סקר חדש שנערך בבריטניה מאשש את מה שרוב האנשים תמיד צוחקים עליו: נשים יוותרו על סקס לפני שהן יוותרו על חפיסת השוקולד שלהן.

 

הסקר שנערך בקרב יותר מאלפיים משתתפים בחן מה הם חמשת הצרכים הבסיסיים ביותר לאנשים, שעליהם יהיה להם הכי קשה לוותר. התוצאות אומרות כך: בשלושת המקומות הראשונים נמצאים אלכוהול, שוקולד וסקס. לא נכנסו לשלישייה הראשונה אבל ממש מאחור: קפאין וקללות.

 

עוד ב-Onlife:

 

ההבדלים בין גברים ונשים מורגשים לאורך הסקר, להבדיל מ-20 אחוז מהגברים שהיו מוותרים על סקס רק כמוצא אחרון, אצל נשים המספר צנח ל-10 אחוז. לעומתן, 22 אחוז מהנשים אמרו שהדבר שהכי יהיה להן קשה לוותר עליו, הוא כאמור, שוקולד.

 

אגב, הנתונים ממש לא הפתיעו אף אחד (אתם קוראים לנו שמנות?), ותוך כדי הסקר כמעט 60 אחוז מהאנשים חשבו שנשים יוכלו להתנזר מסקס יותר בקלות מגברים, לעומת חמישה אחוזים מהנשאלים שחשבו אותו הדבר על גברים.

 

שוקולד: נשים אולי לא יתלבשו סקסי בשבילו, אבל לא יוותרו עליו בחיים

 

שאר השאלות כללו עוד נתונים לגבי אינפורמציה כללית כמו למי יש יותר כוח רצון בעבודה, ביחסים ואפילו בהרגלי האכילה. וגם פה למרבה הצער הסטריאוטיפים ניצח, כשהתברר שרוב הנשאלים חושבים שלגברים יש יותר כוח רצון בנושאי עבודה וספורט, והנשים שולטות במערכות היחסים ובדיאטות.

 

הסקר נועד לקדם מסע גיוס כספים לחקר הסרטן בממלכה המאוחדת. פרט לשאלות על כוח הרצון של המשתתפים ובדיקת הדברים הבסיסיים ביותר בלעדיהם לא היו יכולים לחיות, המשתתפים התבקשו לבחון את כוח הרצון שלהם, וולנסות להתנזר מאלכוהול בחודש ינואר.