להצליח להשיל ממשקלך עשרות קילוגרמים ולהגיע למשקל היעד שהצבת לעצמך זה הישג אדיר, אין ספק. אולם, למרבה הצער, לרוב ההישג הזה לא מגיע רק עם סקיני ג'ינס וחיוך מרוצה על הפרצוף אלא גם עם המון עור עודף. המון.

 

רייצ'ל גרהאם, שרזתה 40 ק"ג, בחרה לשתף את העוקבים שלה באינסטגרם באמת שלא מראים בדרך כלל בכל עלוני הפרסומת שקוראים לך לרזות.  

 

בפוסט שהעלתה לאינסטגרם גרהאם מציגה לראווה את גופה בחזיית ספורט כשעורה הרפוי נראה היטב.  רחל כותבת שהתמונות צולמו כתגובה לסוגיה איך באמת נראה גוף אחרי הרזיה מאסיבית וכי זוהי דרכה לענות לשאלות החוזרות ונישנות כיצד היא איבדה את כל המשקל הזה ללא סימני מתיחה או עודפי עור. "ובכן, אני לא! הכל שם!"", כתבה בכותרת.

 

 

יחד עם זאת, היא כותבת, היא לא מתחרטת כלל על ההרזיה. "אני בכושר יותר ממה שהייתי אי פעם אנימאושרת ואני בריאה". כמובן, העור העודף לא חביב עליה. "אני אשקר אם אני אגיד שהעור הרפוי שלי לא מהווה אי של חוסר ביטחון. הוא כן אבל אני משתדלת לא לתת לזה לכלות אותי. הוא לא מפריע לי באותה רמה בה המשקל העודף הפריע".

 

 

גרהאם מציינת שהבטן שלה עברה לא מעט וזה כולל שני הריונות עם עודף משקל של עשרות ק"ג אז, כן, עור רפוי זה חלק מהעניין. המטרה שלה בפרסום התמונות שאנשים אחרים שנמצאים בתהליך הרזיה ארוך כמו שלה לא יילחצו מהחלק הזה.

 

 

"האם יהיה לך עור רפוי לאחר ירידה במשקל? אני לא יכולה לענות על השאלה הזו כי התשובה משתנה מאדם לאדם", היא כותבת, "אולם האם זה שווה את זה? הו, כן".

 

העוקבים שלה היו סופר- תומכים ואף הגיבו בסיפורי הרזיה משל עצמם. "רזיתי 45 ק"ג באופן טבעי! אני חווה בדיוק את אותו הדבר", כתב לה אחד מהם.  "לפעמים קשה להתגבר על העניין הזה. אני שמחה לקרוא את ההודעה שלך", כתבה מישהי. "את לחלוטין מדהימה, ואני אוהבת את הסיפור שלך", הוסיפה מישהי. בסך הכל, פוסט דימוי הגוף החיובי של גרהאם זיכה אותו באלפיי לייקים ובמאות תגובות. גרהאם אומרת שהיא מתכננת לעבור ניתוח להסרת עודפי העור "ביום מן הימים" אבל בינתיים, הוא עובדת על אהבה עצמית.