כתבתי כבר בעבר את דעתי על סקס ואני אף עומדת לצטט את עצמי, שזה אחד הדברים הכי שחצניים שאפשר לעשות. אבל לא בגלל שאני חושבת שאני כל כך חכמה, אלא בעיקר כי לא מצאתי שום דבר אחר ברשת חוץ מאתר מופלא בשם "אומנות הפיתוי" ועשרות מדריכים וכללים לאישה, לגבר ולעציץ הנענע הנבול שלי.

 

מדריך אחד אף הגדיל לומר שעלינו כנשים מוטלת החובה לספק את הגבר שלנו מינית, אפילו אם באופן טבעי אנחנו לא אוהבות את זה. כי אם אנחנו נקריב משהו עבורו, הוא יקריב משהו עבורנו ואולי אף יבוא איתנו לקנות נעליים. לעזאזל, הממזר יודע שאעשה הכל למען נעליים!

 

השורה התחתונה היא ? אנחנו אוהבות לעשות סקס. אני אפילו אומר, אוהבות יותר מגברים. ואני אסביר ? האם אשה אי פעם לא תעשה סקס כי משודר מרתון "עקרות בית אמיתיות מניו יורק"? לא. האם אשה תסרב למגעו של גבר בגלל שהיא צופה במתח בגמר "גוסיפ גירל?" לא. האם גבר יופיע מול אותה אשה בערום חלקי כשהוא עוטה על עצמו סט תחתונים מתחרה ולאחר שמרט במשך שעות כל שערה מגופו והיא תבקש ממנו לזוז מהטלוויזיה מאחר ו..טוב, אני חוששת שהבנתם את הנקודה. זאת ועוד, אעיז ואומר, שבעוד גברים אוהבים סקס, נשים אוהבות סקס טוב. הן יודעות את ההבדל בין סקס טוב לסקס רע. הן יודעות אם אתה סקס רע. וגם החברות שלהן ידעו מיד, אם הן לא כבר מיודעות בשידור חי.

 

אז הנה רשימה שאולי תשפר את המצב: 

.1 נשים יודעות לעשות סקס. הן רואות סרטים, הן מדברות על זה עם חברות. אם הן לא יודעות לעשות סקס אז הן צעירות מאד. ואם אתה בן שלושים ומעלה שיוצא עם בת עשרים, אז מגיע לך סקס גרוע ואגב, גם אתה אידיוט.

 

 .2לא כל מפגש צריך לערוך שבע שעות. אלליי, אנשים עובדים פה.

 

3. לא כל מפגש צריך לערוך עשר דקות. אלליי. פשוט - אלליי.

 

.4 אל תאמר לעולם (!!!) שאתה עושה אהבה, מתעלס, מתנה אהבים ושאר ירקות. אל תברח בצרחות כשהבחורה הזו מגלה קצת יצירתיות במיטה, אוהבת לדבר/בעלת מגירת צעצועים/אוהבות לעשות פליק פלאקים מהמנורה בחדרה. זאת המאה ה-21, גבר. זה שהיא יודעת מה שהיא עושה לא אומר שהיא לא חומר לזוגיות.

 

 

ובאותה נשימה,  אם בחורה נחמדה מספיק לשכב איתך בדייט ראשון, זה לא בהכרח אומר שהיא פרוצה מופקרת שאי אפשר להביא הביתה לאבא ולאמא. זה אומר שהיא מינית. ידיד שלי אמר לי פעם "אני מעדיף לשכב עם בחורה מכוערת וגרועה בסקס שנתנה לי לחכות לזה, מאשר לשכב כל ערב עם פצצה לוהטת שיודעת את העבודה, אבל שכבה איתי בדייט ראשון". תביטו במשפט הזה. עכשיו בי. עכשיו במשפט הזה. עכשיו שוב בי. כן, הוא עדיין לא הגיוני. האם בחורה באמת נחשבת איכותית אם היא נתנה לכם לחכות שלושה חודשים? אם היא יצור חי ונושם והצליחה לחכות שלושה חודשים, האם יש פשוט מצב שהיא לא מתה על סקס? והאם אתם לא מקטרים תמיד שהנשים שלכם לא עושות מספיק סקס? האם הנקודות מתחברות עכשיו? עדיין לא? אז לכו תתעלסו.

 

 .5אל תשאלו שאלות ? "זה בסדר?","את בסדר?", "הכל בסדר?", "אני בסדר?". לא. אתה כנראה לא.

 

 .6אנחנו מדברות עליכם. בהרחבה. כולל אילוסטרציות, הדגמות, ציורים על מפית ושימוש בעזרים. והגודל כן קובע, אגב.

 

.7 הזווית קובעת. גם על זה אנחנו מדברות.

 

. 8אנחנו גם מדברות עלינו ? על פדיחות שאנחנו עושות במיטה, על ייבושים ועל כשלונות בביצוע.  אנחנו גם מחליפות טכניקות ולינקים כמו שקודמתינו החליפו מתכונים.

 

 .9שמרו על נימוס. לחברה שלי היה אורח שפשוט סירב להתפנות. הוא שכב במיטתה עד שעות הצהריים , דיבר עם חבר במשך שעה, התנחל מול הטלוויזיה ולא זז. וכשאני אומרת לחברה שלי אני מתכוונת אליי. מאידך, תשארו כמה דקות גם אם סיימתם את עניינכם. אנחנו עוד לא סיימנו את עניינו ואנחנו לא בשנות החמישים. לנשים יש זכויות, לעזאזל. זה גם לא מנומס לסובב את הגב, לדבר על אקסיות, להזמין מונית או לספר איך קשה לך לישון עם עוד אדם במיטה. גם אתה לא כזה מעניין, אתה פשוט שוכב על החולצה שלנו.

 

.10 שורה קצרה לגברים תל אביביים - הפסיקו להתגאות בהפרעות האישיות שלכם. הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה אמיתית ואינה מהווה תירוץ לכל דבר, החל בבעיות שלכם באינטימיות וכלה במלחמת וויאטנם. היא לבטח אינה תירוץ לביצועים לוקים במיטה.

.

 

.11יותר מדי סטוצים= ביצועים לא מלהיבים במיטה. יש דבר כזה יותר מדי. עודף סטוצים אומר הרבה מאד בחורות שלא בהכרח מצאו לנכון לכוון אותך או לתקן אותך מתוך ידיעה שהן לא ישובו לראות אותך לעולם. המקום הזה שאתה תמיד לוחץ עליו ותמיד גורם להן לעשות פרצופים נלהבים? יכול להיות שהן בעצם מחניקות פיהוק. ואם נראה שהיא לא נהנית ממנובר שקנה את כל השאר, זה לא בגלל שהיא לא בסדר, זה בגלל שהן כולן זייפו.

 

.12נקודת אור חשובה- אם תהיו טובים, תהיו בטוחים שכל חברה וחברה שלנו תשמע על זה. בפירוט. עם תיאור גרפי של תנוחות ותיאור זוויות וגדלים ספציפיים.

 

.13ולסיום ? אם תשלחו, בשתיים בלילה, במקום "ערה?" את המסרון ? "רזה?", אתם יכולים להתעלם מכל הסעיפים הנ"ל. הכל ייסלח לכם, אתם אלי מין, ניצחון טכני. בואו, בואו, הדלת פתוחה.

כן, באמת.

 

לבלוג של ניצן ארד - 2 בלילה