טוב

הבחורה שהפסיקה להוריד שיער מהגוף

אימר או'טול היא עיתונאית בת 28 מאירלנד, שנשבר לה התחת מהטקס המתיש של הורדת שערות מהגוף. די בצדק, יש לומר. גם אני, אם להתוודות, רק מחכה שיגיע החורף ואוכל להסתובב שלושה חודשים עם הפרווה העדינה והמלכותית שהעניק לי הטבע על הרגליים.

 

עוד ב- Onlife:

 

או'טול לקחה את העניין צעד גדול קדימה וכבר שנה וחצי שהיא מתנזרת מההרגל המגונה. לא רגליים, לא שחי, לא קו ביקיני. אם להאמין לה, ממש טוב לה וסבבה עם זה וגם לגבר שאיתה זה לא מפריע, אם כי התגובות ברחוב חלוקות.

 

ייתכן שאו'טול פותחת כאן פתח לשינוי תודעתי רחב בציבור, ובעוד כמה שנים נשים שעירות בבגדים קצרים יהוו נוף רגיל ברחוב. יש בי חלק שנורא רוצה להאמין שזה יקרה. מצד שני, יש בי חלק שנורא נחרד מזה (שטיפת מוח או לא?). ובכלל, מה באמת הסיכויים ועד כמה העולם מוכן לדבר כזה בומבסטי?

 

לא מגלחת וגאה בזה. אימר או'טול (צילום מסך)

 

ואולי "סולחים" לך על פשעים כמו גידול יערות ברגליים רק כשאת צעירה, חטובה ונראית מעולה באופן כללי? כמו כן, צר לי לנפץ ככה את האידיליה, אבל אני באמת חייבת לתהות האם דין שיער הפנים כשיער הגוף- או במילים אחרות, אם הגברת מספיק אמיצה כדי לגדל גם גבות ושפם ולא רק להישאר בתחומי בתי השחי. כנראה שפרידה קאלו יש רק אחת וגם אותה היו משכנעים בסוף לעבור באיזה מכון אפילציה לו הייתה מסתובבת בינינו כיום.

 

ולמרות הכל, הבחורה ראויה לשבחים, ולו רק על עצם הנכונות לאתגר קצת את המוסכמות ולעשות מה שטוב לך ולא מה שמכתיבה תעשיית היופי. אם זה יציל עוד ילדה מושפעת מאובססיית אסתטיקה, דיינו. לפעמים צריך שמישהו יגיד "תניחו את הסכין ובואו נדבר על זה". אני בעד.

 

רע

נשים מעדיפות מניאקים, גם למטרות נישואים

אומרים כבר הרבה זמן שנשים מעדיפות מניאקים, לפחות כשזה עדיין לא מגיע למחשבות על חתונה וילדים, כי אז הן ילכו על גבר הרבה יותר שקט וסולידי. מחקר חדש מוסיף לזה פרטים מעניינים: לא רק שנשים חובבות מניאקים, מתברר שבשעת ביוץ הן גם מאמינות שאשכרה אפשר לגרור אותם לחופה ולעשות מהם אבות טובים.

 

טוב, ההסבר שלי לעניין פשוט. במדינה כמו ישראל זה כמעט הכרחי שאב ילדייך יהיה לפחות חצי ערס. עדיף כמובן מהסוג המתורבת יחסית- כלומר, מסוגל לאיית ואוחז בטעם מוזיקלי שלא מתחיל במשה פרץ ונגמר בקובי פרץ- אבל הוא צריך להיות מניאק לפחות במידה מסוימת, כי אחרת כל מה שהילד המשותף שלכם ילמד בחיים זה להיות חננה חמודה ומנומסת מהסוג שערסים מחדדים עליו סכינים בגינות ציבוריות.

