מאז שאני זוכרת את עצמי, אמי נהגה להלביש אותי תמיד בבגדים הכי נחשבים, בגדי מעצבים מהארץ ומחו"ל. כשאני מסתכלת בתמונות ישנות אי אפשר שלא לשים לב לכל הפרטים הקטנים, השמלות, הנעליים , התסרוקות - הכל היה כל כך מיוחד ויפה ואפילו בגן לא היתה אף אחת שהלבישו אותה יפה כמוני. הבעיה היחידה היתה שהייתי ילדה משנמונת, בעצם הייתי כמעט הכי שמנה בגן, הכי שמנה בכיתה א' וכך גדלתי והתבגרתי, קציצה קטנה עטופה במלמלות ובגדי מעצבים. כמתבגרת זה כבר היה פחות קל...

תחילה מרדתי, אחר כך החלטתי שהדרך היחידה להיחלץ מהמצב היא לקחת את עצמי בידיים, הבטחתי לעצמי - שבעוד חצי שנה מעכשיו אני הולכת לעשות שופינג במוווילה בוטיק אופנה מהמם שבו רוב החברות שלי מבצעות את הקניות הכי הכי שוות שלהן. 

 

מיד שכרתי מאמן אישי  שקרע לי את הצורה אבל היה מקסים ומאז הפך לחבר טוב שמבלה איתי בלי קשר לאימונים, נרשמתי לבריכה, התחלתי לשחות קבוע והכי כיף - נרשמתי לקורס יוגה, שמעבר לחיטוב עבד לי על הנפש והרגיע אותה בכל זאת זהו מסע ארוך ולא פשוט שקל מאד להשבר בדרך...

אחרי חצי שנה - תאמינו או לא, עשיתי את זה!!! הגעתי למשקל היעד שהצבתי לעצמי, את כל הבגדים הישנים שלי פיניתי מהארון ותרמתי אותם לעמותה, קבעתי עם שתי החברות הכי טובות שלי ונסעתי איתן לשופינג איכותי בmovilla - בוטיק אופנה במושב בצרה שעליו שמעתי רבות מחברותי אבל מעולם לא היתה לי סיבה לגשת לשם מפעת משקלי והגזרה הבעייתי שהיתה לי, אבל ביום הזה הכל השתנה! סוף סוף יכלתי לנסוע לא רק לחנות שמבינה גוף בעייתי אלא להפך, נסעתי לבוטיק אופנה אחד הנחשבים בארץ שלו יש את הקולקציות הכי חמות והכי שוות!!!

האמת, המקום עלה מעל ומעבר לציפיותיי, קיבלו את פנינו בחוםהקשיבו לנו

פינקו אותנו בקפה מצוייןשחר שלום, בעלת המקום וסטייליסטית מדוייקת

הקדישה לנו את מלוא תשומת הלב מרגע הבחירה , המדידה וההחלטה על הפריטים הנכונים 

יצאתי ממווילה עם קולקציה מעודכנת ויפה, הכי אהבתי שפתאום בנות היו עוצרות אותי ברחוב בכדי לשאול מאיפה השמלה או התיק... התחושה הזו תשאר איתי תמיד ולכן מאז אני לקוחה קבועה במווילה ואני מאושרת.

בקיצור, שווה לכן לקפוץ למושב בצרה ולגלות את מווילה

והנה הם - movilla