כבר הבנו מזמן שגנים הוליוודים הם משהו שעובר בתורשה, ועכשיו הגיע תורה של משפחת שוורצנגר להוכיח את החוקיות הביולוגית הזו. בתחילת השבוע בתו הבכורה של מושל קליפורניה, ארנולד שוורצנגר, ואשתו מריה שרייבר (אותה אחת שהעיפה אותו מהבית אחרי שנודע לה שניהל רומן עם עוזרת הבית ואף הביא איתה ילד לעולם, אך לאחרונה מחלה לו ואפשרה לו לחזור הביתה), קתרין שוורצנגר בת ה-22 עשתה את הבכורה הטלוויזיונית שלה, ככתבת של תוכנית הבידור "אנטרטיינמנט טונייט". מי אמר נפוטיזם ולא קיבל?

 

עוד ב-Onlife:

 

קתרין, שהצליחה להשתחל לאחת המשבצות המבוקשות ביותר בתחום הבידור, נשלחה לראיין את ריס וויתרספון, כריס פיין וטום הרדי, לכבוד עליית סרטם "the means war" והיא הייתה מאוד נרגשת. "הייתי מבוהלת", היא סיפרה למגזין "פיפל". "לפני שנכנסתי לשם, הרגשתי שאני עומדת להקיא מול הפרצוף שלהם. הייתי כל כך עצבנית".

 

קתרין ואבא ארנולד שוורצנגר. מזל שאת היופי היא קיבלה מאמא.

צילום מסך: www.nydailynews.com

 

ומסתבר שאת הטיפים להופעה הטלוויזיונית שלה, קתרין קיבלה דווקא מאמא, מריה שרייבר, שהייתה בעברה עיתונאית טלוויזיה מצליחה, ולא מאבא. "אמא אמרה לי שהיא לא תפריע לי, אבל שאם ארצה עזרה, היא תשמח להכין איתי שאלות לראיון או מה שאצטרך. היא אמא מדהימה והיא עזרה לי מאוד".

 

שוורצנגר הצעירה סיימה את לימודיה בקולג' בחודש מאי האחרון, ומאז היא מנסה להבין מה בדיוק היא רוצה לעשות בחייה. עושה רושם שעכשיו היא מצאה את הכיוון: "אחרי הראיון, נסעתי לאולפן וצפיתי בעריכות. זה בהחלט מעניין אותי מאוד ואשמח לעשות את זה שוב".

 

הראיון של שוורצנגר ג'וניור: