אדל אחראית למותה של איימי וויינהאוס.

שקר.

 

ה"ויליג' ווייס" פרסם השבוע ראיון עם די.ג'יי מארק רונסון, אחד החברים הטובים של איימי וויינהאוס המנוחה. אחד הציטוטים שבלטו שם היה זה שבו טען רונסון כי איימי הייתה מוטרדת ולחוצה מההצלחה הפנומנאלית של אדל, המתחרה הבריטית הרשמית שלה.

 

עוד ב- Onlife

 

"אני חושב שכל עניין אדל הזה מאוד הלחיץ את איימי. היא חיבבה אותה, אבל ההצלחה של אדל גרמה לאיימי להרגיש מוטרדת, תחרותית וחסרת מנוחה".

 

בעיתון הציגו את הדברים כך שרונסון רמז לקשר שהיה לאדל למותה של וויינהאוס ביולי האחרון. אלא שרונסון טוען שהראיון כולו היה עיוות של דבריו ושהוא מעולם לא אמר דבר כזה. "למדתי את הלקח שלי", אמר ל-CNN. "לעולם לא אשיב יותר לשאלות על איימי".

 

shutterstock

 

ג'ניפר לופז עוזבת את אמריקן איידול

שקר.

 

אתרי הבידור ברחבי העולם דיווחו השבוע שג'ניפר לופז, שמשמשת בשנתיים האחרונות כשופטת ב"אמריקן איידול", צפויה לנטוש את הספינה בעונה הבאה.

 

אבל רגע לפני שמעריצי התוכנית משתוללים מזעם, כדאי לדעת שאפילו לופז עצמה טרם קיבלה החלטה. "אין שום אמת בידיעות האלה", צייצה לופז בחשבון הטוויטר שלה. "כל מה שאמרתי הוא שעדיין לא החלטתי מה אני מתכוונת לעשות בשנה הבאה. ברגע שאקבל החלטה, אתם תהיו הראשונים לדעת!". בקיצור, אפשר לנשום לרווחה.

 

shutterstock

 

מתבגרים הפגינו נגד ליידי גאגא בפיליפינים.

אמת.

 

לא כולם אוהבים את ליידי גאגא. אחרי שנאסרה עליה הכניסה לאינדונזיה בשבוע שעבר ונסיכת הפופ נאלצה לבטל את ההופעה המתוכננת שלה שם שאמורה הייתה להיערך ב-3 ביוני, עכשיו מסתבר שגם בפיליפינים לא ממש רוצים אותה.

 

קבוצה גדולה של בני נוער, השייכים לארגון נוצרי בשם Biblemode Youth Philippines הפגינו בעיר פסאיי, שם אמורות להיערך בשבוע הקרוב שתי הופעות של גאגא, וקראו לביטולן של אלה בטענה שהם מתנגדים לשיריה, ובמיוחד לשיר "judas" שהצליח לעורר הרבה אנטגוניזם בעולם הנוצרי.

 

ההפגנה לא השיגה את מבוקשה וההופעות ייערכו, אך ראש העיר הבהיר שנאסר על גאגא להפגין עירום או פרובוקציות על הבמה, אחרת היא צפויה להיקנס.

 

shutterstock

 

ג'ני מקרת'י תצטלם בעירום לפלייבוי

אמת.

 

כולם כבר יודעים שבהוליווד, 40 זה ה-20 החדש וגם השחקנית ג'ני מקרת'י חושבת ככה. מקרת'י, שחגגה יום הולדת 40 בנובמבר האחרון, אמרה בראיון לפני מספר חודשים שתשמח מאוד לדגמן בעירום ל"פלייבוי" ואפילו תוחמא מאוד אם יציעו לה.

 

יו הפנר הבין את הרמז ובגיליון יולי-אוגוסט של מגזין "פלייבוי" תוכלו לראות את מקרת'י בעירום על השער. היא מצטרפת לשורה של כוכבות כמו פמלה אנדרסון שהורידו את הבגדים עבור המגזין, למרות שחצו כבר את קו ה-40.

 

shutterstock

 

פייסבוק יהפוך את בונו לכוכב הרוק העשיר בעולם?

אמת.

 

נכון לעכשיו, פול מקרתני נחשב לזמר העשיר בעולם, עם הון שמוערך במיליארד דולר, אבל עם ההנפקה הקרובה של פייסבוק, סולן להקת יו 2, בונו, צפוי לעקוף אותו.

 

ב-2009, החברה Elevation Partners שבבעלותו של בונו, רכשה 2.3 אחוזים מכלל המניות של פייסבוק, תמורת 90 מיליון דולר. בקרוב ההשקעה הזו תשלשל לכיס החברה כמיליארד וחצי דולר.

 

shutterstock

 

למרות שלא ברור כמה מתוך אלה יגיעו ישירות לחשבון הבנק של בונו עצמו, המגזינים הכלכליים בעולם חוזים שההון האישי שלו צפוי להגיע להרבה יותר ממיליארד דולר, מה שיהפוך אותו רשמית לכוכב הרוק העשיר בעולם.