הוא מ-פ-ח-ד!

כמה שמר קותי סבג מרגיש מאוים. הוא קולט שיריבו ערן טרטאקובסקי תופס הרבה מאוד זמן מסך. זה נראה לכם מוזר שהדיירים מרגישים מי מככב בפרקים הערוכים? אז זהו שזה ממש לא קשה לדעת גם מתוך הבית.

 

אחרי שבועות של נסיון כל דייר יודע לזהות על מי וכמה פעמים מסתובבות המצלמות בבית. קותי סבג מרגיש שהוא חולק את הספוט ביחד עם ערן טרטאקובסקי בשבועות האחרונים. הוא יודע שתפירת דגל מנגנת על הרגש הלאומי של הצופים ובכי גברי מסוקס עושה טוב לאצבעות שמתקתקות סמסים אוהדים. קותי סבג מ-פ-ח-ד.

 

 

המסכנות המזוייפת. קותי סבג מול ערן טרטאקובסקי (צילום: רונן אקרמן)

 

 

הוא יודע שהוא כבר לא לבד בקדמת הבמה. וכל דבר שערן עושה פשוט מדליק אותו. יהיה טוב אם קותי יפסיק עם המסכנות שלו, נכון כבר כתבתי שערן טעה בגדול שהעליב אותו על רקע עדתי. אבל קותי עושה לעצמו נזק גדול שהוא משחק את תפקיד הקורבן המרוקאי התורן. ?לא מעניין אותי כסף אני רוצה את הכבוד שלי? הוא מתבכיין כאחרון הקזבלנים.

 

 

ואז הגיע התחתון

תעלול מצחיק שעשה שי רגב, שרצה לרקום משהו על התחתון של אביבית בר זוהר וניסה להיעזר ביכולות הרקמה של ערן טרטאקובסקי, טיפה'לה הסתבך. אביבית בר זוהר גילתה את התחתון בשקית של ערן ב"נסט", והיא מיהרה אל קותי לשתף אותו.

 

ואז, הבית"רי המדוכדך החליט שערן האשכנזי עשה שחור. מעשה קסם מרוקאי בו הוא מכניס את התחתון למשקה ונותן אותו לאביבית שתשתה ואז תתאהב בו. מאיפה הוא הביא את זה. איך הוא גימד את כל המורשת ממנה הוא בא למעשי כישוף הזויים ומטומטמים? כמרוקאי גאה אני מתבייש בגישה העלובה והמנמיכה הזאת של קותי סבג הבכיין. "כולם מעדיפים אותו ומחבקים אותו" הוא לא מפסיק להתאונן.   קותי, איך אומרים בבית האח ? תתתתקדם!!!

 

 

המציאות מחקה את סדרת הטלוויזיה

רק לפני שבועיים, פרק משובח ומתוסרט היטב של "עבודה ערבית" צפה בדיוק את הלך הרוח בבית כלפי יאנה יוסף. גיבור התוכנית אמג'ד נכנס לבית האח. האח נתן לאמג'ד משימה פשוטה ? להתחזות ליהודי. שאר דיירי הבית קיבלו משימה לזהות מיהו המוסלמי המתחזה.

 

אמג'ד שיחק אותה כאשכנזי לבית פלמחי קיבוצניקי ועשה זאת כל כך טוב ששאר הדיירים קבעו שדייר אחר הוא הערבי. מאותו רגע כולם דרכו על קליפות הפוליטקלי- קורקט מול הדייר שנחשד בערביותו ומאחורי הגב ריכלו עליו והקטינו אותו.

 

המוסלמית והמסלימה: יאנה יוסף ואביבית בר זוהר (צילום: רונן אקרמן)

 

 

כך גם בריאליטי המציאותי שלנו. על פני השטח כולם יודעים שיאנה לא יהודיה. אבל צעקה בודדת שקלטה אביבית בר זוהר מהמגאפון מניע העלילה (והמבין יבין) לגבי השורשים האסלאמים של יאנה יוסף הצליחה להפוך את אביבית בשנייה מנסיכה קורנת מאהבה למכשפה אכזרית וחשוכה.

 

אצה קיפצה לה אביבית בר זוהר עם המידע החם אל קותי סבג. קותי לא התרגש במיוחד. מה לעשות שחרמנות מנצחת גזענות. אביבית לעומתו לא הפסיקה ללרלר בחוץ על יאנה הערביה מול תמיר ורדי שלא שיתף פעולה. למרות זאת היא שמרה על פאסון דיפלומטי. כי לפי דבריה אומנם היא מוסלמית אבל גם מוסלמית היא בת אדם. באמת תודה.

 

 

מילה אחרונה על המודח הטרי

שי רגב, תעשה חיים בהשקות. גזור קופון עם אביביות העיר שיודעות עכשיו שיש לך ג'יפ לקסוס לבן. נשכחת כבר בהפסקת הפרסומות הראשונה ולא תחסר.

 

 

מילים ראשונות על הדיירים החדשים

צבי פורטל הוכנס כדי שתהיה קונטרה פוליטית לסער סקלי. ערן טרטאקובסקי טיפה אכזב את ההפקה כשעוד לא ביצע בשמאלן הבית סיכול ממוקד ולכן הוכנס חומר בעירה אחר. לירון זהבי היא תוספת של יופי לבית, לא בטוח שיותר מזה. עינב ויינר  נכנסה על תקן הבובלילית התורנית.

 

 

השבוע ב"בטוח בגמר"

ערן טרטאקובסקי? משחק את המבוגר האחראי ולא נופל לפרובוקציות של מר "שתו לי את הקידוש".

קותי סבג? כי העם מטומטם והעם קובע

תמיר ורדי? יש לו חיקוי בארץ נהדרת זה רגל וחצי בגמר.

סופי קרביצקי? היא תשרוד שואה גרעינית

יאנה יוסף? עבודה ערבית?

 

 

והשבוע בפינת "נעדר במילוי תפקידו"  - פנונה

קיבלה השבוע במתנה מהאח את שמה המקורי ? שרי מהאח הגדול. בחורה מתוקה ורגישה אבל מעניינת כמו לבהות בצבע מתייבש על הקיר. אולי רומן עם איתם יביא לה קצת נקודות. אם לא היא תצטרף במהרה לעולם ההשקות על שם ליהיא גרינר.

 

 

 

 

עוד ב - Onlife: