אתמול אירחה אלן דג'נרס בתכניתה את מלכת הפופ, מדונה, לשיחה ארוכה ואישית. במהלכה, נשלף בקבוק שמפניה, ומדונה, להבדיל מהשם שעשתה לעצמה לאורך השנים, כחיית מסיבות שיודעת לשתות אלכוהול, נראתה קצת שיכורה כבר אחרי שתי לגימות בלבד. מה שכמובן הפך את הראיון למעט יותר משעשע.

 

היא סיפרה למנחה, אלן דג'נרס, על סדר היום שלה בסיבוב ההופעות, על הילדים, על הצורך לחדש כל הזמן, גם אחרי גיל 50 והנטייה המרגיזה שלה לפרפקציוניזם, שבמשך השנים היא קצת למדה לשחרר.

 

בסופו של המפגש, אלן עשתה למדונה משחק אסוציאציות, בו היא אומרת מילה ומדונה אומרת את הדבר הראשון שעולה בראשה. כך כשאלן אמרה לה 'בריטני ספירס', השיבה מדונה בחיוך ואמרה "נשקנית טובה". על ביונסה היא אמרה שיש לה קול מדהים, ודווקא על ליידי גאגא, שבין השתיים יש יריבות לא סמויה בכלל, וניתן היה להרגיש כיצד כל הקהל ממש עוצר את נשמתו כדי לשמוע מה מדונה חושבת על הזמרת הפרובוקטיבית, שמשתלחת בה בכל הזדמנות, אמרה מלכת הפופ ש"יש לה קול טוב". אכן, הנערה החומרנית והפרועה של פעם, הפכה לאישה בעלת נימוסים.

 

צפו בראיון של מדונה אצל אלן דג'נרס:

 

רגע יפה ומרגש במיוחד בתכנית, נרשם כשאלן חלקה עם הקהל את ההיכרות הראשונה שלה עם מדונה, וסיפרה שכשהיא רק יצאה מהארון, לפני שנים, מדונה היתה שם בשבילה. היא עוד לא הכירה את מדונה, אבל יום אחד זו התקשרה אליה, רק כדי להגיד לה שהיא תומכת בה, עומדת מאחוריה, ובטוחה שהחיים ייטיבו עימה מהרגע שתהיה כנה עם עצמה ועם הקהל שלה לגבי העדפותיה המיניות. אין מה להגיד, מלכה.