מארק אנתוני הוא לא מסוג הטיפוסים שהייתם רוצים להתעסק איתם, אבל אם במקרה קוראים לכם ג'ניפר לופז, כנראה שאין לכם ממש ברירה. הזוג, שנפרד לפני כחודשיים באופן שדי תפס את הוליווד לא מוכנה, עושה כבר תקופה ארוכה סימנים של סכסוך משפחתי עמוק.

 

עוד ב - Onlife:

 

רק לפני שבועיים התפרסם שמארק מסרב לצלם סצנות השלמה עם ג'ניפר לתוכנית הריאליטי החדשה שלהם, במסגרתה הם מחפשים את האיידול הלטיני הבא ועכשיו מסתבר שיש לו גם בעיה רצינית עם הצעצוע החדש שלה. לופז יוצאת כבר קרוב לחודש עם קספר סמארט בן ה-24, אחד הרקדנים בלהקה שלה שהפך באופן רשמי לספק ריבאונד, ספק משבר גיל ה-42 של הכוכבת.

 

הצעצוע החדש של ג'ניפר לופז (צילום מסך מתוך הדיילי מייל)

 

כך או כך, מארק בהחלט לא היה שמח לשמוע שאשתו התגברה עליו כל כך מהר, ומן הסתם לא אהב לראות את התמונות של השניים מהחופשה שהעבירו יחד בהוואי לא מזמן, אבל כשהוא שמע שהחבר החדש של ג'ניפר הוא טיפוס מפוקפק עם מספר לא מבוטל של עבירות תנועה, הוא הודיע לה באופן חד משמעית שהוא אוסר על החבר שלה להסיע את התאומים שלהם, מקס ואמה.

 

מקור פנימי סיפר לראדאר און ליין: "מארק מקנא בטירוף והוא חושב שג'ניפר לא מפעילה שיקול דעת בכל מה שנוגע לקספר".

 

אנתוני וג'יי לו בימי שלום

 

ככל הנראה, גם הסירוב של מארק לצלם השלמות לתוכנית הריאליטי עם ג'ניפר, נובעות מהקנאה העזה שהוא חש, והצהובונים דיווחו שמקור הסכסוך העמוק בין השניים טמון בנסיעה משותפת של ג'ניפר וקספר למרוקו לפני מספר שבועות.

 

ג'ני, זרקי עליו בלוק או משהו.