כאילו המציאות היומיומית שלנו לא מספקת לנו מספיק סיבות להיגעל או מלאה בכל מיני שטיקים גרוטסקיים של חברות מסחריות, טרנד חדש בעולם הקוסמטיקה נותן לנו עוד תירוץ להקיא קלות בתוך הפה: חברה איטלקית (אותה מדינה שלפני מספר חודשים הביאה לעולם את ה-vulva original, הבושם הראשון בניחוח אותנטי של ואגינה, יאק, השיקה בתחילת השבוע קולקציה של בשמים המבוססים על פי סוג דם.

 

עוד ב - Onlife:

 

הרעיון העומד מאחורי המוצר החדש של החברה, ששמה Blood Concept, הוא פשוט: לטענתם, לדם יש את הריח הכי טוב ומושך, והוא למעשה "נהר החיים". כשמתאימים את הניחוח לבעל סוג הדם הנכון, הריח הופך להיות מדהים ומתעלה על כל ניחוח של בושם תעשייתי אחר, כך לטענתם לפחות.

 

אז הבשמים של blood concept מריחים כמו דם ומותאמים לארבעת סוגי הדם השונים. אתם לא חייבים להתאים את הבושם לסוג הדם שלכם, אלא יכולים להסתמך על חוש הריח. אם אתם גם במקרה ערפדים, בכלל הרווחתם.

 

כוכב סרטי דמדומים, רוברט פטינסון: עכשיו יוכל להריח אתכן בקלות

צילום: Shutterstock

 

הבושם הוא יוניסקס ומגיע בארבעה סוגים בלבד: A, B, ABו-O. סודם של הבשמים, לטענת היצרנים, טמון בניחוח שלהם, שאמור להיות זהה לניחוח הדם עצמו, עם ארומה "מטאלית מהפנטת" שתשפיע עמוקות על כל אחד.

 

הם כמובן לא באמת עשויים מדם - בושם A הוא "הניחוח הירוק" ו"הנקי" ומורכב מעלי עגבניות, בזיליקום ואניס; בושם B הוא בעל ניחוח "עצי" (מהמלה עץ), חריף ועם תווים של תפוח, דובדבן שחור, פלפל, רימון, תה שחור ועץ הטיק; בושם AB הוא בעל הניחוח הכימיקלי ביותר ויש בו תווים של אלומיניום, סלע הלווחה, חלוקי נחל ומים והוא מוגדר כ"אינדיבידואליסט" וחלוצי; בושם O הוא החייתי שבין הארבעה ומורכב מטימין, פטל, ורדים, עור ועץ ארז.

 

הבשמים מגיעים בבקבוקים כסופים קטנים ובעלי מבחנה, שמזכירים קצת בקבוקי מעבדה כימית. וזה גם לא זול במיוחד: מחירי הבושם מתחילים ב-115 פאונד לבקבוק של 60 מ"ל.

 

למעשה, החברה האיטלקית היא לא הראשונה שגילתה את סודו של הדם. אחרי הערפדים, הגיעה גם ליידי גאגא שהשיקה לאחרונה את הבושם הראשון שלה, סיפרה שביקשה מהיצרנים להוסיף לתמצית הבושם גם טיפה מהדם שלה, כדי ש"יריח וירגיש כמוה".

 

חולני או גאוני? אתם תחליטו. 

 

ערפדים למתקדמות: אריק מ"דם אמיתי". למבינות עניין בלבד

צילום: Shutterstock