עשיתי לאחרונה משהו מיוחד: שילבתי יזמות עסקית עם מוזיקה.

לאחרונה הוצאתי ביצוע לשיר 'וואט איז לאב' מהנייטיז ובקרוב אני מתכננת להוציא שני שירים. שיתפתי פעולה עם חברת חזיות, לבשתי את הבגדים שלהם בקליפ שצילמתי לשיר שאני כתבתי והלחנתי. בעצם עשיתי איזו שהיא יזמות עם מוזיקה. הכיוון הוא לפרגן למעצבים ישראליים וחוץ מזה אשתף פעולה גם עם מעצבי אופנה שמעצבים אופנה עילית.

 

המוזיקה נמצאת אצלי בגנים.

קשה לי להגיד אם המשיכה שלי למוזיקה וליצירה זה משהו חברתי או חינוך מהבית. אני חושבת שכן יש לי את המוסקליות בגנים אבל הדחף הזה של להיות על הבמה ולהלחין עוד שיר ועוד שיר ושזה יהיה החיים שלי זה משהו שקיים בי בלי קשר לסביבה בה גדלתי.

 

 

כל אישה נהנית לשמוע שהיא יפה.

יש משמעות ליופי, במיוחד אם אני מדגמנת ומצטלמת. אני לא חושבת שזה דבר רע ואני מקבלת את זה באהבה. זה מחמיא לי שלוקחים אותי לדגמן כי כל אישה נהנית לשמוע שהיא יפה. אבל רק אם יש גם אמנות והחיים לא מתרכזים רק במראה החיצוני, כי יופי לא נשאר אבל היצירה כן. אם באמת אפשר להתפרסם בזכות היצירה אז אין לי גם שום בעיה להיות גם דוגמנית, זה לא לוקח לי שום דבר כשאני יודעת שאני גם יוצרת.

 

דניאלה פיק באירוע ההשקה של פנטן החדש (צילום: שוקה כהן)

 

אני אוהבת את המראה הטבעי.

אני תמיד דואגת שבצילומים לא יעשו לי יותר מדי תלתלי "בייבי ליס" או יתיזו עליי יותר מדי ספרי. אני יושבת להם על הנשמה שלא יהרסו לי את השיער כי אני חוזרת איתו בסופו של יום הבייתה. אחרי יום צילום אני שמה מסכה לשיער ונותנת לו לנשום ולהיות איך שהוא כי ככה אני אוהבת את השיער שלי.

 

הייתי משנה בגוף שלי את מידת הנעליים.

אני מידה 41. הייתי רוצה מידה אחת יותר קטנה אבל מצד שני אני מאוד גבוהה אז זה בפרופורציות. אני לא אשקר - יש לי המון בטחון עצמי ואני מאמינה שצריך לאהוב את עצמך ואת החיים, לדאוג לעצמך וליהנות. נשים הן המין היפה וכולן יפות אבל בסופו של דבר צריך להתרכז בשכל כי בעיניי היופי שם בלי קשר.

 

דניאלה פיק השתתפה באירוע ההשקה של פנטן החדש.