המותגDove  מבית יוניליוור הושק בישראל בשנת 1996 עם סדרת סבון מוצק ונוזלי. בהמשך התרחב המותג בהצלחה רבה לקטגוריות נוספות - טיפוח העור והגוף, דאודורנטים ושיער.

 

לעמוד הפייסבוק של Dove

לעמוד היוטיוב של Dove

 

 עולם הרחצה - לחות והזנה עמוקה של העור

 Doveמציעה סבונים ותחליבי רחצה לטיפוח והזנה של העור.
תחליבי הרחצה של דאב מכילים את פורמולצייתNutriumMoisture™- , פורמולציה עולמית ייחודית ומשופרת של המותג, המכילה קומפלקס הזנה עשיר ומוגן-פטנט.

 

הפורמולציה מעניקה הזנה עמוקה לעור ומשפרת את רמת הלחות שלו.

מדובר בטכנולוגיה המבוססת על תערובת ייחודית של קרם לחות מועשר במרכיבי הזנה טבעיים של העור (Stearic acid), ליפידים וגליצרין, הנספגים בקלות וחודרים לעומק 20 שכבות עליונות של העור (האפידרמיס). התוצאה - הזנה עמוקה של העור בלחות ומראה עור יפה ומטופח.

 

בנוסף, בסדרת דאב כלולים מגוון סבונים מוצקים המכילים כ-25% לחות ומוצעים במגוון ניחוחות: קלאסי, מלפפונים ותה ירוק ואשכולית ולמון גראס.

 

עולם הרחצה של Dove- לחות והזנה עמוקה של העור

 

 

בשנה שעברה המשיך DOVE לחדש את מוצרי המקלחת והשיק סדרת תחליבי רחצה מפנקים במיוחד - Dove Purely Pampering. ב-Dove מאמינים שבשגרת היום העמוסה, לכל אישה מגיע "רגע לעצמה", רגע של שלווה, רגיעה ופינוק. בדיוק למטרה זו נוצרה סדרת Purely Pampering המציעה תחליבי רחצה בניחוחות יוצאי דופן: קוקוס ויסמין וחמאת שיאה עם תמצית וניל, המכילים גם הם את פורמולציית NutriumMoisture™.

 

 

עולם השיער - החופש להשתולל עם שיערך!

 

Dove, המתמחה בשיקום השיער, מציגה את סדרת Dove Damage Therapy, סדרת מוצרי שיער המציעה פתרונות מקצועיים על בסיס טכנולוגיה חדשנית, הנותנים מענה לטיפול ומניעה של שיער פגום ומאפשרים לנשים להמשיך ולנהל את שגרת הטיפוח של שיערן ללא חשש.

ממחקרים שערכהDove  עולה כי 7 מתוך 10 נשים סובלות מתסמיני שיער פגום. הסדרה הינה פרי פיתוח חדשני של מעבדותDove  העולמיות המציגה נוסחה ייחודית של Dove. הטכנולוגיה הייחודית היא בעלת פעולה כפולה – משקמת את השיער שנפגע באמצעות מיקרו סרום ומגנה מפני נזק עתידי באמצעות סיבים אקטיביים.

 

החופש להשתולל עם שיערך. מוצרי השיער של Dove

 

בשנה שעברה, השיק המותג תת סדרה חדשה  Dove Hair Therapy– שמפו ומרכך לטיפול בשיער יבש, קופץ וקשה לסידור, המכילים טכנולוגיה חדשה המעניקה פתרון מקצועי לשיקום והזנת השיער באמצעות שמני הזנה קלילים.תערובת שמני ההזנה הינה פטנט של חברת יוניליוור. התערובת מורכבת משמנים טבעיים (שמן שקדים ושמן קוקוס) בתוספת שמן מינראלי קל, אשר עוזר לחדירת השמנים הטבעיים לסיב השערה. תערובת שמני ההזנה משקמת את סיב השערה בעזרת הריכוז הגבוה של אומגה 9 הקיים בה. התערובת מצפה את השיער בשכבה דקה השומרת על נפחו, מגנה עליו ומעניקה לו תחושת קלילות ורכות.

עולם הדאודורנטים - טיפוח עור בית השחי הרגיש

דאודורנטDove  מטפח את עור בית השחי שלך ומגן מפני זיעה. ממחקרים שערכה החברה, עלה כי נשים רבות מתלוננות על רגישות באזור בית השחי. סדרת הדאודורנטים שלDove  מוצעת עם פורמולציה ייחודית שנועדה לסייע בפתרון בעיית הרגישות של עור בית השחי ובשיפור מראה העור, רכותו וגמישותו בעקבות תהליך הסרת השיער.

 

הפורמולציה המכילה 25% קרם לחות, מטפחת את העור העדין של בית השחי ומעניקה לו רכות וגמישות, זאת בנוסף להגנה מקסימאלית מפני זיעה.

 

טיפוח עור בית השחי הרגיש. עולם הדאודורנטים

 

עולם תחליבי הגוף - לחות והזנה עמוקה של העור

בשנה שעברה שידרגDove  את תחליבי הגוף והשיק אותם מחדש בפורמולציה משופרת ובאריזות מעוצבות. תחליבי הגוף המשודרגים מתבססים על הפורמולציה החדשה העולמית של המותג- DEEP CARE COMPLE,   טכנולוגיה פורצת דרך בתחום טיפוח העור. התחליבים בעלי נוסחת ה DEEP CARE COMPLEX-מועשרים במרכיבי הזנה טבעיים של העור (ליפידים) ובשמני הזנה, ומעניקים לחות לעומק השכבות העליונות של העור, והתוצאה - רכות ומראה יפה של העור לאורך 24 שעות.

 

עולם תחליבי הגוף של Dove. לחות והזנה עמוקה של העור