אוי, פיט"ה, פיט"ה. אני רוצה לאהוב אתכם, באמת, אבל מבין כל הארגונים הצודקים בעולם, אתם בלי שום ספק הדוחה מכולם.

 

ארגון PETA (בעברית: אנשים למען יחס מוסרי לבעלי חיים) מיתג את עצמו לאורך השנים פחות כארגון לוחם צדק ויותר כיצרן פורנו יוקרתי ומסוגנן עם הרבה ירקות ודם, ואיזו אג'נדה שקשורה לבעלי חיים ואיכשהו גם לציצים. ומשהו עם פמלה אנדרסון. כי ככה הם, פיט"ה. בסופו של דבר, הם כנראה באמת מאמינים שבני אדם וקופים הם בערך אותה חיה, פלוס מינוס כמה שיערות על הגב (וגם, לא תמיד). וככה הם בוחרים לדבר אלינו.

 

עוד ב Onlife:

תזונה צמחונית כמתכון למין אלים

והנה אנשי הארגון יוצאים בקמפיין חדש. המסר, כרגיל, חיובי בבסיסו: תזונה צמחונית בריאה יותר. התרגום של פיט"ה לעניין הציבור בבריאות, כרגיל, קשור למין: גבר, אם תעבור לתזונה צמחונית תהיה תותח במיטה. סתם בריאות לא תעניין אנשים, רק סקס מוכר. ולמרות הכל, המסר הוא עדיין חיובי. לגברים, ולנשים שאוהבות גברים.

 

אבל תסמכו על PETA שידעו לקחת מסר חיובי ולמצוא את הדרך הכי מעליבה, דוחה ונחותה להעביר אותו, משל כולנו באמת בבונים מטומטמים. אני מודה שלפעמים נראה שהם לא כל כך רחוקים מהאמת. למעשה, הם בעצמם ההוכחה לזה.

 

והפעם בתפריט: מבחר נשים חבולות ומסמורטטות דואגות לגבר שלהן לאספקה של עוד ועוד ירקות כדי שהוא יוכל להמשיך לקרוע אותן במיטה, לשבור להן את הידיים, להוציא להן את העיניים ולעקם להן את הצוואר.

 

עכשיו, בהחלט יש נשים שאוהבות מין אגרסיבי, ואין עם זה שום בעיה. מה שאנשי פיט"ה היקרים לא יודעים לזהות זה, כמה מפתיע, איך נראית אישה מסופקת מינית. רמז: לא ככה.

 

 

חיות המחמד החדשות: נשים

מצד שני, זה בכלל לא רלוונטי, ובעצם רק מתבקש. מכיוון שפיט"ה, הארגון שמפציר ודורש מאיתנו לא לנצל גופן של חיות לשימושנו הפרטי, לא מהסס אף פעם לנצל גוף נשי למטרה הזאת. גוף נשי הוא דווקא כלי לגיטימי, מבחינתם, שמותר להשתמש בו לכל מיני צרכים.

 

הסטנדרט, כרגיל, הוא כפול. זכויות בעלי חיים? צודק, גבוה, סקסי ומגניב. זכויות נשים? טרחני ומשעמם. אנשים למען יחס מוסרי לבעלי חיים, הם קוראים לעצמם. מוסריים יותר מכולנו, נוזפים בנו ומחנכים אותנו. ומה עם יחס מוסרי לבני אדם, או לפחות לבנות אדם? לא רלוונטי.

 

זר כי היה נקלע לעולמנו וצופה בקמפיינים של PETA היה וודאי מסיק כי הגברים שולטים בעולם ובעלי החיים הם היצורים הקרובים אליהם ביותר. כמו כן, הוא היה גם נאלץ להניח שגברים חייבים חיית מחמד לשעשוע ולמימוש צרכיהם, ולשם כך יש להם נשים.

 

מסר עטוף בפורנו

לא ברור לי למה, לעזאזל, ארגון כזה, שנלחם בחירוף נפש בהשפלה וניצול של יצורים חיים לא בוחל באמצעים הכי משפילים ונצלניים כשמדובר בנשים? לא ברור לי למה, לעזאזל, ארגון חשוב כל כך, עם מטרה נעלה כל כך, מרגיש חוסר בטחון עמוק כל כך בעומק ובחשיבות המסר שלו, עד לרמה שהוא מאמין שאם זה לא יהיה עטוף בפורנו – לא נקשיב, לא נבין.

 

בקמפיין ישן יותר הציגו לנו פיט"ה אישה שנואמת על מטרותיו של הארגון הזה, המוסרי כל כך. מאחוריה דגל ארה"ב, מדי פעם מפציעים כמה שוטים של מנהיגי העולם מריעים. אבל כדי שנוכל באמת להקשיב לאישה מדברת, הסיקו בפיט"ה כי עליה לפשוט את בגדיה.

 

וכך, בעודה מסירה את בגדיה עד לעירום מלא מטיפה לנו הגברת כי "אם אזרחי המדינה הזאת הולכים באמת להרחיק את עצמם ממנטליות דכאנית ומיושנת של התאכזרות ואלימות נגד בעלי חיים, עלינו קודם להשליך את הדעות הקדומות שלנו, את העיוורון שלנו לאי-צדק, את הפחד שלנו משינוי".

 

 

לא נותר לי אלא לומר פחחחחח. אתם תלמדו אותנו על שחרור מדעות קדומות, מפחד, ומממתודות נצלניות? ומה נצטרך להשליך כדי להרחיק את עצמנו ממנטליות מיושנת ודכאנית של התאכזרות ואלימות נגד נשים?

 

אם הפיכתו של הגבר שלי לצמחוני הופכת אותי לסמרטוט, אז לא תודה. שייגדל כרס קטנה, שיתעייף מדי פעם, שלא יסחוב בעליות. מוכנה לשלם את המחיר.