מבצע חדש בסופר – קנה אחד ממוצרי החנות, קבל גירושין ב-99 פאונד בלבד. כן כן, שמעתם נכון, ממש כמו מבצעי אחד פלוס אחד שמפרסמות רשתות המזון, כך פצחה רשת CO-OP הבריטית במבצע גירושין מהיר, או בצורה יותר קליטה ושיווקית "אחד פחות אחד שווה מבצע" או "מהר לפני שייגמר, השג את אשתך בדרך לעו"ד".

 

עוד ב-Onlife:

 

הסופרמרקטים של היום כבר מזמן הפכו להיות בתי כלבו שמספקים לצרכנים כל שיבקשו, החל מאוכל, דרך כלי בית ועד בגדים. עכשיו, הצרכנים גם יכולים להחליט החלטות הרות גורל, כמו לפרק משפחה. במעבר שלוש. ליד הביצים. וכל זה, תמורת פחות ממאה פאונד.

 

ערכת הגירושין המהירה מגיעה בכמה וריאציות, החל מהבסיסית ביותר במאה פאונד (קצת יותר מ-600 שקלים) ועד המדריכים המפורטים שעולים 450 פאונד.

 

רשת Co-op: היכנס וקנה גירושין במחיר מבצע

 

הרשת הודיעה כי המבצע החדש מכוון למשפחות קשות יום, שלא יכולות להרשות לעצמן את שכר הטרחה של עורכי הדין שגובים 250 פאונד לשעת עבודה. חבל שבאותיות הקטנות כתוב שפרט להסכם שניתן לרכישה בכל סופר, ניתן לשלם עוד 50 פאונד לצוות משפטי שיעבור על המסמכים ו-150 פאונד עבור יעוץ של ממש. אז על מי הם מנסים לעבוד בדיוק?

 

ובאמת, ועם כל הכבוד לעזרה הכלכלית שהרשת מציעה למשפחות קשות יום, על ההנחה המשמעותית בדרך לגירושין, מה עם זילות מוסד הנישואין? או שזה מגיע בחינם?

 

 

אם ניתן לקנות גירושין בסופר, מה מחכה לנו בהמשך? אולי יגיע היום וחנות כלבו תציע לנו מבחר של גברים לחתונה, לפי קטלוג תכונות פיזיות, סממני התנהגות ותחביבים? ואולי בהמשך נוכל לקנות "ערכת חתונה" ולחסוך את כאב הראש שמוביל לנישואין עצמם? ועזבו את הכל, הרי את הדבר החשוב באמת לא המציאו - אז אנחנו מציעים לכל רשתות השיווק להרים את הכפפה: המקום שימציא גלולה, שתאפשר לכל אישה לאכול כל מה שהיא רוצה בלי להשמין, הוא הסופר שיקבל אותנו כלקוחות הנאמנים. ולעולם לא נרצה להתגרש.