אישה גבוהה היא אישה מרשימה. אם תשאלו את רוב הנשים, מיד אחרי שהן יבקשו ש"תקחו מהן כמה קילו", הן יגידו שהן ישמחו לעוד כמה סנטימטרים. אז מה יעשו נשים שלא ניחנו באורך הרגליים של ג'וליה רוברטס? ישאירו רושם באמצעות אשליה של גובה, על ידי שימוש בפריטי לבוש נכונים וסטיילינג מחמיא.

 

כך עושים זאת:

 

1. בעזרת ג'ינס בגזרה גבוהה

 

מכנסיים בגזרה גבוהה מאריכות את הרגליים ומעניקות אשליה של גוף צר וארוך יותר. עדיף לבחור בזוג מכנסיים באורך שמגיע כמעט עד הרצפה, ולא עוצר ליד הקרסול, כדי להעניק לרגליים את מלוא הסנטימטרים. תוסיפו עקבים להופעה וקיבלתם עוד 8 סנטימטרים, במינימום.

 

ג'ינס של לי קופר. מחיר: 150 שקל

 

 

2. בעזרת המראה המונוכרומטי

 

הופעה מונוכרומטית, כלומר בגוון אחיד, יוצרת מראה ארוך יותר ללובשת אותה, ונותנת אשליה של גובה. יש לשלב חלק עליון וחלק תחתון באותו צבע, או מאותה סקאלת צבעים (אפשר בגוון מעט שונה), אבל עדיף להימנע משני צבעים מנוגדים, ש"יחלקו את הגוף לשניים, ולא יעשו עם הנשים הנמוכות חסד.

 

המראה המונוכרומטי ע"פ הוניגמן

 

 

3. בעזרת שמלת מקסי

 

שמלת מקסי מעניקה תחושה של גוף ארוך יותר בגלל שאינה נקטעת במרכז הגוף (כמו למשל במקרה של חצאית וחולצה), ויוצרת "כתם צבע" שלא נעצר ברגלים, אלא מגיע עד הרצפה.

 

לאלו מכן שאוהבות נעלי עקב, אפשר לשלב מתחת לשמלת המקסי, כל עוד הן לא מציצות. כך יתקבל מראה גבוה, מעודן וטבעי. לנשים נמוכות מומלץ לבחור בשמלות מקסי קרובות יחסית לגוף ולהימנע מאלו עם כמויות הבד (שעלולות לעשות פעולה הפוכה ולהנמיך).

 

שמלת מקסי של רנואר

 

 

4. בעזרת מגפיים

 

באופן כללי, למרת שמדובר בפריט האהוב עלינו ביותר בחורף, המגפיים פחות מומלצות לנשים ששואפות להאריך את מראה הגוף והרגליים. הפתרון הכי פשוט ומחמיא הוא לבחור מגפונים קצים שיסתתרו מתחת למכנסיים (וכך יצרו מראה ארוך של הרגל), אבל אם את ממש חייבת מגפיים "על המכנסיים" או עם חצאית, הנה הפתרון בשבילך:

 

גם במגפיים ישנם סוגים שונים של אורכים, ובמקרה של נשים נמוכות, מומלץ לבחור מגפיים בגובה ביניים, כלומר לא מגפיים שמגיעות עד הברך, אלא עד אמצע השוק, כדי שיישארו בפרופורציה עם אורך הרגל ולא יקצרו אותה.

 

מגפיים צבאיות של forever 21. מחיר: 150 שקל

 

5. בעזרת חולצה עם קו אורך

 

פריט לבוש בעל דוגמא אנכית, תמיד יתן מראה גבוה וארוך יותר. זו יכולה להיות שורת כפתורים, פס גרפי או פשוט ניגוד בין הצבעים לאורך החולצה (כמו בתמונה)

חולצה של tagwoman, מחיר: 230 שקל

 
 

6. בעזרת אוברול

 

למרות הניחוח של שנות ה-90, גם היום האוברול עדכני ואף רלוונטי מתמיד. אוברול בגוון אחיד לגמרי "עושה את העבודה", ומוסיף עוד כמה סנטימטרים לאשליית הגובה של הגוף.

 

אוברול של ג'אמפ. מחיר: 250 שקל

 

7. בעזרת שרשרת 

 

שרשרת אורך, כשמה כן היא, מוסיפה עוד קו אורך להופעה ומאריכה את הצוואר ואת פלג הגוף העליון כולו.

 

שימו לב, חשוב מאוד לדייק בעניין אורך השרשרת, ולהימנע משרשרת ארוכה מדי, שתגרום לך להראות יותר נמוכה. האורך האידיאלי הוא שרשרת שמגיעה במרחק של ארבע אצבעות מתחת לחזה.

 

שרשרת של המעצבת דנה ברוט נונני. מחיר:  649 ?. להשיג: נונני אלקלעי 3 תל אביב

 

 

8. בעזרת הנעליים הנכונות

 

נעליים בגוון גוף טבעי, או ניוד, יוצרות אשליה אופטית של רגל ארוכה יותר וכשלובשים שמלה או חצאית, הן יכולות להוסיף לכל אחת עוד 10 ס"מ (תלוי בגובה העקב) באשליה אופטית. ולמי שמפחדת מעקבים, ולא יודעת ללכת על סטילסטו - תמיד אפשר לבחור בעקבים עבים וליהנות מכל העולמות.

 

    נעליים של Lucca, מחיר: 590. לבירור נק' מכירה 054-6555211

 

ג'ינס בגזרה גבוהה של לי קופר 149 ?
ג'ינס בגזרה גבוהה של לי קופר 149 ?