אני מודה שאף פעם לא ממש הבנתי את טיב הקשר בין אשטון קוצ'ר ודמי מור. עד היום לא ברור לי מה יש לה לעשות עם ה"נער-צעצוע" הזה במקום להמשיך לחיות עם סמל מין גברי ואמיתי כמו ברוס וויליס, או לפחות לחפש לה אחד חדש כזה באותו אזור חיוג. אבל ככה זה, שחקנים בהוליווד זה עם מוזר.

 

עוד ב – Onlife:

 

עדיין, קצת נשבר לי הלב, כמו לכל מי שקצת מתעניין ברכילות חוץ, אני מניחה, כשקראתי שקוצ'ר נצפה עושה מעשים טובים בחברת פרגית בת עשרים ומשהו.

 

אלא שלא מזמן גיליתי שזה עדיין לא הסוף: בצהובונים פורסם כי מור לא בכתה על חלב שנשפך אלא פנתה לנגב חלב משפתותיו של עולל חדש, בן עשרים ושבע - לא ברור אם בעקבות הבגידה של קוצ'ר או עוד לפניה. את קמצוץ הקינמון בחלב הרותח הזה הוסיפה העובדה שהבחור עמו בגדה מור בקוצ'ר הוא אחד מחבריו הטובים (ועל זה היו אומרים אצלנו: חברים לנצח יש רק בערוץ 2 בערב שבת).

 

האמת? עכשיו התמונה נראית קצת יותר בסדר, יחסית לנסיבות. כנראה לעולם לא נדע בוודאות מי מבני הזוג הנשוי התחיל את כל העניין הלא-סימפטי הזה, ולזוגיות המשותפת שלהם כנראה לא יהיה סוף שמח. אבל, בשם האיזון אני שמחה שלפחות נחשף גם הצד של מור בעניין, ולו רק כדי שכולנו נקבל את הכאפה שלנו ונבין ששניים יכולים לשחק במשחק הזה והכללים קצת יותר מורכבים.

 

הרי עד כה, בואו נודה בקול רם, מור נתפסה כאישה הפסיבית, החסודה והמיושבת, ובעצם כצד הפחות חזק במערכת היחסים הזו. לכולנו הייתה נטייה קלה ללעוג בפומבי (או במחשבה) לקשר שלה עם כוכב צעיר ויפה. כאילו, מה את מנסה להוכיח? את לא יכולה להינמק לך בשקט בתיאטרון או בסרט אינדי בתקציב של חמישה שקלים, או איפה שלא יהיה המקום הזה שנשים בהוליווד שעברו את גיל 32 הולכות אליו כדי למות?

 

אנחנו, כצרכני רכילות, "ידענו" מראש מה יהיה טיבם של הנישואים הקצת-מוזרים בין השניים, והתחושות הללו התחזקו כשפורסם תחילה דבר הבגידה שלו. "ידענו" בוודאות שהוא זה שיבגוד. הוא הרי קודם כל גבר, צעיר, מפורסם, חתיך ועשיר, כל האופציות פתוחות בפניו. והיא? אמנם עדיין אישה מוכשרת, מבוססת למדי, יפה ומלאת-קלאסה וכל זה, אבל כבר די הרבה זמן "לא בשיאה". והחטא הגדול שלה הוא שבמונחים הכרונולוגיים והביולוגיים של הוליווד, היא יכולה להיות סבתא שלו.

 

דמי ואשטון בימים טובים יותר. צילום: shutterstock

 

אז מה אתם יודעים, עכשיו מתברר שבזמן שישנו וצקצקנו בלשוננו, סבתא'לה טחנה את הצורה לגברבר צעיר ונאה במושב האחורי של האוטו, לא פחות. תיכוניסטיות שרלילות- צאו והשכילו.

 

ממני לא תשמעו דברים כמו "זה לא הגיל, זה התרגיל", ועוד קלישאות חינניות של בית אבות. מי שצריך את מקרה דמי מור כדי להבין שלנשים יכולים להיות חיים אחרי גיל 50, כולל תשוקה לוהטת וטירוף חושים של נערה מתבגרת, ובכן, ברוכים הבאים למציאות, לפעמים היא באמת יותר טובה מכל סרט הוליוודי.

 

לא הייתי רוצה שישתמע גם שאני מעודדת בגידות, חלילה. אני פשוט חושבת שטוב מדי פעם לשבור תבניות מחשבה תרבותיות מקובעות, למשל: שאישה יכולה להיות הצד המבוגר במערכת יחסים, וזה לא בהכרח הופך אותה לסחורה הפחות טובה. או שבגידה היא לא רק משהו שגברים עושים בזמן שנשים יושבות בבית וסורגות.

 

גם לנשים יותר מבוגרות יש אופציות. הן יכולות להוות מרכיב דומיננטי בקשר ולנווט את מערכת היחסים כרצונן, בין אם לכיוון טוב או לרע. וכמובן, הן עדיין יכולות לעשות כבוד למין הנשי ולמיניות הנשית גם בגירסתה היותר בשלה. או כמו שהגדיר את זה אותו נער שעשועים מהמושב האחורי של האוטו באבחנה חדה ומעמיקה: "היא היתה לוהטת". ואם הוא בדק את זה ממקור ראשון, מי אנחנו שנתווכח.