סמנו ביומנים: 24-27.10. שבוע האופנה במוזיאון חולון. אירוע בינלאומי ובו מיצגי אופנה וטקסטיל, מפגשים עם מעצבי אופנה בעלי שם עולמי, דיונים בהשתתפות בכירים בתעשיית האופנה הישראלית, סדנאות וכיתות אמן עם אורחים מחו"ל, תהלוכות אופנה ופסטיבל סרטי אופנה בסינמטק חולון. פורטל Onlife, המלווה את הכנס, ידאג לשמור אתכם מעודכנים בכל האירועים, האורחים והחדשות, וכמובן יזמין אתכם לקחת חלק ולהשתתף באירוע האופנה המשמעותי של השנה. כדאי לעקוב.

 

עוד ב-Onlife:

 

 

 

במרכזו של שבוע האופנה יתקיים כנס שיידון בהשפעת העידן הדיגיטלי על עיצוב, שיווק, הפצה ומכירה של אופנה, ובנקודות המפגש של עולם האופנה עם תחומים אחרים כמו מחול, קולנוע, עיצוב, אדריכלות ועוד.

 

בין האורחים שיגיעו ארצה נמנים מעצב העל זאק פוזן שחזר השנה להציג בשבוע האופנה של ניו יורק לאחר שהות של כשנתיים בפריז. פוזן, 31, מוכר ביסס לעצמו מעמד של ילד פלא בתחום האופנה ועיצוביו חביבים מאוד על כוכבות הוליווד ועל נשות החברה הגבוהה בארצות הברית. השמלות שהוא מעצב מככבות על שטיחים אדומים בעיקר בארה"ב. לצד אלה, הוא מייצר גם קו הלבשה מוזל ועורך שיתופי פעולה אופנתיים עם חברות אופנה מסחריות. זהו ביקורו הראשון בישראל והוא יערוך במהלך שבוע האופנה הרצאה וכן כיתות אמן מצומצמת.

 

 

זאק פוזן, צילום: יח"צ

 

לצד פוזן ינחתו בישראל מובילות דעת קהל בתחום האופנה: העיתונאית סטפאני לקאבה ויזמית האופנה יולי זיו. לקאבה, כתבת ועורכת אופנה בכירה, הכותבת עבור הניו יורק טיימס, Vogue ועוד ואייקון אופנה בפני עצמה, תרצה על סיקור אופנה בעידן הדיגיטלי וכן תשתתף בפאנל בלוגרי אופנה ישראליים. זיו, ישראלית החיה בניו יורק, היא מומחית לענייני אופנה מקוונת, בעלת החברה Style Coalition המורכבת מ-50 בלוגרים מקצועיים ועובדת עם מגזין בעלת עובדת עם מגזין ELLE. לאחרונה ראה אור ספרה  Fashion 2.0: Blogging Your Way to The Front Row.

 

הבלוגרית יולי זיו

 

 

עוד אירועים בשבוע האופנה:

-           השקת קו המשקפיים החדש של המעצב והאדריכל רון ארד

-           סמינר מיוחד על הקשר בין אופנה וקולנוע שאותו תעביר אינגה פרייזר, מרצה בכירה באקדמיה לאמנות בלונדון ואוצרת פסטיבל הסרטים הבינלאומי Fashion in Film.

-           הקרנה חגיגית של הסרט LOTUS EATERS במעמד הבימאית והכוכבת הראשית. הסרט, המתאר את חייהם של דוגמנים צעירים בלונדון, זכה לשבחים בפסטיבל טרייבקה בניו יורק. את הסרט ביימה הסטייליסטית אלכסנרה מקגינס ומככבת בו הדוגמנית אמבר אנדרסון, שנבחרה לאחרונה להיות הפנים של קנזו.

 

 

-           הרצאות וכתות אמן בהשתתפות יזמי אופנה בינלאומיים, בהם המייסד והעורך הראשי של האתר "Business of Fashion", אמרן אמד, והיזם מארק וורת',

הבעלים של האתר המוביל בנושא עיצוב וטרנדים Stylus, ומוחה לחיבור בין אופנה ומדיה דיגיטלית.

-           תהלוכת אופנה חגיגית בהובלתם של אמנית ליז חג'ג' ומעצב האופנה יונתן זוהר.

-           דיונים בתחומי אופנה, דימויי אופנה, שיווק אופנה ועיצוב בהשתתפות בכירי תעשיית האופנה הישראלית.

-           תערוכת טקסטיל בשיתוף איגוד הטקסטיל הישראלי.

-           הפקות סטודיו חי בתחומי עיצוב אופנה וסטיילינג

-           פאנל בלוגרי אופנה ישראלים בהשתתפות יולי זיו וסטפאני לקאבה.

-           השקת פרויקט סרטוני אופנה של בוגרי שנקר בשיתוף MTV

-           שבוע בכורות סרטי אופנה בסינמטק חולוןבהם הסרטים  VIDAL SASSON: THE MOVIE"" - סרט תיעודי חדש על אחד ממעצבי השיער המשפיעים ביותר בעולם, קשריו עם ישראל והיהדות והשפעות העיצוב והאדריכלות על עבודתו, THE TENTS"" - סרט תיעודי חדש על שבוע האופנה בניו יורק, "צו האופנה" – הקרנת שני פרקים מתוך הסדרה העוסקת בהיסטוריה של האופנה הישראלית ועוד.

 

לכם, גולשי Onlfe יש הזדמנות להתעדכן בכל מה שקורה לקראת שבוע האופנה ובמהלכו ואף לזכות בכרטיסי כניסה לאירועים השונים. החודש הקרוב יוקדש לראיונות עם האורחים, לדיונים על אופנה, לסרטי אופנה. מומלץ להתעדכן באתר ובפייסבוק. פרטים והרשמה בקרוב.

 

בשורה התחתונה:

מה: שבוע האופנה חולון

מתי:24-27.10.11

איפה: מוזיאון העיצוב חולון

לעדכונים - הצטרפו לפייסבוק של Onlife

להרשמה ולקניית כרטיסים לפעילויות שבוע האופנה חולון