אז נכון שאחרי הילד הראשון הספונטניות קצת נעלמת ובמקום להתייחס לצרכים של בני הזוג הכל סביב הילדים שלנו.

אז איך בעצם מצליחים לשמר זוגיות בלי באמת לצאת לדייטים?

לומדים לעשות מהלימון לימונדה. אנחנו הופכים כל רגע של שקט ו"ביחד" לדייט רומנטי גם אם זה במקומות הכי הזויים ולא צפויים. עולה לי חיוך שאני נזכרת איך אני ובעלי מצאנו את עצמנו ב-"דייט" בג'ימבורי - חצי שעה שהילדים עסוקים בלרוץ ולצחוק ולא דורשים את תשומת ליבנו, כוס קפה טוב וכמה רגעי שקט. מה צריך יותר מזה? כל הרעש מסביב איכשהו נעלם ברקע והיה לנו חצי שעה ליהנות מהביחד שלנו.

פעם אחרת, אני ובעלי לקחנו יחד את הילד לפארק לפיקניק מפנק. בזמן שערכנו את הפיקניק על הדשא, והילד העסיק את עצמו עם הכדור, מצאנו לנו רגע של שקט, למזוג לעצמנו כוסית יין וליהנות מהרגע.

אין ספק שהיומיום עלול לגרום לשחיקה אך אסור לתת לזה להשפיע על זמן האיכות עם בן הזוג. אז לכל הזוגות שכמונו וקשה להם לשחרר ולצאת - לא צריכים להיות ספונטניים בשביל להיות רומנטיים. מחליטים וקובעים מראש שהיום אחר ששמים את הילדים לישון מפנים את הערב לעצמנו. מתחלקים עם ההכנות של הילדים - אחד מכין ארוחת ערב, השני אחראי על מקלחות, מתקתקים סיפור לילה, נשיקה על המצח ולילה טוב. ואז מתחיל הזמן שלנו יחד.

שבוע שעבר החלטנו על סרט טוב וסושי בעלי החליט להפתיע אותי להכין לי את הקוקטייל האהוב עליי – קוסמופוליטן . כן, אני לגמרי מושפעת מסקס והעיר הגדולה. דיברנו, צחקנו , סיפרנו חוויות על מה שעברנו ובאותו יום והנה דייט מושלם בקירות ביתנו.

הכנה של קוסמופוליטן: 

מצרכים: 

·         וודקה

·         מיץ חמוציות של אושן ספריי

ההכנה:

·         מערבבים צ?ייסר וודקה ,3/4 כוס מיץ חמוציות  וקרח גרוס.

·         למזוג לכוס גבוהה לשים מטרייה  לקישוט וליהנות