FANTASY IN BLOOMשל בריטני ספירס

נראה שמשהו טוב עובר על בריטני ביצ' כי לא רק שהיא החליטה סוף סוף להגיע לארץ הקודש, אלא היא גם השיקה בושם שהוא מעודן ובשל יותר מקודמיו ולא רע בכלל. הניחוח פרחוני ורומנטי, עם מרכיבים כמו פריחת הדובדבן, פירות יער, יסמין וענבר.

שורה תחתונה: משתבחת עם השנים.

מחיר: 149 שקל.

Gucci Bambooשל גוצ'י

הבושם החדש של גוצ'י נאסר למכירה בישראל בשל עניינים בירוקרטיים, אבל למזלנו – או יותר נכון למזלם של הנופשים – אפשר לרכוש אותו בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פריוטוב שכך – שכן מדובר באחד הניחוחות היותר טובים בהם נתקלנו לאחרונה, שהוא מצד אחד קליל ופרשי, ומצד שני אלגנטי ונשי ופרחוני.

שורה תחתונה: הכי נעים שיש.

מחיר: 78 דולר ל-50 מ"ל או דה פרפיום; 100 דולר ל-75 מ"ל או דה פרפיום; 91 דולר ל-75 מ"ל או דה טואלט.

 

L'Ange Noirשל ג'יבנשי

כרגיל אפשר לסמוך על ג'יבנשי שהבקבוק יהיה שווה בפני עצמו. זה של L'Ange Noirהוא אחד היפים של המותג היוקרתי, שחור לכה עם שפיץ מחוספס ונוצץ. גם הניחוח לא מאכזב – אלגנטי, מסתורי וסקסי, עם שקד ופלפל ורוד כהתחלה וענבר וזרעי טונקה שמגיעים בסוף.

עכשיו רק צריך למצוא אירוע מתאים.

מחיר: 449 שקל ל-75 מ"ל.

 

 

MADE OF INSTINCTשל דיוויד בקהאם

דיוויד בקהאם כנראה ממש לא יודע מה לעשות בפנסיה. עכשיו הוא החליט להשיק ניחוח חדש לגבר, שהוא ארומטי, עם נגיעות של ניחוח פירותי ועצי. מרכיב דומיננטי בניחוח הוא עץ האשוח, ומסתבר שהוא המהווה סמל להתמדה, בגלל יכולתו להמשיך ולצמוח לכיוון השמיים תוך התמודדות עם מצבים קיצוניים.הבושם, אפעס, דווקא קצת עדין ולא ממש יתאים לגברים "מחוספסים".

שורה תחתונה: מטרו זו לא מילה גסה.

מחיר: 99 שקל.

 

Born original todayשל אדידס

גרסה חדשה ל-Born Originalשמגיע בגרסה נשית וגבריתזו הנשית מאוד רעננה ופרשית, עם לימון וליים, מאסק ועץ ארז. חובבת ניחוחות היוניסקס התאהבה בו מיד, ובצדק.

שורה תחתונה: לא רק ספורט.

מחיר: 99 שקל.

 

Mon Guerlainשל גרלן

אנג'לינה ג'ולי נבחרה להיות הפנים של הבושם החדש של גרלןומסתבר שהבחירה בה לא היתה מקרית, אלא הריח הזכיר לה פודרה מיוחדת בניחוח פרחי איריס וסיגליות של המותג, שהיתה לאמה המנוחה. לכן ג'ולי הסכימה להוביל את הקמפיין ובתנאי שכל ההכנסות שהיא תרוויח ממנו ילכו למטרות צדקה.

אז איך הניחוח? מאוד נעים, קליל ועדין – אולי אפילו מדי. הוא בהחלט מתאים לבחורות כמו ג'ולי, שאוהבות להיות טבעיות ועדיין לשדר מיליון דולר.

שורה תחתונה: יפה מבפנים ומבחוץ.

