בשיטוטיי האינסופיים באינטרנט (אני לא באמת שם כל היום, זה רק נראה ככה) אני נוטה לגלוש לפעמים למקומות מסוכנים. מה זה מסוכנים - כשהשעה 2 ועוד לא אכלתי צהריים ויש לפחות עוד שעה עד שאני אגיע לסנדביץ המכווצ'ץ' שהכנתי בבוקר, אני נוטה לפנטז באתרים שמציגים לפני סעודות מלכים שאני יכולה רק לחלום עליהם.

 

עוד ב-Onlife:

 

אני אמנם לא מבנה גדול באוכל, אבל בלהסתכל עליו ולמצוא אותו ברשת - בוודאי ובוודאי. הפעם אבל לא התעצלתי, והרמתי טלפון לשפית אדר קפלן (אישה מהממת), וקיבלתי את ההמלצות המדויקות שלה. אז ככה:

 

The Malaysia blog

אחד הבלוגים האינטלגנטים והמעודכנים ביותר באסיה, על איפה הכי כדאי ושווה לאכול פירות ים, מסעדות אסייתיות, הדגים הכי טריים בנמל, מה קורה בשווקים, איזה אוכל רחוב אוכלים בקואלה לומפור ומה זה ביצי המאה? הבלוג עוצר הנשימה של המזרח.

 

 

 

 

 

Cook sister

הבלוג של Jeanne Horak-Druiff, דרום אפריקאית שורשית גאה, שנסעה ללונדון בעקבות בעלה שרצה להגשים לחום של עבודה בחו"ל, לפי התכניות הם היו אמורים לשהות שם שנה. היום, 11 שנים אחרי, היא מבנה שהחיים שלה בכלל בלונדון והיא יכולה רק לחלום לחזור הביתה. אחד הבלוגים ביפים ביותר שראיתי – שימו לב לתמונות הנדירות.

 

 

 

 

Homesick Texan

ליסה פיין היא טקסנית שתמיד רצתה לחיות בניו-יורק. כיום היא חיה בניו יורק, וחולמת וכותבת על בישול טקסני. אם לא הייתי יודעת שהיא אישה, לגמרי הייתי מדמיינת גבר טקסני עב כרס מאחורי הבלוג הזה. יאמי.

 

 

 

 

התאבון של סין

דיאן קואן כותב על האוכל הסיני וההשפעות הסיניות. האוכל פשוט, התמונות מגרות והוא כותב בדיוק בגובה העיניים הנכון.

 

 

 

Field to Feast

בלוג אוכל נפלא של קרולין מזימבבואה אפריקה. לכל הרפתקני המזון שבינינו, זה הזמן לפתוח את הראש וללמוד דבר או שניים על אפריקה הגדולה. שימו לב למתכונים המשובחים. לא אומרת שאנסה אותם בבית, אבל לנועזים שביניכם - תספרו לי איך היה.

 

 

 

 

הבטחתי לכם פרס בסוף, נכון? מלאו פה את הפרטים ותוכלו להיות זוכים בפרס היום!