בזמן שאתם מתלבטים בשאלה האם לאפשר לילדים או למתבגרים שלכם  לפתוח דף פייסבוק ומגבילים אותם בזמן מסך מול המחשב, מסתבר שיש הורים אחרים. הורים פותחים לתינוקות שרק נולדו דף פייסבוק ומנהלים אותו לתינוק הנולד.

 

עוד ב onlife:

 

רוב הכותבים מעלים סטטוסים ותמונות של התינוקות מנקודת מבטם וגם התגובות לסטטוסים, מהחברים והעוקבים, הם לתינוק עצמו.

 

היילי גריין ובעלה החליטו להיות מקוריים יותר ופתחו דף פייסבוק לעוברית שלהם, שעדין לא נולדה. היילי מספרת שכולם נמצאים בפייסבוק ולכן מובן מאליו מבחינתה שאת העדכונים על ההריון ועל התפתחות העוברית כדאי לעשות שם.

תוך יום כמעט היו לעוברית בת השלושה חודשים כ 100 אוהדים , שהצטרפו לקבל עדכונים ולהציץ בתמונות אולטרסאונד. היום יש לעוברית מריה גרין כ 1200 חברים פעילים, את חלקם הגדול הוריה לא מכירים, אבל כולם מתעדכנים בשלומה וכותבים לה סטטוסים מרגשים ומאחלים לה בריאות. היום פתחו לה הורי דף אוהדים, בנוסף לקבוצה. בדף זה הם מתכוונים להמשיך ולעדכן על ההריון עד ללידה הצפויה בעוד מספר ימים.

 

ההורים הצעירים, שנמצאים לקראת לידה, מאושרים מההתעניינות סביבם ומהרעש התקשורתי סביב מריה. הם מתכוונים להמשיך ולתחזק את דף הפייסבוק גם אחר כך ובעיקר לשמור ולהראות לה את ההתעניינות סביבה בתור עובר. הם בטוחים שההבנה שאנשים רבים עקבו אחרי התפתחותה עד הלידה תשמח אותה בעתיד.