ג'ניפר ליווינגסטון, מגישת חדשות מקומית בוויסקונסין, עוררה הדים בארה"ב כשהשתמשה בפלטפורמה הציבורית כמגישת חדשות, לענות לצופה ששלח לה מכתב במייל.

 

במכתב, תקף הצופה את ליווינגסטון על משקלה, וכתב כי הוא אמנם לא רואה את התכנית לעיתים קרובות, אבל הוא מופתע כי 'מצבה הגופני' לא השתפר במשך השנים ושהוא לא חושב שהיא דוגמא הולמת לנערות.

 

הוא סיים את המכתב בכך שהוא מקווה שהיא תאמץ את האחריות שיש לה כלפי צופיה ותקדם אורח חיים בריא יותר.

 

ליווינגסטון פנתה אל הצופה הזה בשידור חי, ואמרה כי היא ניסתה לקחת את דבריו בהומור, אך משפחתה, חבריה ועמיתיה פשוט לא הצליחו. ולכן היא החליטה להגיב מעל במה ציבורית זו.

 

צפו בסרטון של ג'ניפר ליווינגסטון עונה לצופה ששלח לה מייל נאצה:

 

 

ליווינגסטון פנתה אל ה"תוקף שלה": "לאדם שכתב לי את המילים האכזריות - נכון. אני באמת שמנה. ולפי רופאים, אני אפילו בהשמנת יתר, אבל אתה חושב שאני לא יודעת את זה? שאני לא רואה את עצמי? אתה לא חבר שלי, לא מכיר אותי, ואתה לא צופה בתכנית שלי. אני לא מספר על משקל, וזה לא מגדיר אותי כבנאדם".

 

היא המשיכה בהומור, ואמרה שלמזלה יש לה עור עבה, בדיוק כמו שהתוקף שלה אמר, אבל הצורך בסובלנות חברתית הוא קריטי. "אוקטובר הוא חודש אנטי-בריונות, ומדובר בבעיה שגוברת בעולם, וכאמא לילדות צעירות זה מפחיד אותי עד מוות. האינטרנט הפך להיות כלי נשק ובתי ספר הפכו להיות זירות קרב".

 

דף הפייסבוק של ג'ניפר ליווינגסטון בו אנשים הביעו בה תמיכה

צילום מסך מתוך הסרטון

 

"אנחנו צריכים להיות דוגמא לילדים שלנו. לאיש שפגע בי - נחש מה, הילדים שלך בבית שומעים אותך וילמדו לדבר כמוך ובסופו של דבר יקראו למישהו שמן."

 

 בסופו של הסרטון, ליווינגסטון פנתה לצופיה הצעירים וביקשה שהם ייקחו מזה לקח לחיים. "כל הילדים שם שמרגישים אבודים, שנאבקים עם בעיות משקל, גזע, העדפה מינית, או אפילו פצעי אקנה, אל תהיו מוגדרים לפי מילים של בריונים. תלמדו מהניסיון שלי שהמילים האכזריות של אחד, לא משתוות למבול התמיכה של אחרים".