אז העונה החדשה של האח הגדול התחילה, וכמובן שכבכל עונה, זה הזמן לשלוף את הטנפת על מתמודדי העונה הנוכחית מהבוידעם ולפרסם אותו תחת כותרות משפילות בשלל אתרי רכילות באינטרנט.

 

עוד ב - Onlife:

 

אז מה היה לנו עד עכשיו? אביבית בר זוהר בסרטון חושפני ל"אגו", תמיר ורדי מפזז לצלילי ג'ורג' מייקל במועדון גייז, שי רגב בסרטון יומולדת לאמא שלו, ועוד שאר רגעים מביכים שהדיירים בוודאי היו רוצים לקבור עמוק בעברם הנונ-סל"גי.

 

אה, ויש גם את שרי שימחוב. לוליינית הקרקס, שהתוודתה בסרטון הכניסה שלה לבית האח הגדול על היותה בת לאם אלכוהוליסטית. הבחורה, שעזבה את הבית בגיל 15, ו"הייתה רוצה להיות פחות תמימה", לא ידעה לאיזה קן צרעות היא נכנסת. ולא, הכוונה היא לא לדיירים שנכנסו איתה לבית האח. הכוונה היא לקן הצרעות התקשורתי שמקיז את דמה מן השניה שדלתות הבית בנווה אילן נסגרו.

 

שרי שימחוב בפינה לשיפוטכם

לטובת מי שפספס את הפרקים הקודמים, להלן תקציר האירועים שהיו. בשבוע שעבר פרסמו מגוון אתרי רכילות באינטרנט סרטונים שבהם נראית שרי שימחוב רוקדת, בביגוד מינימלי, במסיבות אוליגרכים שונות. במרבית האתרים, הפרסום לווה בכיתובים שונים שרמזו על כך שיש בהכנסה הצדדית של שמחוב כדי להעיד על אמינות הפרסונה השברירית שהיא בחרה לשדר לעולם בעת הכניסה לבית.

 

כך למשל, באתר אחד נכתב ששימחוב פלסה את דרכה לליבנו כשסיפרה על עיסוקה כלוליינית קרקס (ומשם, כמובן, כותבת האייטם גלשה ל"אבל" הבלתי נמנע), ובאייטם אחר נכתב ששימחוב העידה על עצמה כי היא לוליינית, אבל מסתבר ש"לשימחוב היו כנראה עיסוקים אחרים". האייטם נחתם במילה "לשיפוטכם", ואו-הו, הגולשים בהחלט שפטו.

 

מספר גולשים התקוממו, ממש כך, על ההצגה של שרי שימחוב כ"תמימה". שהרי, לדידם, אישה שרוקדת ככה ממש לא יכולה לענות לשם התואר החיובי הזה. אחרים בחרו לכנות את שימחוב בכינויים "מחמיאים" כאלה ואחרים.

 

אישה שמחצינה את המיניות שלה לא יכולה להיות תמימה. שרי שימחוב (צילום: רונן אקרמן)

 

אף אחד לא מסתכל על מזילי הריר

התגובות האכזריות ביותר היו אלו של גולשים שטענו שפגשו את שימחוב בסוכנות ליווי. הגולשים הללו, כמובן, לא הראו גרם של בושה על כך שהם לקוחות של סוכנויות שכאלה, אבל רמזו ששימחוב צריכה להתבייש בעצמה.

 

אני עדיין מנסה להבין את תהליך ההסקה הרציונאלי המנחה את האתרים הזדוניים שפרסמו את האייטמים על שימחוב. אני עדיין מנסה לרדת לסוף דעתם של הגולשים ששיתפו עם האייטמים הללו פעולה, במקום לגנות אותם ואת הרטוריקה שעמדה מאחוריהם.

 

כצופה מהצד, זה ממש נראה כאילו כולם עבדו על פי משוואה נעלמה שעל פיה אישה המחצינה את המיניות שלה לא יכולה, בהגדרה, להיות "תמימה". אישה כזו,  לפי מדורי הרכילות, היא בהכרח נחש מניפולטיבי, וללא צל ספק, היא "עבדה על כולנו" עם "הצגת הילדה המסכנה" שלה.

 

שימחוב מוכתמת ומסרסרי הנשים זכים כשלג

אז הנה ניוז פלאש קטן. שרי שימחוב הגיעה לעבוד כרקדנית בלבוש מינימלי במסיבות אוליגרכים, אך ורק כי היא ילדה מסכנה ותמימה. כן, ילדה מסכנה ותמימה, בדיוק מן הסוג שמפעילי העסקים המפוקפקים הללו מריחים מרחוק וששים לנצל.

 

לא שימחוב צריכה להתבייש במקור הפרנסה שלה. האנשים הללו, שמסרסרים בחולשותיהן של נשים במצוקה, והופכים אותן לחפץ ולקישוט עבור גברים אחרים, הם אלו שצריכים להתבייש. הגברים שבאים למסיבות הללו, ומזילים ריר על הרקדניות, גם הם צריכים להתבייש. אל תתבלבלו לרגע.

 

היחס שקיבלה שרי שימחוב הוא ראי ליחס שנשים, ככלל, מקבלות בחברה שלנו. ולא מדובר רק ברקדניות חושניות, מדובר בכל אישה שעוסקת במקצוע בעל היבטים מיניים, ובראש ובראשונה, בעובדות תעשיית המין, שם – הצביעות היא הנוראה מכל.

 

במציאות שלנו, היחידות שנפגעות מתעשיית המין ומן התעשיות הנלוות לה, הן העובדות בתחומים הללו. הרקדניות האקזוטיות, הזונות, נערות הליווי והחשפניות. אלו שמנצלים את הנערות הללו – הסרסורים, סוחרי הנשים והלקוחות שמשלמים עבור שירותיהן -  שמם נותר ללא רבב.

 

לא ידעתם? בנות שמורידות את הבגדים מפסיקות להיות אנושיות

הדה-הומניזציה הכי גדולה שאנחנו יכולים לעשות לאישה היא לרמוז שהיא עוסקת או עסקה בזנות, כי ברגע שהיא הופכת לזונה, היא כבר לא בנאדם. אפשר להעליב אותה, ללכלך עליה, לאנוס אותה ולהכות אותה. היא לא יצור אנושי כמונו, שזקוק וראוי לאמפתיה ולאהבה. או כמו שהטוקבקיסטים כתבו "היא לא חומר לחתונה".

 

הנורמה הגברית בימינו, גם כשמדובר בגברים ליברלים ונאורים, היא להזמין חשפנית למסיבת רווקים ולרייר עליה כמו חבורה של בהמות. מבחינת גברים זו התנהגות לגיטימית. היא לא נחשבת מגונה, או לא ראויה.

 

גבר שיספר לנו שהיה אתמול במסיבה עם חשפנית ייתקל לכל היותר במבט אדיש. החשפנית, לעומת זאת, צריכה להיזהר ששמה לעולם לא יגיע לכותרות, שכן, אם היא תעז לצאת מאנונימיותה, ההכפשה התקשורתית לא תבושש לבוא. ככה זה, לא ידעתם? בנות שמורידות את הבגדים מפסיקות להיות אנושיות.

 

ואגב, מבין כל הטוקבקיסטים, רק גולשת בודדה בשם "גילה", כתבה את התגובה השפויה היחידה המתבקשת בנסיבות העניין. "שיואו, איך כואב לי עליה!", כתבה גילה, "בואו נעזור לה, שתצא מזה". ושאלוהים יעזור לנו.