן, ב-10 במרץ 2014, היא ילדה את שתי אחיותיו התאומות. האושר בבית היה גדול וכנראה גם הבלאגן, אבל דבר אחד נהרס – דימוי הגוף של האם הצעירה.

 

גם לדוגמניות יש סימני מתיחה

כריסי טייגן העלתה תמונה של סימני המתיחה שלה וזכתה לאהדה

כריסי טייגן בהריון

לכתבה המלאה

 

וארני אינה היחידה שסובלת מהבעיה הזו. אמהות רבות חוות את השינוי שגופן עובר אחרי הלידה כטראומטי, ומתקשות לקבל את התוספות החדשות. "הייתי על גג העולם עם מה שהגוף שלי ייצר, אבל ההשתקפות שלי במראה היתה זו של אישה זרה", היא העידה, כששתי הלידות בפרק הזמן הקצר יצרו אצלה תחושות קשות במיוחד.

 

ילדה שלושה ילדים בשנה

הרגישה זרה בגוף שלה. צילום ביתי של מלאני וארני

 

ואז, מלאני נתקלה בפוסט של טרינה קארי - צלמת איתה עבדה בחברת ההלבשה והאמנות שלה ווסט קוסט קארמה. הצלמת חיפשה זוגות שמוכנים לדגמן בצילומים אינטימיים באגם יחד, והאם הצעירה להתנדב יחד עם בעלה גבי. הם היו בדיוק מה שקארי חיפשה: "לאחרונה אני מקבלת השראה מעירום, הוא גס, רגיש ומעצים. רציתי ללמד נשים וגברים איך להיות בטוחים בעצמם שוב. אתה לא חייב להיות מושלם בכל מובן כדי להיות יפה – צריך רק לקבל את הפגמים שלך ולדעת לאהוב את השוני שלך".

 

הסיפור של מלאני על קבלת הגוף שלה קלע למטרה של הצלמת, כשמעבר לשתי הלידות הסמוכות הזוג חווה גם ניסיונות קשים להרות והפלה שוברת לב אחת בזמן הזה. הם רצו להצטלם במים ברמות שונות של עירום, ובלי אף נגיעה של עריכה או ריטוש של סימני האמהות שוארני הרוויחה ביושר. "לא יכולתי להכניס את הבטן פנימה או להעביר פילטר על חלקי הגוף שלי. הרגשתי חשופה, אבל באותה שעה גם מועצמת".

 

וכך נוצרה סדרת התמונות היפהפיה הזו של מלאני וגבי, שהאהבה בה פורצת מכל זווית. "אני מקווה ללמוד איך להרגיש שוב מרוצה עם 'מל', לא רק עם 'אמא'. אני רוצה לראות את עצמי באופן שבו בעלי רואה אותי", היא הסבירה על המטרה עימה ניגשה אל הצילומים, וזה בדיוק מה שהצלמת הביאה אל המצלמה – את האישה כפי שהיא משתקפת בעיני בן זוגה שעדיין מאוהב בה מעל הראש, כדי להוכיח לה שהיא יפהפיה באותה המידה כפי שהיתה לפני שהביאה שלושה תינוקות אל העולם:

 

למדה לאהוב את גופה אחרי שלוש לידות

 

מלאני וארני

 

זוג אחרי לידה

 

בלי פילטרים - אחרי שלושה ילדים

 

למדה לאהוב את גופה אחרי שלושה ילדים

 

 

אחרי לידה

 

צילום: טרינה קארי