מחיר: 399 שקל ל-50 מ"ל; 550 שקל ל-100 מ"ל.

 

 

 

VIVA LA JUICY SUCR’Eשל ג'וסיקוטור

כרגיל אפשר לסמוך על ג'וסיקוטור שינפיקו בושם מתקתק ודומיננטי. הפעם הוא טעים מיוחד, ונעשה בהשראת קינוחים כמו קאפקייק ועוגית מקרון. בהתאם הניחוח הוא וניל עם נגיעות פירותיות והבקבוק צבעוני ומצועצע – אבל במובן החיובי של המילה.

שורה תחתונה: מתוק לי

מחיר: 249 שקל.

 

ARMANI CODE COLONIAשל ARMANI CODE COLONIA

הבושם החדש לגברים שך ארמני כרגיל משדר את האלגנטיות המוכרת, אבל עם זאת הוא לא חריף מדי וכבד, אלא קצת רענן יכול להיות גם יומיומי ומתאים לגברים שלא אוהבים שהם מדיפים ניחוחות בכל מקום שאליו הם נכנסים.

שורה תחתונהף ספורט אלגנט מעולם לא הריח טוב יותר.

מחיר: 329 שקל ל-75 מ"ל; 399 שקל ל-125 מ"ל.

 

 

 

 

 

Peony   של בודי שופ

או דה טואלט החדש לנשים נוצר בהשראתה של Paeonia - נימפה יפיפייה שחוזרה על ידי האלים עד שלבסוף אלה קנאית שינתה את צורתה והפכה אותה לפרח בעל אלף עלי כותרת - האדמונית (Peony). בהתאם הניחוח הוא מתוק ותמים, והוא על בסיס תמציות האדמונית בתוספת פטשולי  וונילה.

שורה תחתונה: התחלה של אביב מתוק.  

מחיר השקה: 100 שקל ל-50 מ"ל.

 

 

 

Laline Fine Fragranceשל ללין

סדרת באו דה טואלט חדשה ויוקרתית של מותג הניחוחות נרקחה בצרפת, והיא כוללת ארבעה ניחוחות: Deep Ocean, Mysterious Musk, Romantic Cherry Blossom, Spicy Vanilla Pink Pepper– בהתאם לניחוחות האהובים שמככבים בחנויות.

שני הניחוחות הראשונים הם מתקתקים ומתאימים מאוד לצעירות בגילן וברוחן, ואילו הנשים הבוגרות יותר יעדיפו את Mysterious Muskהנקי והנעים או את Deep Oceanהרענן.

שורה תחתונה: ניחוחות שהם כמו חזרה לילדות.

מחיר: 190 שקל ל-100 מ"ל.

 

- MIRACLE BLOSSOMמירקלבלוסום או דה פרפיום

הפלא שבתוכך – הוא כרטיס הכניסה לעולם המבוגרים

 

LANC?MEמשיקה בושם חדש שהוא שיר הלל

לנערה צעירה שהופכת לאישה

 

MIRACLE [m?r?k(?)l]   (בעברית: נס) הוא אירוע יוצא דופן ובלתי צפוי המשנה את מהלך האירועים, כמו הבטחה לאושר. כזה הוא גם MIRACLE– הבושם הקלאסי של לנקום שיצרו לפני 16 שנים, אלברטו מורילס והארי פרמונט, שניים מהשמות הגדולים ביותר בבישום הצרפתי. העבודה המדויקת שלהם הניבה תווים פרחוניים, זוהרים, שובבים, פיקנטיים ורעננים והבושם שעם השנים הפך, כאמור, לקלאסיקה נושא עימו חותמת ריח מפתיעה ורעננות חדשה. תכונות אלה המבטאות שמחה מיידית ונעימה מודרניות נצחית, מלאת נעורים והידור מגיעות עכשיו לשיא חדש במהדורה חדשה של הבושם, אשר ממשיכה את הקו של השמחה ונותנת משמעות חדשה למהות הנשיות והאושר: Blossom Eau de Parfum  - MIRACLE"בלוסום או דה פרפיום".

