אחרי שחיכינו ומחקנו ימים בטבלת היאוש - היום הגדול הגיע.  חגיגת Onlife All NIght בנמל יפו, חגיגת יום הולדת שנה אמיתית. 

18:30 נמל יפו מתעורר לחיים

 

ככה נראה המתחם שלנו חצי שעה לפני תחילת האירוע. שקט, מסודר ונינוח.

 

בשעה 18:45 הוא כבר המה אדם, אוכלים אבטיח ומלון מול השמש שהולכת ושוקעת בים של יפו. הבריזה באוויר, דורין אטיאס מתכוננת לעלות לבמה, ובינתיים מסתובבת בקהל ונהנית איתנו לפגוש את כל החברים שבאו. אווירה מקסימה ואנרגיות טובות!

 

19:15 יפה לך טבעי: הישארי נאמנה לעצמך

דורין  על במה מגלה כמה סודות מקצועיים. הוידוי הראשון - למה בעצם היא עושה פן (ציטוט לא מדויק: "מאז ההריון הלכו התלתלים ולא נשארה לי ברירה").  דורין ממשיכה לשפוך טיפים לגבי סוד הלבוש הטבעי. 

 

 

הטיפ שהכי אהבנו ואנחנו מתכוונים ליישם: אם את מתכוונת לצאת מהבית ומשהו מרגיש לך לא טוב במראה, אל תתעלמי מההרגשה הזו. משהו לא מסתדר לך ולא נוח לך ולא מתאים לך - הולכת ומחליפה. רק כשנוח תוכלי באמת להרגיש מיליון דולר" (ציטוט לא מדויק, דורין מדברת מהר).

 

הטיפ שלדעתנו הקהל הכי אהב: לא צריך להיראות כמו נברשת, עם שמונים תכשיטים ושרשראות וגם צמיד וגם טבעות וגם עגילים והכל. הכל בטעם, הכל במגע קטן, בלי להגזים.

19:40  תזונה שמשנה חיים

ד"ר אולגה רז, דיאטנית קלינית,  מחברת רב המכר "לאכול לחם ולרזות", מנהלת היחידה לתזונה ודיאטה בביה"ח איכילוב (יש עוד כמה תארים לאישה רבת הכשרונות הזו, חסכנו לכם) עולה לבמה.

 

"התזונה שתשנה לכם את החיים" זה הנושא, ואפשר לשים לב לדריכות קלה בקהל. אולגה לא מייפה את המציאות. בעיות עיכול הן מנת חלקן בעיקר של הנשים - והסיבות, מוכרות לרובנו:  ביישנות ואיסטניסטיות ("שירותים ציבוריים? הצחקתם אותי"),  לא שותות, אוכלות ג'אנק פוד, בתזונה לא כלולים סיבים או יוגורט פרוביוטי, הארוחות לא בשעות קבועות ואין ארוחות מסודרות ויש עוד סיבות.

 

ההמלצות של אולגה: 

  • לאכול כל 3-4 שעות
  •  להימנע מארוחות כבדות ועתירות בסוכר ושומן
  • לאכול בנחת וללעוס היטב
  • להקפיד על צריכת נוזלים מספקת (או במילים אחרות - לשתות!)
  • לצרוך תזונה עשירה בסיבים תזונתיים
  • לברר אי סבילות ללקטוז או פרוקטוז
  • להימנע ממזונות גורמי גזים
  • להיעזר בפרו ביוטיקה ופרה ביוטיקה
  • להקפיד על מנוחה מספקת
  • לבצע פעילות גופנית סדירה

(משמאל) ד"ר אולגה רז

20:00 מתאפרים טבעי

רוית אסף, בעלת בית הספר למקצועות האיפור עולה לבמה עם דוגמנית הבית. לאישה יש נוכחות בימתית כובשת, ותוך דקה הקהל מרותק להדגמה שלב אחר שלב של "איפור טבעי". 

 

מה שמרשים עוד הוא שרוית מאפרת, מדגימה ומסבירה בו זמנית - עם עין אחת על האיפור המתקדם של הדוגמנית ועין שניה על הקהל. חישבנו לרגע בראש: אם את האיפור הטבעי והמושלם היא עשתה תוך 10 דקות, כשמתוכן לפחות 4 הוקדשו לעצירה והסבר, הגיוני שגם אנחנו יכולות ביום רגיל להתאפר ככה ב-5 דקות מקסימום. רשמנו וניישם מיד ביום ראשון.

 

20:15 רוצים בית בעיצוב טבעי?

קרן נוימן, מעצבת "נירלט" לא מחכה שניה ושוטפת את הקהל עם מידע ובעיקר עם תמונות מרהיבות של צבעים, טקסטורות, גוונים ורקעים. כל השילובים שאפשר לעשות בבית, גם בריהוט וגם בצבע, כדי לשוות את המראה הטבעי. למה אנחנו מדברים? תראו בעצמכם.

 

 

 

נגיד בית בגוונים האלה? מה רע?

וככה זה נראה במציאות. טוב, למי שיש בית כזה. אבל הבנתם את הרעיון - גם אצלכם אפשר טבעי.

 

 

 

20:40 יש לכם פייסבוק?

רוני פרידמן , מומחית לשיווק באינטרנט ולמדיות חברתיות (פייסבוק, בלוגים, טוויטר, לינקדאין וכל היתר) מסתערת על הבמה. כן, אמרנו מסתערת, כי זה הטמפו של האישה.

 

היא יורה נתונים בצרורות, מדגימה, מסבירה, צוחקת על הקהל וגם קצת על עצמה. עיקרי הדברים? תשמעו, היה שם המון מידע על מה הרשתות החברתיות מציעות לנו כגולש, עד כמה אנחנו חושפים את עצמנו במודע ושלא במודע בפייסבוק, על כך שאנחנו הופכים יותר ויותר שקופים עם כל סטטוס וכל תמונה וכל לייק שאנחנו עושים. יודעים עלינו פשוט הכל.

 

בחרנו לצטט את הטיפים שלה להתבלטות בפייסבוק כי בשלב שבו היא דיברה עליהם, שמנו לב שהרבה אנשים לידנו הנהנו בהסכמה ובעיקר הקשיבו בתשומת לב מרובה יותר. הנה:

1. העלו שאלה לסדר היום, משהו על סדר היום הציבורי

2. בקשו עצה מהחברים שלכם: הגולשים אוהבים לתת רעיונות ולייעץ

3. שתפו והמליצו על מקומות לטיול או מסעדה טובה שהייתם בה 

4. ובעיקר - הסוג הוא בגיוון סוגי הסטטוסים. אל תשעממו את החברים שלכם.

 

אופס, כבר 21:00

בעוד רבע שעה על השעון אמורה להתחיל ההופעה של אחינועם ניני ומירה עווד.  להפתעתנו, ביפו יודעים לעמוד בלוחות זמנים ובשעה 21:20 בערך התחילה ההופעה, שזה ממש בזמן, במונחי איחור ישראלי ממוצע.

 

מה נגיד לכם? הפסדתם אחלה הופעה. מבטיחים להעלות מחר בפייסבוק שלנו תמונות מעודכנות מהמופע וגם מהאירוע.

 

תודה רבה

לכל מי שהגיע לחגוג איתנו את יום ההולדת ה-1 של onlife, למרצות המעולות על העניין, הכיף והצחוק.

 

תודה גם לכם, שאמנם לא באתם, אבל אנחנו יודעים ששמחתם איתנו בלב. נכון?