הכתבות הקודמות של קארין שי: 

 

בשבוע שעבר כשקיבלתי את משקה קפה באלאנס של עלית, עליתי על המשקל. הצג הראה את המשקל 62.4. מרחק של 7.5 ק"ג מהיעד.

 

השקילה הראשונה שלי, לאחר שבוע.

 

את השבוע העברתי כרגיל, לא ממש שיניתי כלום בתזונה שלי. אכלתי את אותם הדברים ובאותן השעות כפי שאני עושה תמיד. שמרתי על ההרגלים שלי, אך במקום כוסות הקפה הרגילות שלי שתיתי את משקה קפה באלאנס. לא הרגשתי רעב, אך עם זאת הרצון לנשנושים לא נעלם לי, אך הוא נדחק לאידו, אי שם, במעמקי התודעה.

 

במהלך השבוע הרגשתי קלילות מסוימת ולמרות הידיעה שלא מומלץ להישקל באמצע שבוע אלא רק אחת לשבוע נשקלתי וראיתי שירדתי חצי קילו. איזה כיף לי!

 

עם האוכל בא התיאבון. זה משפט ידוע ומוכר ומסתבר שגם נכון. בעקבות הירידה הקלה במשקל החלטתי לעשות עוד צעד לקידום המטרה הנעלה – ירידה במשקל - ובאותו הערב (בעזרת חברות טובות שתמכו ומשכו) יצאתי לשיעור זומבה.

 

המדריכה היתה המומה כשראתה אותי, היא לא ציפתה שאחזור. זאת לאחר מסע שיכנועים מצידה והתעקשות עצלה מצידי. עם תום השיעור הרגשתי חדורת מוטיבציה. כנראה שהצעד הראשון פותח את השביל קדימה. נרשמתי לשיעור זומבה אחד בשבוע (לבינתיים).

 

למחרת לא קמתי עם שרירים תפוסים כפי שחשבתי שיהיו. זומבה מבחינתי זה הרע במיעוטו מכיוון שזה מעין מסיבת ריקודים ולא עוד שיעור אירובי. שלושה ימים נוספים עברו להם בשקט שגרתי, קמתי לשבוע חדש ועליתי על המשקל בציפיה למראה חיובי ואכן הוא היה שם:

 

קילו ומאתיים גרם פחות, לאחר שבועיים של שתיית משקה קפה באלאנס

 

האושר אפף את כולי, בהחלט מראה שמשפר את ההרגשה. מה גם, שלא הפסקתי לאכול ואפילו לא המעטתי במתוקים, התזונה נשארה אותו הדבר!

אכלתי כרגיל, שתיתי את משקה קפה באלאנס במשך השבוע והוספתי לכך שיעור אחד של זומבה. זה הכל, וללא ספק אמשיך גם השבוע במה שעשיתי, מסתבר שזה עובד נפלא.

המסע בדרך לג'ינס של לפני ההריון בעיצומו, החזיקו לי אצבעות להמשך – ומי שמתחיל/ה גם – בהצלחה גם לכם!

 

קארין.