קייטי יקרה,

 

נתת אמון במשך 6 שנים באדם שאהבת מאוד. שנים רבות רוויתם יחדיו, לגמתם מאותה הכוס, והנה היא מתנפצת, כשלנגד עינייך את רואה את טובת בתך, שיקרה לך מכל.

 

עוד ב- Onlife:

 

בגיל 33 פקחת עיניים והחלטת לעזוב את טום קרוז, הבנת כי תאוריית חיים מעוותת של אהובך עלולה להשליט סדר חדש בחייך והחלטת לעצור. קייטי,  סיפור חייך כמעט ודומה לשלי, רק שלי יש 8 ילדים, ואינני אישתו של כוכב קולנוע . אינני מפורסמת כמוך, ולימוזינה לא מחכה לי בחנייה, אך גם אני הצלתי את ילדיי מכת הרסנית שבראשה היה גבר אחד, גואל רצון, שהשליט את מרותו על כל בני הבית.

 

גם אני חייתי בפחד ואימה ממה שיקרה אם אחרוג מהעשייה אשר חייבת להתבצע בתוך המערכת שאני חיה בה. כשראיתי לנגד עיניי את טובת ילדיי, לאחר 14 שנים של שלשלאות אשר לא הרפו ממני לדקה, חשתי שהכל מתגמד לעומת הצלה הנפשות הרכות האלו, והייתי בטוחה כי הבחירה שלי הייתה נכונה.

 

הפחד והאימה מפנים את מקומם לאומץ

לעיתים גבר או אישה, נער או נערה, מוצאים עצמם במקום תמים, נסחפים בחיים לדבר המסקרן אותם ביותר ולאהבה שלהם. ומה קורה כשהאהבה משתנה, כשהיא לפתע לא כפי שהייתה?

 

בתחילת יחסיי עם גואל רצון, הרגשתי שעולם המיסטיקה נפרש בפניי במלוא הדרו (ואולי גם את נשבית בתחילה בקסמה של הסיינטולוגיה), אך מהר מאד רציתי לצאת משם כי חשתי  צער וכאב וכבר לא העזתי לעשות צעדיי החוצה. וכשהעזתי רווחה נשימתי כי הצלתי את ילדיי שלי. הכוח הנשי לא הרפה ממני לרגע אחד. הפחד כבר לא היה קיים שם ברגע שהבנתי כי צעדיי שקולים ונכונים .

 

אדם אשר שבוי בכת נתון אך ורק לרצונותיהם של המאמינים, ואת, קייטי, וודאי הרגשת איך לאט לאט את מאבדת את אהובך והוא משתנה לך מהקצה אל הקצה. סיינטולוגיה היא כת. טוב עשית שלמען הגנתה של בתך בחרת בדרך הנכונה, ועזבת . טום קרוז הבעל, השחקן, העשיר המפורסם, אינו סיבה מספיק טובה להישאר שם.

 

כשהאהבה מפנה את דרכה לאימה ופחד.

טום קרוז ואישתו קייטי הולמס מפגינים זוגיות (צילום: Shutterstock)

 

זהו מעגל כוח הרסני, לנשים ולילדיהן

חשוב מאוד שהציבור יקבל לידיו כמה שיותר מידע, שיבין וידע כי כתות פועלות כמעט בכל מדינה וגם בישראל, פועלות לא מעט כתות. כל אירוע שמעלה את רמת המודעות עוזר למנוע את כניסתן של עוד קורבנות למעגל של יחסים הרסניים. מעגל שכולל גם קורבנות שאין ביכולתם לבחור כי נולדו למציאות הזו, כמו ילדיי וכמו ביתך, סורי.

 

אנו, כאימהות, מצאנו את הכוח לצאת משם . כן, כוח ההשפעה של מנהיגי כתות הוא חזק. זו השפעה רגשית נפשית וכלכלית אשר אין מנוס ממנה, אלא אם כן משהו מתעורר בלב ובתובנת האדם אשר נמצא במלכודת השבי הנוראית הזו .

 

הבת שלך לא תהיה הקורבן הבא

הצלת את בתך, תהיי חזקה. המאבק שלך על חזקתך על בתך נועד למנוע ממנה להיות הקורבן הבא. זהו מאבק מאוד רציני ואני מבינה מהו החשש שלך מפני הכת אליה משוייך בעלך . טום קרוז בעל זרועות ארוכות מאוד ועצומות היות והוא מפורסם מאוד, ואת מאוד אמיצה שאינך לוקחת בחשבון את התהילה שלו והשפעתה על חייך ורואה אך ורק את בתך. כך ראיתי את ילדיי, מידי יום נחשפים לעוד אתגר ולעוד הסתגלות חדשה לחיים בריאים ונורמטיביים כשבחלקנו עצמאות ולא סגידה.

 

מתוך ספרי  גאולה מרצון : "חיפשתי את שער היציאה התחלתי להבין כי איני חפצו של גואל ואיני כלי ברשותו, וכי אינני מוכנה להיות כלואה בתוך ארגז כלים. אני זו אני, ואין מלבדי אשר יצילני ויגאלני. אני חיה וקיימת ואין שום סיבה בעולם שמישהו ייקח ממני את הזכות להיות מה שאני בוחרת אני אעשה מה שאני רוצה,ואני לא פוחדת ממאומה וממהומה. "

 

ספרה של יעל פפר "גאולה מרצון" על יחסיה עם גואל רצון

 

אני מאחלת לך שתצליחי במאבקך למען חירותך וחירות בתך, שהצדק יביא עימו פרות מתוקים לחייך  ושמעתה כל אורות הזרקורים יאירו את חייך.

 

כיום אני עומדת על בימת המרצים למען הגברת המודעות לנושא כתות במדינתי, וכל נפש שתשמע אותי ותינצל, כאילו הצלתי עולם ומלואו. אני מקווה שגם את תצטרפי למאמץ  למינוף נשים לחיים מתוך בחירה ועוצמה.