 

חותמת הריח הפרחונית והפירותית היא תוצאה של אלכימיה של חומרי גלם טבעיים, אצילים ומורכבים כמו משב מרענן של עלי כותרת וביניהם תמצית ורד Essence of Rose, חליטה של ורד Infusion of Rose, תמצית אלגום Essence of Sandalwood.

 

MIRACLE BLOSSOM"מירקלבלוסום": הפלא שבתוכך

 

שיר הלל לנערה צעירה שהופכת לאישה

נערה צעירה הופכת לאישה בהדרגה דרך סדרה של חוויות ושלבים נחוצים והכרחיים, אשר מסייעים לה לפתח אסרטיביות, לצמוח ולהתעצם, להרגיש חופשיה ומשוחררת, עם ביטחון עצמי רב יותר, ליצור, לחתור להגשמה עצמית, לקחת סיכונים, להתאושש מכישלונות ולהפוך לטובה ביותר. כל אלה הם חלק מהמסע לגילוי עצמי ולקבלת אחריות מוחלטת על הגורל שלה.

רוקחת הבשמים ידועת השם אונוריןבלאןHonorine Blancקיבלה על עצמה מלנקום את המשימה ליצור פירוש ריחני לחווית המעבר של הנערה הצעירה לעולם המבוגרים. בלאן יצרה  בושם שכל כולו שיר הלל להתבגרות וההעצמה ההדרגתיות על שפע הרצונות והתחושות המלווים אותה ואשר באים לידי ביטוי בתוך טיפה קסומה של בושם.

 

בלב הניחוח הזה טמון ניצן של ורד: עדין אבל לא שברירי, גדוש בעוצמה המוכנה לפרוץ החוצה, אלף רבדים של יופי מלבלב ופורח עומדים להתגלות. מטפורה לאישה צעירה שבודקת מי היא כדי להבין טוב יותר ולהביע טוב יותר את הרצונות שלה ואת הזהות העמוקה שלה. אסרטיבית ובטוחה בעצמה, היא לומדת להפוך לגיבורה של סיפור אותו היא יוצרת במיומנות ובנחישות.

 

BLOSSOM EAU DE PARFUMבלוסום או דה פרפיום: הקסם שבפנים

בדיקה מעמיקה של ההיבטים הרבים של הפרח

הניחוח הפירותי, הפרחוני והענוג של מירקלבלוסוםMiracle Blossom, מתאפיין בעדינות של ניצן אשר צומח על ענף של שיח ורדים, מוכן לפרוח ולחשוף את מלוא האופי שלו.

הבושם נפתח עם תווים רוקים ופריכים של תפוח גרני סמית {גרנד סמית}. התווים בעלי הריח המיוחד של תמצית מנדרינה והעסיסיות של ליצ'י מעניקים לרעננות הזו ניחוח פירותי.

 

התווים המרכזיים שלו חוקרים את הרעננות של הורד עם צמד יוצא דופן: חליטה של עלי כותרת רעננים בשילוב עם תמצית עשירה ומלאה, ההתגלמות של נשיות מודרנית ומעודנת.

תווים של יסמין מעניקים רעננות בעוד אקורד האדמונית – מלכת הפרחים באסיה –– הוא פירוש נקי וצלול לסימן ההיכר האיקוני, הפרחוני של מירקלMiracle.

תווים בסיסיים של תמצית קרמית של אלגום ממלאים את הבושם בתחושה עשירה של עידון.

מושקים לבנים ואמברוקס מחדירים לשובל הריח את המינון הנכון של נשיות ועדינות, עם טאץ' מודרני.

