עזבו אתכם מזוגיות הוליוודית שנוטה להתפרק אחרי כמה חודשים או שנים – מערכת היחסים הכי יציבה וראויה בלה לה לנד נכון לכרגע היא דווקא זו שמתקיימת בין ג'ורג' קלוני לבראד פיט, שני החברים הכי טובים בשואו ביזנס (מאז שכיכבו יחד ב"אושן 11").

 

עוד ב- Onlife

כבר כמה שנים שהם דואגים להסתלבט האחד על השני בשלל אירועים מתוקשרים, למתוח האחד את השני ובאופן כללי להשוויץ בברומאנס מעורר הקנאה שלהם בכל הזדמנות אפשרית.

רק בשנה שעברה בראד חבר לאלן דג'נרס, כדי לגרום לג'ורג' להגיע לאולפן שלה ושלח לו חשפנים גברים יחד איתה. בתגובה, ג'ורג' הדביק לו סטיקרים מביכים על האוטו.

 

השנה, כולנו קיבלנו דוגמאות חיות לעסק הזה בטקס גלובוס הזהב האחרון, כשג'ורג' לעג למקל ההליכה של בראד, אחרי שזה האחרון נפצע ברגלו, וגם בראד לא נשאר חייב.

 

עכשיו כששניהם מועמדים לפרס השחקן הטוב ביותר בטקס האוסקר שיחול בסוף החודש, השניים החליטו להעלות את התחרות המשעשעת ביניהם מדרגה: לפי ה"נשיונל אינקווייר", השניים התערבו זה עם זה לפי החוקיות הבאה: אם ג'ורג' ייקח את הפרס, בראד ייאלץ לשמש כספן הפרטי שלו למשך יום שלם, ביאכטה של קלוני שנמצאת באיטליה.

 

לעומת זאת, אם בראד ייקח את האוסקר, ג'ורג' יצטרך לעשות בייביסיטר לששת הילדים שלו, כדי שהוא ואנג'לינה יוכלו לבלות ערב נטול ילדים מחוץ לבית. "הוא רק אמר לי, תנסה לא להזיק לילדים", סיפר קלוני לדברי מקורבים. "זה נשמע לי הוגן ביותר".

 

אגב, על פי השמועות, קלוני זומם למתוח את פיט כהוגן, במתיחה שעלולה להתרחש בשידור חי בטקס האוסקר, ו"תחסל את הקריירה שלו". אנחנו מחזיקים אצבעות.