יש אנשים שלא צריך לראות את הבית שלהם כדי לנחש שהוא מעוצב בסטייל. אומה תורמן היא דוגמה מצוינת לזה. ביתה הניו יורקי של השחקנית ושני  ילדיה, ממוקם בגריניץ' ויליג'. כמו בעליו, הוא מקורי, ורסטילי ומעניין. הבית שרוחבו בסה"כ 7.5 מטר הועמד לאחרונה למכירה עבור 14 מיליון דולר.

 

 

אומה תורמן. (צילום: הלגה אסטב, מתוך שאטטרסטוק)

ביתה של השחקנית המוערכת מתנשא לגובה של חמש קומות וכולל שבעה חדרי שינה, שישה חדרי רחצה, סוויטת אורחים, חדר אוכל, חדר שינה מרכזי, שני חדרי סלון, שלושה חדרי שינה נוספים, חדר כושר, גג מרווח עם דק ופינות שיזוף, פטיו, גינה ומרפסת אחורית.

 וילונות במקום קירות ודלתות. רומנטי ואלגנטי (צילום מסך: אתר casasugar)

 

הבית עוצב על ידי תורמן עצמה בסגנון מרגיע וניטראלי עם ניחוח של "רחוק" באויר. ענתיקות ופריטים ארכיטקטוניים נדירים שהשחקנית אספה לאורך השנים בשווקים ובמסעותיה בעולם מפוזרים בבית כשלצידם אוסף אומנות מגוון, עשיר ומקורי.

(צילום מסך: אתר casasugar)

 

אחד הרעיונות המקוריים שתופסים את העין תוך סיור בבית הוא שימוש בוילונות במקום בקירות ודלתות לצורך הפרדה. הוילונות הלבנים והכבדים נותנים לחדר טאצ' רומנטי ואלגנטי שמתאים לסגנון הבית כולו. 

(צילום מסך: אתר casasugar)

(צילום מסך: אתר casasugar)

 

ניתן לראות שהמקוריות, היצירתיות והכשרון שהורעפו על הבית בשילוב המיקום הנחשק שלו, הופכים את הבית של אומה תורמן למעורר קנאה במיוחד.
 
 
*מערכת Onlife מודה לקוראיה העירניים על שהסבו את תשומת ליבנו לטעות בכתבה - שתוקנה.