היום אפשר להימנע מללכת לרופא משפחה/ ילדים, פשוט בוחרים אחרת, בוחרים לבדוק את עצמינו ואת הילדים בבית בעזרת מכשיר טייטו. מכשיר שעוזר לנו ההורים, להחזיר את השליטה לידיים ובמקום לחפש תורים ולנהל מערך אסטרטגי לכל ביקור במרפאה, להיבדק בבית, בנוחות, בשקט ובשלווה. עבורי מדובר בפתרון נהדר, במיוחד כשיש 2 פעוטות בבית וכדי לקחת אחת מהן לבדיקה, נדרש לחפש בייביסיטר לשנייה, או לבחור לקחת אותה ולחשוף אותה למחלות במרפאה. תוסיפו לזה את העובדה שאני בהריון מתקדם ובוודאי שאני מעדיפה להפחית ביקורים במרפאה. ולכן, מי שכמוני רוצה להימנע מביקורים במרפאות, לקצר את זמן ההמתנה שבין חיפוש תור ועד הגעה לרופא, ובעיקר לחסוך את זמן ההמתנה בקופת החולים יבחר בטייטו.

טייטו, הינו מכשיר שפותח בישראל בהשקעה של מעל 50 מיליון דולר, מדובר במכשיר קטן  וסימפטי, ידידותי, קל לתפעול, אשר משתמש במספר טכנולוגיות שונות כדי לבצע אבחון מרחוק של מחלות. הוא מאבחן 8 בדיקות נפוצות שבדרך כלל היינו עוברים בהגיענו לרופא- בדיקת אוזניים, בדיקת גרון, בדיקת לב, בדיקת ריאות, בדיקת משטח גרון, בדיקת משטח הבטן והעור, בדיקת דופק ובדיקת חום. מחקר קליני שבוצע במסגרת הפרויקט, הראה שתוצאות הבדיקות מרחוק בעזרת טייטו אל מול בדיקות רופאים פיזיות נתנו תוצאות זהות והאבחנות היו דומות, מה שמראה על מהימנות המכשיר ועל רמת הדיוק שלו.

אין ספק שאני רואה את טייטו כפתרון אידיאלי בבית, ההתנסות בו הוכיחה לי שניתן למצוא פתרון ענייני גם בתחום הרפואה. אפשר להפסיק לרוץ לקופות החולים ולהיעזר בטכנולוגיה והקדמה כדי להקל על עצמינו ועל בני ביתנו. האופציה לבחור ולקבל אבחון רפואי בכל שעה, לפי הנוחות שלנו והעובדה שלא צריך להיערך לוגיסטית ולרוץ בכל פעם לרופא אין לה מחיר.  העובדה שניתן לסמוך על המכשיר ברמה כזו שמרגיעה אותי כאמא ועל אחת כמה וכמה בזמן ההיריון, היא מייצרת שקט ורוגע ללא עוררין. לדוגמא בדקתי בעזרתו דופק כשהרגשתי לחץ, בדקתי לקטנות חום כשהייתה לי תחושה שהן מתחילות להעלות חום, זה נכון שעד היום השתמשתי במכשירים אחרים, אבל פה הטכנולוגיה מתקדמת יותר ואני מרגישה שהיא ממוקדת ונכונה יותר. מה גם שערכתי השוואה בין המכשירים הישנים למכשיר החדש וראיתי שתוצאותיו נראות כנכונות וניתן לסמוך עליו.

יש קטע כזה בהורות, בעיקר אצלי כאמא, שכשאת מקבלת על עצמך את האחריות (לי בילדה הראשונה לקח מעט להפנים, מודה), את בעצם מקבלת את עצמך לדאוג לילדים בכל דבר ועניין. לייצר עבורם סביבה בריאה עד כמה שניתן עם כל האופציות שעומדות לרשותך ו/או אלו שאת מזמנת עבורכם. אני מאוד משתדלת להיות הכי טובה שאפשר, ולזמן להם את הכי טוב שאפשר בעולם שלנו. לחלוק איתם תמיד את המידע שאני בעצמי שאבתי, כמובן בהתאם לרמת הבנתם, ובין לבין לחשוף אותם גם לדברים חדשים שאני בעצמי לא הכרתי ואף מכירה תוך כדי תנועה איתם. מפה בכלל הגיע הרעיון של ההתנסות בטייטו, האפשרות לפתוח בפניהם מציאות אחרת, מגוון אפשרויות אחרות למה שמקובל והכירו עד כה.