מכירה פומבית שנערכה החודש, ובמרכזה עמדו בתוליה של קתרינה מיליוריני, בת 20 מברזיל, הסתיימו בשבור שעבר, כשאדם יפני, המכנה את עצמו נאטסו, שילם 780 אלף דולר בשביל ה"דייט" החלומי.

 

המכירה הפומבית תועדה בסרט דוקומנטרי אוסטרלי, שכבר מצליח לעורר תגובות ציבוריות די נזעמות, ונקרא "דרושות בתולות". יוצר הסרט ילווה את קתרינה בטיסה למפגש עם נאטסו, ויתחקר אותה לפני המעשה. על פי הדיווחים, קתרינה תשתמש ב-722 אלף דולר מהכסף אותו תקבל כדי לבנות בתים למשפחות נזקקות במדינת סנטה קתרינה שבה נולדה.

 

עוד ב-Onlife:

"המכירה הפומבית הזו היא רק לצורך עסקים. אני בחורה רומנטית בלב, ומאמינה באהבה. אבל זה יחולל שינוי גדול באזור שלי", אמרה קתרינה לעיתון Folha. לעומת זאת, יוצר הסרט שמתעד את כל התהליך, תוהה אם היא באמת עומדת לקיים את ההבטחות האציליות שלה.

 

נמכר! מהאתר של Virgins Wanted.com

 

"פעם אחת לא הופכת אותי לזונה"

 

"הופתעתי שזה מה שהיא הבטיחה, כי אחרי כל השיחות שהיו בינינו, היא הבהירה שזה לגמרי צעד עסקי מבחינתה", אמר יוצר הסרט ג'סטין סיסלי בראיון. "עכשיו, בהתחשב בכמה שהסיפור הזה תפס תאוצה בברזיל, היא במלכוד. אם היא לא תיתן את הכסף לצדקה, היא תיראה ממש לא טוב", אמר מי שכבר שנתיים עוקב אחרי אנשים שמוכרים את הבתולים שלהם.

 

למרות שמדובר על קיום יחסי מין תמורת כסף, קתרינה מכחישה שזה הופך אותה לזונה: "אם עושים את זה רק פעם אחת בחיים, זה לא נחשב שאת זונה. כמו שאם את מצלמת תמונה אחת טובה, זה לא הופך אותך ישר לצלמת".

 

באותה מכירה פומבית אגב, שנערכה בשביל הסרט – הועמדו גם בתוליו של גבר למכירה. כמה שילמו הזוכים? 3,000 דולרים בלבד.

 

בכמה היית מוכרת את שלך?

 

אחרי שמתעלמים מהסכום העצום, ששווה מעל 3 מיליון שקלים ובהחלט יכול לסדר לך איזו דירה יפה ועוד קצת כסף לבזבוזים, וחושבים קצת על נסיבות העוני שהובילו את קתרינה למכור את הבתולין באקט רובין-הודי מיני, הלב קצת מתכווץ.

 

אבל אחרי הכול, זה לא שחוויית איבוד הבתולין שלנו הייתה כל כך מסעירה, שהיינו מוותרות על סכום שיסדר אותנו לגמרי בחיים כדי לחוות אותה שוב. בדרך כלל מדובר על איזה אהוב נעורים, כזה שבא והולך, ומשאיר אחריו הרבה דרמות גדולות, ועל חוויה שהיא בעיקר מביכה ולא מהנה. בינינו? נראה לי שלכל אחד מגיע איזה מענק רב דולרים אחרי החוויה הזו.

 

אומרים שאי אפשר לשים מחיר על רגשות – אבל בעוד שבטוח שאי אפשר לתמחר אותם ב-50 שקלים בחצר, שהולכים ישירות לידיו של סרסור או סוחר סמים, 780 אלף דולר שנכנסים ישר לכיס שלך זה כבר מחיר שאפשר לשקול אותו כראוי. נכון, נותר עדיין לתהות מיהו היפני המופרע שמוכן להוציא כזה סכום כסף בשביל יחסי מין נצלניים כאלה. וכשאני אומרת נצלניים אני מתכוונת לכך שהיא מנצלת אותו, כן? כי במחיר הזה הוא לגמרי היה יכול להגיע לאיזה טיפול שיסדר לו את הדחף הדוחה שיש לו לשכב עם בתולות ברזילאיות.

 

 מזעזעת למדי גם העובדה שהגברים שלא זכו במכרז, ובכל זאת שלפו הצעות מרחיקות דולרים לאוויר, נחשפים בשמם המלא באתר של הסרט. כך או כך, אפשר להצטער רק על דבר אחד – שאת שלנו נתנו בחינם.