בפורום AskMen של Reddit התפתח לאחרונה דיון מעניין ושובר לב: גברים התבקשו לתאר את הרגע המדויק בו נפל להם האסימון- הם כבר לא אוהבים את בת הזוג שלהם יותר. גברים רבים נענו לאתגר וחשפו את הסיפורים האישיים שלהם שנעים בין עצובים מאוד לאכזריים ממש.

עוד באון לייף:

 

 

 

כשאנו מדברים על זוגיות מבחירה, מרבית האנשים שנכנסו אליה עשו זאת פשוט כי התאהבו. לא תמיד הזוגיות מסתיימת בגלל שהאהבה נגמרה. פעמים רבות האהבה עודה קיימת אך יחד איתה מתקיימים פערים גדולים מדי בין בני הזוג שמחייבים הפרדת כוחות. אולם ישנם מערכות יחסים לא מעטות שהגיעו לקצן בגלל הסיבה הפשוטה והמעציבה- האהבה מתה.

אם התמזל מזלכם, האהבה מתה אצל שניכם. אם לא, אתם נמצאים בסיטואציה קשה למדי: האחד עדיין אוהב בכל לבו והאחר איבד לגמרי את הניצוץ. מכאן הדרך לפרידה, שברון לב והתאוששות סלולה.

ולפעמים, זה שאיבד את האהבה מסוגל להצביע על הרגע הספציפי בו זה היכה בו- הוא לא אוהב יותר.

גולש אחד סיפר שהרגע בו הוא הבין שמשהו לגמרי לא תקין היה כששאלו אותו (לא בת הזוג, מישהו אחר) האם הוא רוצה להתחתן עם החברה שלו. "עניתי "לא" מהר מדי", הוא מספר, "ממש יריתי את הסירוב הזה מהבטן". לדבריו, הם נשארו ביחד שנה נוספת. הרומן הסתיים דווקא כשהיא בגדה בו.

גולש אחר כתב בפשטות: ידעתי שזה נגמר כשהיא הפליצה וזה לא גרם לי לצחקק אלא לכעוס עליה". גבר נוסף סיפר שהבין שהקשר נגמר כשהיה בעבודה ושם לב שהוא עושה הכל כדי לא לחזור לבית המשותף שלהם ושזו ממש לא הפעם הראשונה אלא משהו שקורה כל הזמן.

"הוא בדרך כלל רק חיכתה בבית כדי שאגיע כבר ואהיה איתה, והיא הפכה למרירה ממש אם עבדתי על העסק שלי במקום לאכול ארוחת ערב ולצפות איתה בסרטים במשך שעות".

עבור בחור אחד, ויכוח באמצע החג היה זה שהבהיר לו את רגשותיו. כאשר חברתו שאלה: "בכלל אכפת לך שאני כעסת?". "באותו הרגע הבנתי שפשוט לא, לא אכפת לי. כעבור ארבעה ימים נפרדתי ממנה".

אבל הסיפור האכזרי ביותר דווקא הגיע מיד שלישית בו בחור סיפר איך ידידה טובה שלו יצאה לחופשה עם בעלה כדי לחגוג 3 שנות נישואין. אחרי שיט פרטי, ארוחת ערב מפוארת וריקוד סלואו רומנטי צמוד, הבעל פלט "אני לא אוהב אותך יותר. אני רוצה להתגרש " והוציא מהכיס מסמכי גירושין חתומים על ידו. לא ברור למה מישהו בוחר לסיים ככה מערכת יחסים עם אישה שאהב פעם.

איש אחד כתב שיר הלל שלם על האקסית שלו ותיאר איזה אדם טוב ונפלא היא אבל סיפר שמתישהו הפסיק לרצות להחזיק את ידה, לשכב איתה, או לעשות דברים ביחד בבית. "התחלתי להבין שאני בקשר הזה רק משום שהוא נוח ובטוח, אבל שומדבר שם כבר לא הדליק אותי באמת אז זה נגמר".

הסיפור הפשוט והכואב הזה הוא, באופן לא מפתיע, סיפור הפרידה שהכי הדהד לקוראים וסחט את מירב התגובות. "אוף, זה מפחיד אותי," אמר אחד מהם. "אתה פשוט מכניס לי מילים לפה". מגיב אחר כתב "אתה מתאר בדיוק איך אני מרגיש ביחסים שלי".

כלל אצבע פשוט צץ והופיע שוב ושוב לאורך הדיון: אם אתה נהנה מהזמן שלך לבד הרבה יותר ממה שאתה נהנה בזמן שלך עם בן/בת הזוג, כנראה שמערכת היחסים שלך צריכה להסתיים.