 

חוץ מזה עם מניאקים אף פעם לא משעמם. רבים איתם די הרבה, זה אני יכולה להגיד מניסיון עבר אישי, וזאת דרך להעביר את הזמן, ממילא אין שום דבר מעניין בטלוויזיה. הבעיה איתם זה שהם כבר מעייפים באיזשהו שלב, עם כל המניאקיות הזאת שלהם, ואז אין ברירה אלא לחכות כמה שנים ואז להעיף אותם מהבית ולהתחיל פרק ב' עם גבר סולידי ורגוע שאפשר ללכת איתו לחוגי בית ולבקש ממנו כוס תה בכל עת (אם יש לך כזה בבית תשמרי עליו. זה חתיכת נכס!).

 

באופן כללי נשים מעדיפות מניאקים כי זה גורם להן להרגיש הרבה יותר טובות ומוסריות עם עצמן. ככה גם יש מה לתקן. בגבר טוב-לב וחמוד אין מה לתקן. במקרים קיצוניים הוא עשוי להיות כל כך טהור ובסדר עד שלאישה לא תהיה ברירה אלא להודות בזה שהוא הרבה יותר בנאדם ממנה, וזה כבר סוג של תסריט בלהות, כי עכשיו היא צריכה להשתנות ולא הוא. אז כאמור, עדיף לא להיכנס לכל המצב הבעייתי הזה וללכת מראש על המניאקים. חוסך הרבה כאב ראש, שלא תגידו שלא אמרתי.  

 

מכוער

פוליטיקאי מנסה להילחם באיידס בזימבבואה

בזמן שפה כל הזמן עסוקים בלהתלונן על פוליטיקאים ושחיתות, טוב שיש בחור נחמד כמו הסנאטור מורגן פימאיי, שאכפת לו מאוד ממגיפת האיידס שמשתוללת בארצו, ויש לו הצעות ייעול שונות ומשונות כיצד לבלום את התפשטותה.

 

למשל, פימאיי סבור שמגיפת האיידס נגרמת בגלל גברים שלא יכולים לשלוט בעצמם בגלל שהם מוקפים כל הזמן בנשים מושכות מאוד (אתם רואים, הוא לא רק פטריוט, הוא גם מפרגן לנשים!) ולכן, תחזיקו חזק- הוא מציע לנשים לגלח לעצמן את שיער הראש וגם להתקלח לעתים רחוקות יותר, על מנת להיות פחות מושכות ולהוות פחות פוטנציאל מיני עבור גברים. פחות סקס = פחות איידס! נהדר, לא?

 

נינט טייב או נטלי פורטמן. יפות גם בלי שיער (צילום: יח"צ, רויטרס)

 

 

בשלב זה קוראות כמו נינט טייב, נטלי פורטמן ושינייד אוקונור בוודאי משתעלות בהפגנתיות נוכח ההצעה, והן צודקות לחלוטין: כשאת אישה אטרקטיבית גם קרחת לא תעשה אותך מכוערת, להפך, זה רק יחזק את מעמדך כסמל מין.

 

ובכן, הסנאטור פימאיי יצטרך כנראה להציע דרכים קצת יותר יעילות כדי לעצור את הפריצות המטורפת. אמצעי מניעה זמינים וחינוך למין בטוח? לא לא, אני בטוחה שיש לו הצעות הרבה יותר פשוטות. למשל: נשים צריכות להציע לגברים לצפות איתן בקומדיה רומנטית לפני הסקס. או לבוא איתן לשופינג. או לדבר ערב שלם על "יחסינו לאן". או לדבר על חתונה. או לדבר בקול מתפנק בלשון זכר ("אני חמוד ואני עייף"). או פשוט לשאול "אתה אוהב אותי?". זה ללא ספק כבר יהרוג לבחורי זימבבואה האומללים את הזקפה והם יילכו להפיץ את האיידס שלהם במקום אחר. הידד!

 

בקיצור, אמרתי לעצמי, איזה מזל שהדפוקים האלה חיים בזימבבואה ולנו בישראל אין את השטויות האלה. אנחנו יודעים לשים את הגבול רק בנשים שיושבות מאחורה באוטובוס ושרות בטקסים צבאיים מעורבים. מה אני אגיד לכם, אולי בכל זאת לא כל כך נורא כאן.