 

אונוריןבלאן: רוקחת הבשמים מעוררת ההשראה

עם ילדותה בבירות, לימודיה בפריז ועבודתה בניו יורק, רוקחת הבשמים הוירטואוזיתאונוריןבלאן בנתה תרבות עשירה שנותנת לה השראה בעבודתה היומיומית. בעיניים שלה "האמנות מרגשת, חיה עם אנרגיה ויופי מודרני". מוקסמת מהגוף הנשי ביצירותיו של גרהרד ריכטר, היא אוהבת להוסיף שמץ של חוסר מושלמות לבשמים שלה כמקור לרגש ויצירתיות. "כאשר אני יוצרת בושם, אני אוהבת לשבור את הכללים ולתת לדמיון שלי יד חופשית כדי לחקור טריטוריה לא נודעת. אז אני מרגישה יצירתית יותר." העוצמה שלה טמונה ביצירה חופשית, בלקיחת סיכונים, בלהמציא מחדש חושניות ובלהוביל אותנו להתמכרות מוחלטת. כמו כל המעצבים, העוצמה הזו מגיעה עם פגיעות נוגעת ללב. "אני אוהבת אתגרים ואני מציבה לעצמי סטנדרטים מאד גבוהים. הפחד הגדול ביותר שלי הוא להתעורר בוקר אחד, ללא כל השראה. הפחד הזה חי בתוכי כמו תהום אישית, כמו חרדה מסוכנת ומענגת שדוחפת אותי לעשות יותר טוב מבעבר." היא משתמשת באופן המוצלח ביותר במרכיבי הבשמים שלה על מנת לשחזר את הרגשות והתחושות המופלאות ביותר, כפי שהיא עושה זאת עכשיו עבור לנקום.   

 

בקבוק כמו הבטחה

שקוף לחלוטין, הבקבוק של מירקלבלוסום חושף ניחוח סגלגל ונוצץ כמו הצבע המתהווה בתוך ניצן העומד לפרוח. הקופסה נושאת את המילה blossom{בלוסום – פריחה / התבגרות והעצמה}, חצי הבטחה, חצי הצהרת כוונות. האותיות כתובת ביד אסרטיבית כמו אתגר משמח לחיים.

 

קמפיין מהאגדות עם סרטון שהוא מעשייה מודרנית

לילי קולינס משוטטת בבית גדול מעוצב בסגנון אוסמן מעל גבעת מונמרטר בינות פרחים קסומים בשיא פריחתם. גרם מדרגות נראה כמו מוביל גבוה למעלה, לעבר אופקים חדשים מלאים בתעלומות מסתוריות. הבושם מירקלבלוסום שלה מפיץ את הניחוח שלו, ומעניק לה כוחות חדשים. והיא – מקבלת עוצמה קסומה כמעט, המשנה את המציאות לפסק זמן מכושף בו הכול אפשרי. הנס המופלא טמון בתוכה. יש בה הכוח לשנות את חייה.

 

מחירים מומלצים לצרכן:

50 מ"ל – 249 ?

100 מ"ל – 299 ?

 

YVES ROCHER, מותג הקוסמטיקה והטיפוח הבוטני הצרפתי משיק:

בושם בניחוח פירות יער ותמצית האלמי, בניחוח פריזאי מסתורי

 

ACCORD CHIC 30  מ"ל או 50 מ"ל

מסדרת Secret D'essencesהיוקרתית

מותג הקוסמטיקה והטיפוח הבוטני YVES ROCHER, משיק בושם חדש בניחוח  פירות יער ותמצית האלמי: ACCORD CHIC.

בושם חדש Accord Chicמהסדרה היוקרתית של Secrets D'essences, משלב את פירות היער ותמצית האלמי, המציגות את אופיין החריף ומתלבשות באלגנטיות הפרחונית של האיריס. יחד הם משולבים עם תווי הבנג'ואן והניחוח המסתורי של "אקורד שיק" - ניחוח פריזאי מסתורי היוצר בושם חצוף, אלגנטי ונשיות ייחודית.

תכולה: 50 מ"ל, מחיר: 250 ?,

תכולה: 30 מ"ל, מחיר: 175 ?.