1. זריקה מופלאה

 

אתם בטח מכירים את הביטוי "לזרוק כמו ילדה", שנועד להביע זלזול וחוסר אמונה ביכולתו של הזורק. אבל, הסרטון שעלה השבוע לרשת, יכול לשנות את פני הדברים. תלמידת תיכון בשם אנה אולסן, זורקת וקולעת את אחד הסלים הכי מעניינים ומיוחדים שראינו לאחרונה.

 

צפו בסל המכריע:

 

 

 

2. הבניין המתכווץ של יפן

 

כמו בשאר העולם, גם ביפן קיימת מגמה של הריסת מבנים ישנים לטובת גורדי שחקים חדשים שיוכלו לאכלס מאות ואלפי תושבים. אולם, להבדיל מהדרך המסורתית של הריסת הבניין מהיסודות ובנייה מחדש, ביפן החליטו ללכת על דרך מתוחכמת יותר "לכווץ" את המגדלים הקיימים.

 

צפו במגדל המתכווץ:

 

 

 

3. טורנדו במיסיסיפי:

 

אורח במוטל במיסיסיפי, תפס במצלמת הוידאו שלו את אחת הסופות הקשות שפקדה את ארה"ב בשנים האחרונות. אם תבחינו מקרוב, תוכלו לראות מרחוק חפצים מתעופפים באוויר, והכוונה היא למכוניות, כן?

 

צפו בטורנדו המשתולל:

 

 

 

4. שירה גבריאלוב עפה מאמריקן איידול

 

לאחר שהגיעה להוליווד, צוותה שירה גבריאלוב לחבורה של 4 בנות, ויחדיו הן היו אמורות לשיר את הלהיט של גוטייה "Somebody That I Used To Know". אולם, שלוש בנות (וגבריאלוב ביניהן), עשו מעין חרם על הזמרת הרביעית, וכשעלו לבסוף לשיר, ממש החריבו את הגירסא המקורית. בסופו של דבר, כשנאמר להן שהן הולכות הביתה, גבריאלוב (כמו כל ישראלית חצופה אחרת), לא הסכימה לקבל את הדין.

 

צפו בשירה גבריאלוב:

 


 

 

5. ילד קטן משקר לאמא

 

אמא שלנו תמיד אמרה לנו שהיא תדע כשנשקר, אבל במקרה של הילד הקטן בסרטון, אין מישהו שלא ידע. ראו כיצד הפעוט מנסה לשכנע את אימו שהוא לא אכל סוכריות, למרות שהן מרוחות לו על כל הפרצוף.

 

צפו בפעוט משקר: