צל בצ'יק צ'ק

כדי לזכות בצל בים צריך להגיע ממש מוקדם, כלומר שש בבוקר בערך, אז נתפסות השמשיות הגדולות הקבועות בים על ידי פנסיונרים חביבים. אופציה נוספת היא שוב לשלם על שמשיה קטנה וסמלית שמטילה צל זעיר. הפתרון הוא להביא את הצל שלכם איתכם, תרתי משמע: ציליות בצורת תיק גב המאפשר לכם להביא את הצל שלכם לחוף בקלות.

הציליות מגיעות בגדלים שונים וניתן לרכוש במקומות שונים, דורשות רק שתי דקות הקמה קלה – ויש לכם צילייה מבד מסנן קרינה. תהליך ההקמה פשוט: ממלאים את ארבעת שקי החול הצמודים, טומנים אותם כדי לשמור על יציבות האוהל, מחברים את המוטות לבד וממקמים בהתאמה לזווית הרוח והשמש. זהו, יש לכם צל גדול ופרטי, עד 2.8 מטרים על 2.8 מטרים.

ציליה בתיק גב

פינגר פוד

כל אוכל שאפשר לאכול בידיים בקלות, בלי רטבים או מורכבות הוא אוכל מעולה לים. כלל נוסף הוא אוכל שאפשר לאכול בלי לחמם: מאפינס, לביבות, קרקרים ואפילו קציצות אפויות. זה לא חייב להיות אוכל מושחת, שומני (היי ג'חנון) או נטול ערכים תזונתיים, אפשר לאמץ למשל מאפינס עדשים וקינואה, לביבות כרובית, קציצות סלק וכך הלאה. הנה כמה מנות שיתאימו לא רק לים, אלא גם לכל פיקניק ובילוי משפחתי בחיק הטבע.

פינגר פוד

ברד מיץ חמוציות מרענן

תגידו מה שתגידו, קשה לשתות הרבה מים, אפילו כשחם. ובכלל, בים כיף לשתות משהו מרגש יותר, נגיד איזה ברד קפוא בשיא החום. ולא סתם ברד שכבר שתינו מיליון פעם – המשקה האידאלי בשבילכם הוא ברד מיץ חמוציות מרענן ומפתיע.

איפה תמצאו כזה באמצע החוף? הכוס המיוחדת הזו תעזור לכם להפסיק לממן את הדוכן שמוכר ברד במחירים מופקעים על החוף, ולייצר לכם ברד משלכם ברגע מכל מיץ שעולה על דעתכם, וכמובן גם ממיץ חמוציות. התוצאה החמוצה המתקתקה היא גם טעימה, גם בריאה, גם מפנקת, והכי חשוב – קפואה.

ברד מיץ חמוציות

מגבת-משחק

יש שלל מגבות חוף מדליקות, ממגבת בצורת אננס ועד מגבת בצורת אבטיח, אבל יש גם מגבות חוף עם ערך מוסף. למשל, מגבת טוויסטר תאפשר לכם לשחק בכיף בחוף, להזיז את הגוף ולהוסיף עניין. בסוף גם מתנגבים בה ורובצים עליה, כך שזה מוצר רב שימושי מדליק.

מגבת משחק

מגבת-תיק

יעילות היא מילת המפתח של כל בילוי בים – איך לקחת כמה שפחות דברים מיותרים וכמה שיותר דברים נחוצים, בלי עודפים. אם אתם מזדהים, תשמחו להכיר את הפטנט הבא: מגבת שגם הופכת לתיק ים אופנתי וגם לכרית חוף נוחה. הרבה פונקציות חשובות במוצר קליל אחד.

מגבת תיק

מקופלים

אחד האתגרים הכי גדולים בהליכה לים היא כמויות הציוד שצריך לסחוב. פה נכנסים לתמונה כל הכלים המתקפלים, שמאבדים מנפחם ברגע שהם מסיימים את תפקידם: צידנית המתקפלת אחרי שמרוקנים אותה והופכת לשטוחה, קופסאות מתקפלות בגדלים ובנפחים שונים, מיכל מים גדול עם ברז שמתקפל לאקורדיון קטן עם ריקונו, ועוד ועוד.

צידנית מתקפלת

פירות בצורות

לאכול פירות קיץ צוננים בים זה החיים עצמם. במקום לסחוב אבטיח או מלון ולהיאבק בהם בחול תחת השמש הקופחת, אפשר להכין מראש בבית חטיפי פירות טעימים בצורות שונות ואטרקטיביות, למשל עיגולים חמודים של אבטיח ומלון, אותם אפשר לקחת ככה בקופסה או לשפד על שיפודים. כאן תוכלו למצוא ערכת סכינים וחותכנים מדליקים.

פירות חתוכים מיוחדים

מטען נייד וחייתי

בעוד שבאוטו, במשרד, בבתים של אחרים ואפילו במקומות בילוי יש שפע של שקעים להטעין את הסלולרי, בים לא תמצאו ולו שקע אחד לרפואה. כדי שתוכלו לשמוע מוזיקה, לדבר חופשי ולצלם תמונות בלתי נשכחות, יהיה חכם להצטייד במטען נייד עוצמתי במיוחד. ואם הוא מעוצב בחמידות אז בכלל מדובר בשיחוק.

מטענים ניידים