הדוכסית קייט מידלטון היא אולי אחת הנשים האהובות בתבל, אבל גם היא כנראה אישה ככולכן. ההבדל הוא שאתן לא משתזפות בעירום. אני לא מכירה הרבה נשים אירופיות, ואומרים ששיזוף טופלס יותר מקובל אצלם, אבל כיוון שחלומו הרטוב של כל צלם פפראצי ושל כל צהובון הוא לתפוס איזו פטמה מלכותית, הפרשייה האחרונה, בה צולמה מידלטון טופלס במהלך חופשה עם וויליאם, קצת מגוחכת. מי שמסתובבת עם הבלקון בחוץ, שלא תתפלא שצלמי פפראצי מנסים לתפוס אותה. זה לא שצילמו אותה במקלחת בארמון בקינגהאם, כן?

 

עוד ב Onlife:

 

ועכשיו עורכי הדין סוערים, ובכל אירופה נתבעים צהובונים כדי למנוע פרסום תמונות נוספות של זוג השדיים הנכסף. אחרי הכול, זה לא יכול לעבוד אחרת. אף נציג מלכותי לא יקום ויגיד שתמונות עירום של מידלטון עושות רק טוב למוסד הזה, שחזר לפופולאריות רק בשנים האחרונות, עם היכנסה של פשוטת העם לתמונה. והרי גם התמונות הראשונות שאנחנו מכירים שלה, הם תמונות בחצי עירום על מסלול תצוגת האופנה. אהבנו אותה מהרגע ההוא, ולא ננטוש אותה עכשיו, רק בגלל קצת ציצים, אז למה עורכי הדין מתאמצים כל כך? ובכל מקרה, בעיית הפפראצי אולי דורשת חקיקה הרבה יותר נוקשה ופלילית – אבל קשה להאשים עיתון שירצה לפרסם תמונות כאלה.

 

שער המגזין CLOSER שפרסם את תמונות העירום של קייט מידלטון. צילום מסך

 

מי ישלוט בבית המלוכה: השמרנות של אליזבת' או הישבן של הארי?

 

נראה שיש מאבק פנימי בתוך בית המלוכה – למראית עין צריך לשמור על ארשת פנים חמורת סבר, אליזבת'יאנית, נטולת חיוכים ומאופקת. מצד שני, קייט מידלטון והארי הג'ינג'י השובב מכניסים קרני אור פרועות וחייכניות בכל תמונה משפחתית. מספיק היה לראות את טקס הפתיחה של המשחקים האולימפיים בשביל לראות את ההבדל בין הדור הישן לדור החדש. ובתוך כל זה, אנחנו עדים למשחק סלבריטאי מהסוג הנחות ביותר: מלחמה על פרסום תמונות פפראצי מחופשה, כאילו קייט מידלטון היא ריהאנה, או קים קרדשיאן.

 

מלחמה כזו, שבה ידוע מראש שליורש העצר ובחירת לבו אין סיכוי לנצח בה, לא משרתת את המטרה שלמענה כביכול יצאו לקרב. אף אחד לא באמת חושב שתביעה היסטרית של צהובונים בכל רחבי העולם תביא להשקטת הפרשה, כן? אתם לא תמימים מספיק כדי לא להבין שעצם הסערה שיוצר בית המלוכה סביב הסיפור רק מלבה את האש עוד יותר. פרשת החזה של קייט מידלטון רחוקה מלהסתיים, ודי בעיון קצר בעיתוני אירופה כדי להבין זאת. עוד תביעות עולות, עוד בתי דין עוסקים בפרסום התמונות, ועוד סקרנות מתעוררת בנו לראות איזה עוד זווית של פטמה פספסנו. ובסך הכול מדובר פה בעוד זוג שדיים, כן? לא משהו שלא ראיתם מעולם.

 

חדרו לך לפרטיות? לא את הצהובונים צריך לתבוע

 

כשהיינו קטנים ובריון היה מציק לנו בכיתה – היו אומרים לנו שהפתרון המהיר ביותר הוא להתעלם, ובאמת מעניין מה היה קורה אם התמונות היו מתפרסמות, מעוררות קצת שערורייה ונשכחות כעבור שבוע. אולי הממלכה המאוחדת הייתה קצת יותר נסערת, הרי שם כל כוס תה שהמלכה שותה היא אירוע לאומי, אבל העולם שכבר רגיל לראות פטמות-סלבס על בסיס יומי, היה חדל מלהתעסק בכך. כמובן שבמקרה ובו יוכח שבאמת התבצעה כאן חדירה לפרטיות, כפי שהורה בית המשפט הצרפתי לבדוק, זה הרבה מעבר לפרשת ציצים חשופים.

 

אז קייט, כשיצאת בעירום בחופשה, לא תיארת לעצמך שזה מה שיקרה? לבחורות שלא רוצות שיצלמו אותן בציבור בעירום יש אמצעי הרבה יותר יעיל מעורכי דין: חזייה. ולאלה שכבר הסתבכו יש פתרון עם פאסון הרבה יותר מרשים: תעמדי בגאון עם הציצים שלך, וקחי עליהם בעלות. לא מוצא חן בעיני וויליאם? שילך לבכות לסבתא.