בפורומים של אתר "sex אדיר" נתקלתי בפוסט: "אני מחפש מועדון חשפנות שיש בו כוסיות והכי חשוב שאפשר להוציא מהן סקס \מציצה \גמירה בפה \על הפנים".

 

עוד ב-onlife:

 

מיד עונים לו שורה של צרכני מין קבועים: "ראיתי במועדון שעלו עם בנות לחדרים, אז כנראה שיש אקסטרות, לא יודע מה כלול אבל זה לא זול".

 

צרכן מין אחר: "יש שם כוסיות ברמה גבוהה חלק ממש כמו שחקניות פורנו, לצערי רובן לא נכנסות לריקוד פרטי. אחת שכן נכנסה איתי הפתיעה אותי מאוד: מציצת גרון עמוק בלי קונדום מהסרטים! זיינתי לה את הפה איזה רבע שעה בלי הפסקה".

 

צילום מסך: אתר sex אדיר

 

וככה ממשיך הדיון הארוך בפורום על באיזה מועדון חשפנות תוכל להשיג מציצה ובאיזה יש חשפניות עם סיליקון, שטוחות חזה, כושיות, רוסיות וכן הלאה.

 

הכל עניין של כסף: תשלם יותר, תקבל יותר

כשקראתי את הדיון הארוך בפורום הסקס, הרגשתי כאילו אני קוראת על סחורה, ולא על בני אדם. לרגע הרגשתי שאני בפורום בו ממליצים הגולשים על איפה טוב לקנות בשר, איזה קצב חותך נתח יפה ואיך משיגים שקדי עגל במחיר טוב. לצערי, הדיון היה בעיקר על השקדים של הבחורות המסכנות, ואיך יכולים הגולשים לבצע בהן את מה שהם מכנים "גרון עמוק".

 

שיטוט בפורום מצביע בבירור שמוכרים שירותי מין במועדוני חשפנות. לא מעט בחורים סיפרו לי שבילו במסיבות רווקים בהן הסרסור שהגיע עם החשפנית, הציע להם לשלם יותר ולקבל מעבר לריקוד. כמובן שהכל עניין של כסף. תשלם יותר, תקבל יותר.

 

"הכל עניין של כסף". צילום: shutterstock

 

כך למשל מגיב אחד הגולשים בפורום: "מה שחשוב זה לא כמה זה עולה, אלא מה אתה מקבל בתמורה. נראה לי שכדי להגיע לגמירה [ידנית] צריך לשלם יותר מתשלום על זיון. וחוץ מזה אם אתה חרמן במיוחד, 2 מטר מהמועדון יש את הדירה בחננאל 2".

 

מספיק עם הפנטזיות: היא לא באמת סטודנטית לרפואה

ידיד דיבר איתי פעם על "פנטזיית הזונה שאיננה זונה". הוא הסביר, "כל בחור רוצה להיות זה שיוציא מהחשפנית יותר מריקוד". הציטוטים מהפורום מעידים על כך שבחורים מחפשים נואשות את אותם מועדוני חשפנות בהם יוכלו לקבל מהחשפניות הרבה מעבר לריקוד ארוטי, ומי שהצליח, מתפאר בזה בגאווה.

 

לפנטזיית "הזונה שאיננה זונה" מצטרפים גם המיתוסים הרבים שמנסים למכור לנו צרכני המין ובעלי המועדונים. עדיין לא פגשתי את אותה סטודנטית לרפואה שעוסקת מרצונה החופשי בחשפנות על מנת לממן את הלימודים. לעומת זאת, בפרויקט "סלעית", הפועל להוצאת נשים ממעגל הזנות, מטופלות נשים רבות שעוסקות בזנות, והתחילו את דרכן בחשפנות.

  

המיתוס של ריקוד ארוטי-אומנותי הנמכר במועדונים הוא שקר מוחלט. ריקוד לשם אומנות, בין אם הוא כולל חשיפה של הגוף ובין אם לא, נמצא על במות כמו זו של סוזן דלל. שם, רקדניות רוקדות מבלי שגברים מריירים עליהן, קונים מהן "לאפ דאנסים" ועולים איתן לחדרים בשביל "אקסטרות". שם, לא ייצא גבר אחרי "שהוא זיין לה את הפה".

 

"אני רוצה מועדון חשפניות שאפשר להוציא מהבנות סקס/מציצה/גמירה בפה/על הפנים". צילום מסך: אתר sex אדיר

 

החתן לא רוצה לדעת שהוא הזמין נערה שסבלה מפגיעה מינית

ההפרדה בין חשפנות לזנות היא ניסיון של החברה להסתיר את האמת על חשפניות. כמו נשים שנקלעו למעגל הזנות, גם נשים בחשפנות לרוב מגיעות ממצוקה כלכלית ולאחר פגיעות מיניות. בגלל שהתופעה כל כך רחבה ומסיבות רווקים עם חשפניות הן דבר שבשגרה, החברה חייבת לספר לעצמה שזה לא זנות. החתן וארוסתו לא רוצים לדעת שהם מזמינים את השוליים של החברה, אלה הסובלות מעוני או פגיעה מינית, לחגיגות האחרונות שלקראת החתונה.

 

אז מה בעצם ההבדל בין ה"לאפ דאנס" לקיום יחסי מין עם גבר תמורת תשלום? בעיקר המחיר. אחרי שגבר נוגע בך וממשש לך את הגוף זה כבר לא משנה אם כבר יחדור אלייך או לא. את כבר בשפל אז למה לא להרוויח יותר כסף? העובדה שניתן לשלם 20 שקלים בשביל לבזות אישה וליהנות מהשפלתה מזעזעת. הגבול בין "לאפ דאנס" ל"אקסטרות" הוא דק מאוד.

 

בקרוב הולך להיפתח מועדון הקולוסיאום שבכיכר אתרים כמועדון חשפנות. מנהלו, קובי מזרחי, הבעלים של ה"גוגו גירלס" באלנבי, מעוניין להפוך את מועדוני החשפנות לנורמה מקובלת. מזרחי מדבר על "מופע קברט ארוטי על במה מפוארת". לשאלה האם יהיה סקס הוא עונה: "אנחנו לא מוכרים מופעי הצצה, לא יהיה מין. אנחנו הולכים למכור שואו ארוטי".

 

בינתיים בפורום הועלה פוסט: "לגבי אלנבי יש את מועדון ה"גוגו" [שנמצא] צמוד לבן יהודה. לגבי חדר פרטי לוקחים שם יקר - 400 ש"ח וזה לרבע שעה בלבד!"

 

ביום חמישי ה-9.2.12 בשעה 21:00 נערוך הפגנה מחוץ למועדון הקולוסיאום ונמחה נגד ניצול וביזוי של נשים. הפסיקו לעצום עיניים והצטרפו למאבק. במועדוני חשפנות מוכרים נשים למילוי שירותי מין!