מאיה בוסקילה ונדב אבוקסיס, הורים לעתיד, נפגשו עם חן שילוני, ליטל שוורץ ואיציק כהן (המנוסים) באירוע השקת העולם הדיגיטלי של פמפרס, וחלקו איתנו תהיות ותובנות לגבי הורות. 

 

פמפרס השיקה באירוע נוצץ מלא סלבס, הורים וטף, את הפתרון השלם שלה להורים בעולם הדיגיטלי. בין החתלה להתמנגלות, תפסנו את הסלבים למקבץ עצות ותובנות לגבי הורות, למען נדע ונרשום.

 

האב הטרי, איציק כהן, הכריז שהוא "עושה הכל.  מנגב, מחליף, שוטף, מורח", אבא למופת.

 

נדב אבוקסיס, האב לעתיד, כנראה עדיין לא הפנים את העובדה שהוא עומד להכניס את עצמו להרפתקאה הגדולה של חייו. "יש סוגים שונים של חיתולים?" הוא מתעניין. "יש סוג מיוחד לטוסיק רגיש?" הוא מתכונן. הוא מתכונן. רק חודשיים נותרו לו עד שעת השין והוא כבר מתרגש ומלא תהיות על הרגע הראשון בו יצטרך לחתל.

מאיה בוקילה, בסך הכל בחודש רביעי, והבחילות הן הדבר שהכי מעסיק אותה בשלב הזה. בשיחה עם Onlifeהיא מודה שהיא חוששת מרגשות האשם שמלווים את האימהות, אבל קודם כל, היא אומרת, "צריך לעבור את הלידה בשלום".

 

מאיה בוסקילה מתיידדת עם תינוקת. צילום: יח"צ 

הסטנדאפיסטית ליטל שוורץ, אמא לילדה כבר בת 3, מרגישה ליד כולם "על הסוס". הדבר שהכי מטריד אותה באימהות, היא מגלה ל-onlife, הוא שיחות הרכילות שמלוות בריצה בלתי פוסקת בגינת השעשועים אחר הצהריים. תרשמו לפניכם – אם אתם פוגשים את שוורץ ליד הנדנדה, עזבו אתכם מרכילות, בקשו ישר בדיחות.

 

השחקנית טלי שרון, אמא לילדה מקסימה בת שנה ושבע מודה שהיא "אמא מגוננת", ובעיקר שמחה לגלות שיש לה אינסטינקטים אמהיים שלא חשבה שיהיו. חן שילוני, חודש וחצי אחרי הלידה, עדיין מרחפת וקורנת, וכולה אימהיות רכה ועוטפת, אבל מגלה ש"אין דבר כזה יותר מדי עייפה", גם אחרי שעתיים של שינה. בקושי.

 

אוכל, שתיה, נוף, ג'ימבורי

בעוד הסלבים התענגו על האוכל שסיפק אירוע ההשקה של פמפרס ועל הנוף הנפלא של חוף הים (שסיפקה העיר תל אביב), הילדים השתוללו בג'ימבורי על המרפסת, או במשחק אינטראקטיבי מגניב למדי שגרם לקטנטנים לרדוף במשך דקות ארוכות אחרי בלונים וירטואליים על הרצפה.

 

אז כל כמה זמן צריך להחליף חיתול? מאיה בוסקילה ונדב אבוקסיס מקבלים עצות מהאם הטרייה חן שילוני. צילום: יח"צ 

 

פתרון שלם לעולם ההורות הדיגיטלי

 הבשורה העיקרית שמביאים פמפרס היא הפתרון השלם לעולם ההורות הדיגיטלי הכולל אתר חדש שמציע להורים כתבות וטיפים של מומחים והורים אחרים במגוון הנושאים שמעניינים הורים טריים – החל משלבי ההיריון השונים, דרך הנקה, התפתחות מוטורית ורגשית, תזונה, משחקים, וכמובן שינה. כמו כן הושק דף פייסבוק חדש המאפשר ליצור קשר עם הורים ומומחים אחרים ומציע מגוון פעילויות והטבות המתאימות להורים טריים, וכן חנות מותג