היום, ביושבי על כסא הפדיקוריסטית נכנסה למכון נערונת צעירה לבושה באוברול קצר בגוונים בהירים. היא היתה תמירה ושחומה כמו רול קינמון מהביל והשיזוף האחיד שלה החמיא לגווני הבגד שלבשה (אלוהים עדי שקיללתי אותה בכל ליבי באותו הרגע).

 

עוד ב-Onlife:

 

אין אפס, עד כמה שזה רע מאד לבריאות העור ובכלל (ועל כך אין כלל ויכוח), המראה הזה מחמיא ומושך ובאופן פרדוקסלי לחלוטין משדר בריאות וחיוניות. אני, בהיותי לבנה כשלג השכלתי להבין כבר בגיל ההתבגרות שאל לי להסתמך על מחצית המטען הגנטי המזרחי שלי, שאמור היה לצייד אותי ביכולות שיזוף נאות כגון אלה. אחרי אי אילו פעמים אומללות שהסתיימו בעור אדום, שלוק וכואב עד מאד, הרמתי ידיים ואימצתי בחום את הסלוגן:”מה שלא עושה הטבע, עושה הצבע!”. היום, בצעד אלטרואיסטי נדיר, אני שמחה לחלוק איתכן את התורה של "איך להראות שזופה מבלי להחשף לשמש".

 

מדי קיץ מנפקות חברות האיפור שלל אופציות שימושיות (יותר ופחות) של ברונזרים ממינים שונים ומשונים לפנים, לגוף ושאר מוצרים שיעזרו לכן להראות במיטבכן מבלי לסכן את בריאות עורכן ולו לשניה. אז לפני שאתן יוצאות בצעד תימני לטקס הבאת הביכורים, קבלו כמה טיפים נבחרים לשדרוג המראה.

 

שלושת הלאווים: לא כתום מדי, לא כהה מדי ולא מנצנץ מדי.
 

בחירת גוון לא מתאים עלולה לשוות לכן מראה של גזר גמדי אנושי ולכן היא צריכה להיות סובייקטיבית ככל האפשר. הסוד הוא לבחור גוון שגבוה מצבע העור הטבעי שלכן בלא יותר משני טונים.

 

אם אין לכן מושג מה הגוון הטוב עבורכן, נסו את המוצר שמצא חן בעיניכן וצאו לתאורת יום על מנת להתרשם באופן מלא. המראה הרצוי צריך להראות טבעי למדי-אם אתן "רואות" את הצבע על הפנים, סימן שבחרתן גוון לא מתאים.
השתדלו להמנע מנצנצים מיותרים באזורי הפנים. שיזוף טבעי לא מגיע עם אפקט בלינג-בלינג-בילט-אין, הלא כך? את ההברקות המאסיביות והניצנוצים למיניהן השאירו למשטחים גדולים יותר כמו רגליים, מחשופים וזרועות. על איזורים אלה של הגוף המראה שמתקבל נסלח ונעים יותר לעין.

מוצרי פנים

בגדול, ניתן לעבוד עם ברונזר בשני אופנים (כפי שכבר הזכרתי בפוסט הזה): ניתן להניח אותו כסומק לכל דבר, וניתן להשתמש בו במשורה, על כל הפנים. זיכרו-אל תע?ב?דו את הברונזר אל עור הפנים כאילו היה פודרה!עיבדו איתו בתנועות רוחביות עם מברשת רכה וגדולה יחסית, בשלושה אזורים מרכזיים: לרוחב המצח ובקו השיער, על עצמות הלחיים וגשר האף ולאורך קו הלסת התחתונה והסנטר.

 

זיכרו כי המראה אמור לדמות שיזוף טבעי, כזה שנתפס בעיקר במקומות הגבוהים של הפנים שלכן. (פוסט מורחב על אפליקציה נכונה של סומק וברונזר-כאן).

מוצרי גוף

מעצם היותם מיועדים למשטחי הגוף, המוצרים הללו מגיעים בד"כ בתצורה נוזלית או קרמית, לכן:
*הקפידו שהעור שלכן יהיה מלוחח היטב לפני ההנחה. בכדי להשיג אפליקציה אחידה יותר, תמיד ניתן לערבב את המוצר המשזף עם תחליב לחות או קרם גוף. זה אמנם ידלל קצת את הפיגמנט, אבל ייקל עליכן את ההנחה.

 

* זכרו שהגוף שלנו איננו דו-מימדי. ש לכן גם גב, שוקיים ועורף, אל תזניחו את האזורים הללו. אם קשה לכן למרוח שם, בקשו עזרה מבן הזוג או מחברה מפרגנת.

* תנו למוצר להתייבש כדבעי לפני שאתן לובשות בגדים. לרבים מהמוצרים הללו יש נטיה להכתים בגדים כשהם רטובים עדיין. לעומת זאת, מרביתם עמידים לאחר ההתקבעות גם בפני לחות וזיעה.

 

עכשיו יקירותיי, צאו לכן לטקסי ביכורי הברונזרים וטפסו שזופות ומהממות אל הקומביינים שבשדות. אף אחד לא יחשוד שהשיזוף שלכן הוא מלאכותי. עליי!
חג לבן, שמח ושזוף (רק בכאילו)!