אנשי מדע, רפואה ועסקים משקיעים זמן רב בניסיון למצוא פתרון לאחת הבעיות הגדולות ביותר שהחברה מתמודדת איתם - מחלת הסרטן. בניגוד לדעה הרווחת, סרטן איננה מחלה מודרנית של העולם המערבי ועובדות היסטוריות מצביעות על כך שהמחלה הארורה הזו הייתה כאן מאז ומעולם. רופאים מצרים ויוונים, וחוקרים גילו סימנים שמעידים על סרטן בשלד בן 3000 שנה.

 

עוד באון לייף:

 

מה שכן, המחלה בהחלט הפכה למגפה של המאה האחרונה בגלל סגנון החיים, זיהום אוויר ותזונה לקויה ויש לה קרבנות רבים. לפיכך, רבים עסוקים מבוקר עד ליל בחיפוש אחר דרכים חדשות, יעילות ואמינות לצמצם את מספר החולים בה. ועכשיו לפינת הביזאר:

 

במחקר שבוצע באוניברסיטת מדינת ניו יורק נמצא כי "אכילת נרתיק" מונעת סרטן ומחלות לב וכלי דם. גם אצל האישה המתענגת וגם אצל זה שמענג (בין אם המענג גבר ובין אם היא אישה).

 

מסתבר שהאיבר האינטימי מכיל שפע של הורמונים כגון DHEA ואוקסיטוצין המיוצרים בכל פעם שמלקקים את האזור. ההורמונים הללו מגנים על המלקק והמלוקקת מפני התפתחות תאים סרטניים. בעצם, במהלך מין אוראלי שמוענק לאישה, שני הצדדים נלחמים באופן פעיל בסרטן! זה מה שנקרא win win situation! כמה נעים לגלות שהפעולה הזו לא רק מספקת דחפים לנשים ולגברים, יש לה גם יתרון בריאותי מובהק.

 

אז בפעם הבאה שאתה או את הולכים לספק את האישה שלצדכם, זכרו שיש לכם סיבה נוספת לעשות את זה: זה לא רק בשבילה, זה גם בשבילכם.