אין גבול לצביעות. אין גבול לניסיון הפתטי להיות "מוסריים". אין גבול להתנהגות העדרית של אנשים.

 

לפני שבועיים חגג אתר ההיכרויות "גלידן" את המנוי המיליון שלו. עד כאן- הכל בסדר. רק שאתר "גלידן" הוא אתר הכרויות לאנשים נשואים. למישהו יש משהו להגיד נגד זה? עכשיו אתם יכולים להתחיל לצעוק. ממש פצצה מוסרית נחתה על ראשי ארגוני המתחסדים באשר הם.

 

עוד ב - Onlife:

 

ולא רק שחגג מיליון- האתר מפרסם את עצמו, רחמנא לצלן, על שלטי חוצות, ונותן חסות לתחזית מזג האוויר בתחנת טלוויזיה מובילה. ממש מזעזע. מזל שזה קורה אצל הצרפתים, אוכלי הצפרדעים, ולא אצלנו. אצלם זה חולל סערה ציבורית, ואפילו גרר עצומה שקוראת לסגירתו.

 

אנחנו יכולים להירגע. לנו אין אתר רשמי שמסדיר מפגשים כאלו, בארץ הקודש לא היינו נותנים לזה לקרות. פה, אם מישהו רוצה לבגוד, הוא עושה את זה בשושו, שב"כ סטייל. זהו, שלא ממש- 6000 ישראלים רשומים ב"גלידן" – שלא נדע.

 

אז לפני שגם בארץ תפרוץ מהומת עולם של כל עדות המתחסדים, אני רוצה להבהיר משהו:

 

הגיע הזמן להתמודד עם המחשבה, או הידיעה הברורה, שנישואים זה לא מה שהיה פעם, שמונוגמיה זה לא מה שהיה פעם. כולנו נצטרך יום אחד לעמוד מול הידיעה שכבני אדם חופשיים אנחנו לא חייבים דין וחשבון לאף אחד, ושכל אינדיבידואל יכול להחליט על אמות המוסר שלו, כל עוד הוא לא עובר על החוק.

 

הגיע הזמן להתעמת עם המחשבה שסקס בהסכמה בין אנשים בוגרים, ולא משנה מה הסטטוס המשפחתי שלהם - הוא עניינם בלבד, ואין מה לייצר על זה דיון בישיבת החברים השבועית בחדר האוכל.

 

אתר הבגידות הצרפתי (צילום מסך)

 

ובכלל, מה זאת ההתחסדות הזאת? מה קרה? יש לי חדשות בשבילכם, אבל יש אנשים שחושבים שלעשות סקס עם מישהו שהם לא נשואים לו- זו לא בגידה. שנעלה אותם על המוקד? המין האנושי ייכחד? והאם לשקר לבן\בת זוגך זאת לא בגידה קשה יותר? האם לחיות חיים שלמים של הדחקה רק כי הכנסייה או פוסקי ההלכה החליטו שככה זה צריך להיות, זאת לא בגידה במתנת החיים שקיבלת? באינטרנט יש כל כך הרבה דרכים להיחשף לכל מיני תחלואים, לאלימות, להסתה, לעלבונות. למה נגד זה לא קמים ארגונים ויוצאים במחאה?

 

"גלידן" הוא אתר לאנשים בוגרים שזכותם המלאה להחליט איך חייהם יתנהלו. אם הם היו רוצים לפרק את המשפחות שלהם ולהשתמש באתרי היכרויות לגרושים\גרושות- אף אחד לא היה אומר להם כלום. כן. יש אנשים שמעוניינים להישאר נשואים ובכל זאת להשתגלל מהצד. שייבושם להם.

 

אני אומרת: תתעסקו בחיים שלכם, ותבהירו היטב לבני הזוג שלכם מה עמדתכם בעניין. תנו לכל זוג לעשות מה שטוב לו. או במילים אחרות- תעזבו אותם בשקט, באמא שלכם.